Четвер, 16 Травень 2019 10 +   Підписка на оновлення RSS  Написати автору
0:11, 08 Травня 2019

Як організм накопичує жир і які від цього наслідку


Коротко і ясно про те, як і чому в організмі відкладаються жирові накопичення.
як організм накопичує жир і які від цього наслідку

Етап 1

Після того, як ти з’їв що-небудь смачне і жирне, типу свинячої відбивної, тонкий кишковик розщепнув молекули жирів на гліцерин і жирні кислоти, які прямо відправилися в кров.

Етап 2

Жирні кислоти курсують по тілу і поглинаються жировими клітинами, в яких вони знову перетворюються на молекули жиру і зберігаються на всякий голодний випадок. Надлишок глюкози і амінокислот також поглинається жировими клітинами і перетворюється там на молекули жиру. Якщо голодні часи не настають, ти починаєш рости. Вшир, природно.

Етап 3

У чоловіків жир має звичай скупчуватися в районі талії. У когось в районі пресу, у когось в складках на боках і спині. Коли місця там вже бракує, він осідає навколо внутрішніх органів. Якщо твій живіт круглий і випинає, об’єм талії більший, ніж об’єм стегон, і при рості 170-180 см на тобі не сходяться брюки і піджаки 54-го або більшого розміру – це про тебе. Організм починає шукати, де можна складувати жир. І знаходить. Між м’язами, на серці, на печінці, на підшлунковій залозі.

Етап 4

Є очевидний взаємозв’язок між внутрішніми жировими відкладеннями, високим рівнем шкідливого холестерину і низьким рівнем корисного холестерину в крові. Печінка, що потонула в жирі, починає робити переважно шкідливий холестерин, який, відповідно, осідає на стінках судин. Наслідки зрозумілі. Серцево-судинні захворювання, гіпертонія, діабет і так далі

Ще:  Жироспалювальна степ-аэробика для початківців і профі

© 2019 Фітнес / Кроссфіт / Схуднення
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.