Субота, 18 Травень 2019 10 +   Підписка на оновлення RSS  Написати автору
22:46, 07 Серпня 2017

Летрозол у бодібілдінгу: як приймати на ПКТ, протипоказання


летрозол у бодібілдінгу

Серед нестероїдних інгібіторів ароматазы препарат Летрозол отримав широку популярність у атлетів. Засіб затребуваний в 65 країнах. Воно блокує ферменти ароматазы. Препарат активно застосовують спортсмени і культуристи.

Летрозол широко застосовується як доповнення під час прийому курсу стероїдів, щоб добитися зниження концентрації естрогену, а також для збільшення гормону тестостерона. Засіб є одним з найбільш кращих серед собі подібних. Це робить препарат дуже затребуваним у бодибилдеров.

Що проводяться дослідження довели високу ефективність Летрозола. Концентрація естрогену знижується до 97%. Подібного результату вдається добитися лише тоді, коли приймають високі дози. Вживання рекомендованої норми дозволяє понизити естроген до 76 або 79%. Це теж дуже добрий результат.

Завдяки низькій концентрації естрогену, зменшується прояв побічних явищ при прийомі стероїдів. Вживання препарату бодибилдерами допомагає збільшити синтез глобуліну, фолликулостимулирующих лютеїнізуючих гормонів, а також тестостерона.

Зміст

 • 1 Ефекти від прийому
 • 2 Як правильно приймати
  • 2.1 Летрозол на ПКТ (послекурсовой терапії)
 • 3 Можливі побічні явища
 • 4 Можливі протипоказання
 • 5 Відгуків про летрозоле

Ефекти від прийому

летрозол у бодібілдінгу

Нестероїдний інгібітор ароматазы має наступну дію на організм атлета :

 • купірує побічні негативні явища від естрогену, серед якого вугрові висипання, гінекомастія, залитость, жирові підшкірні відкладення;
 • усуває гінекомастію у будь-яких проявах навіть на початковому етапі курсу;
 • допомагає зберегти м’язову масу від катаболізму після припинення прийому препарату, що нерідко трапляється при відміні стероїдів.
Ще:  Швидкий ріст м'язів у бодібілдінгу (Загальні принципи бодібілдінгу)

Вживання Летрозола є доцільним тоді, коли проходять курс з використання андрогенів і анаболічних стероїдів.

Як правильно приймати

Бодибилдерам рекомендовано приймати в добу близько 1-3 міліграм абсолютно у будь-який час. Щоденне вживання навіть 100 мікрограмів дозволяє значно загальмувати ефект від дії ферменту ароматазы. Перевищувати рекомендовані дозування не можна. Інакше різко зростає шанс розвитку негативних наслідків, особливо зменшення статевого потягу.

Добова доза для кожного бодибилдера завжди підбирається індивідуально. Усе залежить від досвіду, віку атлета, тривалості вживання нестероїдного інгібітору ароматазы, але не повинна перевищувати оптимальних 1-3 міліграм. Розрахувати точну кількість препарату допоможе фахівець. Звертатися до лікаря рекомендовано перед вживанням будь-якої фармацевтики. Тривалий прийом препарату дозволяє трохи підкоригувати схему прийому цієї речовини і вживати засіб не щоденно, а через день.

Летрозол на ПКТ (послекурсовой терапії)

Курс Летрозола пропонує вживання препарату у варіативних дозуваннях. Вони можуть досить сильно мінятися. На послекурсовой терапії норма залишається незмінною. Протягом тижня або 10 днів рекомендовано приймати стандартні 2,5 міліграми в добу, а потім понизити дозування до 0,5 міліграм в подальші дві або три тижні.

Можливі побічні явища

Препарат може викликати:

 • головний біль;
 • нудоту;
 • хворобливість в суглобах;
 • збільшення температури тіла;
 • сильне почуття слабкості;
 • облисіння;
 • напади запаморочення;
 • високий тиск.
Ще:  Формула розрахунку добової норми калорій, що таке калорія?

Подібні негативні явища проявляються виключно тоді, коли спортсмен перевищує рекомендовані дозування препарату. Якщо наслідувати інструкцію, ніяких побічних ефектів не буде.

Можливі протипоказання

Препарат допустимий до прийому практично усім бодибилдерам. Спостереження у фахівця рекомендоване тим спортсменам, хто має які-небудь проблеми з печінкою або індивідуальну непереносимість одного з компонентів нестероїдного інгібітору ароматазы. Коли вживання засобу супроводжується неприємними відчуттями, курс слід відмінити і підібрати більше відповідний препарат.

Відгуки про летрозоле

У інтернеті можна зустріти величезну кількість відгуків про Летрозоле від тих, хто займається силовими дисциплінами. Практично усі спортсмени пишуть про цей інгібітор ароматазы в позитивному ключі. Більшість акцентують увага на безпеці і високій ефективності препарату. Ще однією важливою перевагою засобу є вартість. Воно є одним з найбільш дешевого антиестрогену, що випускається на сьогодні.

Негативні відгуки про цей інгібітор ароматазы знайти досить важко. Більшість негативних думок, передусім, пов’язана з негативними ефектами, які проявляються лише в тих випадках, коли атлети перевищують дозування, ігноруючи рекомендації, які дає виробник.


© 2019 Фітнес / Кроссфіт / Схуднення
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.