П’ятниця, 17 Травень 2019 10 +   Підписка на оновлення RSS  Написати автору
11:03, 08 Травня 2019

Body Combat – жироспалювальне кардио-тренировка на основі бойових мистецтв


Body Combat – це інтенсивне кардио-тренировка, розроблене групою відомих новозеландських тренерів Les Mills. Після успіху програми з штангою Body Pump, тренери почали думати у бік створення аеробного заняття. Так з’явилося тренування Боди Комбат, яка вмить набула популярності у світі фитнеса.

body combat

Про програму Body Combat

Body Combat – це годинне аеробне тренування, яке приведе ваше тіло у форму в рекордно короткі терміни. Програма розроблена на основі таких видів єдиноборств як караті, кикбоксинг, тай-бо і таэквондо. Ударне поєднання вправ з бойових мистецтв робить заняття ефективним не лише для схуднення, але і для розвитку вашої гнучкості, спритності і координації. Ви поліпшите осанку, зміцните ваші м’язи, позбавитеся від зайвої ваги і целюліту.

Оскільки Body Combat відноситься до кардио-тренировкам, то з його допомогою ви поліпшите роботу серцево-судинної системи і збільшите вашу витривалість. Проте потрібно розуміти, що навантаження вас чекає колосальна , а значить ви маєте бути непогано підготовлені. Якщо вам важко даються навіть елементарні аеробні заняття (легкий біг, танці), то, ймовірно, Боди Комбат буде для вас непосильним завданням. У ідеалі, сходити на одне пробне заняття (чи позайматися удома), щоб оцінити вашу готовність до програми.

Як часто треба займатися Body Combat , щоб привести себе у відмінну форму? Це залежить від ваших цілей. Якщо ви хочете схуднути, то тренуйтеся за програмою 3-4 рази в тиждень і дотримуйтеся правил здорового харчування. Якщо ви хочете створити красивий рельєф тіла, рекомендуємо вам чергувати Body Combat c Body Pump. Ці 2 тренування відмінно доповнюють один одного, тому вам не треба придумувати для себе індивідуальний план занять. Les Mills вже створили для вас ідеальне поєднання силового і аеробного навантаження.

Ще:  Програма тренувань і раціон харчування Джейсона Стетхема

боди комбат

Плюси і мінуси тренування Body Combat

Як і будь-яка інша програма Body Combat має свої переваги і недоліки. Перш ніж початися займатися, обов’язково проаналізуйте для себе усі плюси і мінуси цього тренування від Les Mills.

Плюси:

1. Боди Комбат спалює зайвий жир, покращує метаболізм і зміцнює серцево-судинну систему.

2. Для занять не потрібне додаткове устаткування . Ви навіть можете придбати диск з програмою і тренуватися удома.

3. Вправи, які використовуються в Body Combat, досить прості і зрозумілі. Немає таких складних зв’язок як, наприклад, в тай-бо.

4. За одне тренування ви спалюєте біля 700 калорій . Це відбувається завдяки чергуванню інтенсивних рухів, які задіює усі м’язи вашого тіла.

5. Програма регулярно оновлюється, кожні три місяці група тренерів Les Mills створюють нові випуски Боди Комбат. Ваше тіло не устигає адаптуватися до навантаження, а значить заняття стають ще ефективніше.

6. Тренування розвиває вашу координацію і гнучкість , покращує осанку і зміцнює хребет.

7. Body Combat буквально створена для того, щоб поєднувати її з силовим тренуванням Body Pump. Займаючись по цих програмах від Les Mills, ви приведете себе у відмінну форму.

Мінуси і обмеження :

1. Тренування дуже інтенсивне, що не кожному, що займається вона підійде із-за серйозного навантаження на організм , особливо на серці.

Ще:  Аеробіка з Кармен Электра або як навчитися основам стрип-пластики

2. Програма чисто аеробна, розрахована тільки на схуднення, а не зміцнення м’язів. Якщо ви хочете придбати красивий рельєф тіла, то Body Combat необхідно поєднувати з силовим тренуванням.

3. Небажано починати програму тим, хто має які-небудь проблеми з хребтом або суглобами .

4. Боди Комбат відрізняється нестандартними вправами. Тут не буде традиційних стрибків і бігу на місці, які ми звикли бачити на кардио-занятиях. Суміш відразу декількох видів бойових мистецтв, можливо, не усім припаде до душі.

5. Увага! Body Combat несумісна з низькокалорійною дієтою. З таким серйозним навантаженням ви повинні живитися збалансовано.

Body Combat в домашніх умовах

Якщо у вашому фитнес-зале не пропонуються тренування Body Combat, не поспішайте засмучуватися. Займатися нею можна і удома. Для цього вам не треба придбавати додаткове устаткування , адже програма припускає роботу виключно з вагою власного тіла. Це вигідно відрізняє її від Body Pump, де потрібна штанга з млинцями різної ваги.

Також подивитеся програму, розроблену Les Mills і BeachBody спеціально для виконання в домашніх умовах : Body Combat Ultimate Warrior.

Відгук на програму Body Combat від Ліс Миллс :

відгуки на програму body combat

Body Combat – ідеальне тренування, якщо ви шукаєте якісне кардио-нагрузку. Вона інтенсивніша і веселіша, ніж, наприклад, заняття на еліпсі і біговій доріжці, до того ж задіює б о льшее кількість різноманітних м’язів. Результати від програми будуть помітні на вашій фігурі вже після двох тижнів регулярних занять. Осмілюйтеся!

Ще:  Чим корисний сир і скільки білку в сирі


© 2019 Фітнес / Кроссфіт / Схуднення
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.