Неділя, 19 Травень 2019 10 +   Підписка на оновлення RSS  Написати автору
22:56, 08 Травня 2019

Методика голлівудської посмішки??- як навчитися красиво посміхатися?


секрет голлівудської посмішки post image

Як навчитися посміхатися?

Більшість людей не посміхаються на фотографіях зовсім не тому, що хочуть створити серйозний образ, а тому, що не уміють цього правильно робити. При цьому красива посмішка – це не стільки здорові зуби і уміння їх максимально широко показувати, скільки уміння правильно напружувати м’язи обличчя.

Головним м’язом, працюючим під час посмішки, є великий вилицюватий м’яз, що йде від куточка рота до верхньої частини щелепи з лівою і з правою частин лиця. Посміхатися, використовуючи цей м’яз, досить просто – проте саме така посмішка і сприймається максимально фальшиво.

Чи дійсно електрична щітка чистить зуби краще, ніж звичайна? Плюси і мінуси електричних зубних щіток.

Секрет Голлівудської посмішки

Голлівудські актори відмінно знають про те, що правильна посмішка розпочинається з доброзичливих очей. Як би сильно ви не намагалися зображувати радість виключно за допомогою губ і рота, нерухомі і широко відкриті очі створять враження холодної і украй штучної гримаси.

Саме тому посмішка здається природною і красивою тільки тоді, коли в ній задіяні не стільки рот і губи, скільки уся інша мускулатура особи – у тому числі, дрібні м’язи, що оточують очі і різні м’язи лоба. Тільки це створить враження розслабленої і щасливої посмішки.

Ще:  Як правильно віджиматися від підлоги? Зрозумілий опис техніки віджимань

Як посміхатися очима?

Правильна посмішка – це передусім розслаблені лицьові м’язи. Ваше обличчя не повинне говорити про те, що ви напружені, намагаючись “натягнути” на себе щасливу емоцію. Одним з ключових способів розслаблення особи є торкання кінчиком язика задньої поверхні передніх зубів.

Щоб навчитися посміхатися правильно, краще всього тренуватися перед дзеркалом, закриваючи долонею рот. Подумайте про що-небудь приємне і легко посміхніться (не бачачи при цьому своєї посмішки), уважно стежачи за положенням окологлазных м’язів, щоб “упіймати” це положення і потім його повторити.

Посмішка в повсякденному житті

Американці і європейці уміють красиво посміхатися на фотографіях і тому, що посмішка є частиною їх повсякденного життя. Упіймавши погляд випадкової людини на вулиці, вони передусім посміхаються (це є головним знаком “хороших намірів”), а вже потім вітаються.

Підтримка подібної “міні-посмішки” впродовж усього дня у прямому розумінні слова тренує лицьові м’язи, роблячи їх рухливішими. Якщо ж ви тижнями ходите з похмурою особою, а потім намагаєтеся видавити з себе посмішку на фотографії, не дивно, що результат вам абсолютно не подобається.

Як посміхатися на фотографії?

Головний секрет правильної посмішки на фотографіях – щасливі очі і максимальна ширина відкриття рота. Необхідно посміхатися приблизно на 20% ширше, ніж вам це здається достатнім на перший погляд. Верхні зуби повинні злегка торкатися нижньої губи, а щоки трохи підводитися.

Ще:  Вітамін Д - добові норми і зміст в продуктах харчування

Подивіться на себе в дзеркало, потім посміхніться так, щоб показати шість середніх зубів верхнього ряду. Посміхніться ширше, показавши і бічні зуби. Ви відчуєте себе безглуздо, але виглядатимете як зірка Голлівуду. Пам’ятайте і про те, що нижній ряд зубів показує лише діти і диктори телебачення.

Яка статура притягає дівчат найбільше? Чому рельєфний прес і чиста шкіра важливіше накачаних м’язів?

Правильна і неправильна посмішки

Ширина посмішки допомагає змінити візуальне сприйняття особи і форми черепа так само, як це роблять різні види стрижки і бороди. Наприклад, людям з овальним типом особи підійде як скромна посмішка із закритим ротом, так і широка голлівудська – усе залежить від загального іміджу.

Володарям квадратних і круглих осіб вищезгадана широка посмішка допоможе зробити особу візуально овальнішим і “правильнішим”. При цьому людям з видовженим обличчям рекомендується акцентувати увагу передусім на вертикальному аспекті зубів і не посміхатися занадто широко.

Посмішка і форма губ

Пам’ятайте і про те, що ширина “правильної” посмішки залежить від форми губ. Якщо у вас не занадто великі губи, надмірно широка посмішка створить враження тієї, що натягнула. Навчіться посміхатися так, щоб ікла верхнього ряду зубів лише злегка торкалися нижньої губи.

Ще:  Вправа ‘Велосипед’ - опис правильної техніки (+ФОТО)

Якщо верхній ряд ваших зубів має неправильну форму, то краще посміхатися так, щоб зуби частково приховувала нижня губа. Ще одним неочевидним секретом виблискуючої посмішки на фото є змочування мовою передніх зубів, що створює враження блиску.

***

Голлівудська посмішка – це не просто максимально широко розкритий рот, а швидше усвідомлене уміння посміхатися усією особою. Правильна і красива посмішка – це поєднання тих, що святяться добром і радістю очей з помірною напругою лицьових м’язів, що дозволяє показати лише верхній ряд зубів.


© 2019 Фітнес / Кроссфіт / Схуднення
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.