Субота, 18 Травень 2019 10 +   Підписка на оновлення RSS  Написати автору
4:41, 10 Травня 2019

Кращі вправи для зовнішньої поверхні стегна


Дівчина-тренер на цьому відео, безумовно, красива. Вона не даремно наділа обтягуючі лосини. Дивлячись на ці практично досконалі форми, хочеться ставати краще саме з нею. Її ноги позбавлені хворобливої худорби балерин або просто дуже худеньких дівчат, але ніякої в’ялості, ніякого жиру, нічого зайвого, – одні спокусливі округлості.

Це тренування призначене для зовнішньої сторони стегна. Це означає, належить позбавлятися від так званих “Попиных ушек”, адже саме ці місця жіночому телі так сильно люблять зайві жирові відкладення.

Всього за десять хвилин ви попрацюєте на зовнішню частину стегна, не зачіпаючи інші його частини. Це дійсно дуже ефективно: ізолюючи одну групу м’язів, ми працюємо цілеспрямовано і не “розкидаємося”, намагаючись зробити усе і відразу. Розігнати кров в цій частині стегна, поліпшити кровообіг, зміцнити м’язи і зробити їх більше підтягнутими – ось з якими завданнями справляються вправи для зовнішньої поверхні стегна.

Самі вправи можна розділити на дві групи – динамічні і статичні. Темп рухів не дуже високий, ви обов’язково встигнете за тренером, головне – виконувати її рекомендації. Втім, пояснює вона легко і доступно, так що помилитися у вас навряд чи вийде. Після основних вправ ви потягнете м’язи. Це дозволить уникнути м’язового болю наступного дня, та і взагалі, – хороша розтяжка не пошкодила ще жодній жінці. Чим гнучкішою ви будете, тим візуально стрункіше виглядатиме ваше тіло.

Ще:  Трапеція - вправи, анатомія, особливості тренування

Під кінець тренування вас чекає приємний бонус у вигляді “чарівної” вправи. Вже через тиждень після його виконання ви побачите результат в дзеркалі. Дивитися – обов’язково!


© 2019 Фітнес / Кроссфіт / Схуднення
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.