Четвер, 16 Травень 2019 10 +   Підписка на оновлення RSS  Написати автору
8:53, 10 Травня 2019

Жим штанги лежачи вузьким хватом


Жим вузьким хватом лежачи на лаві – базова вправа у бодібілдінгу, при виконанні якого працюють одночасно усі три голівки трицепса (довга, латеральна і медіальна).
жим штанги лежачи вузьким хватом

Жим лежачи вузьким хватом акцентує навантаження на середній частині грудних м’язів і трицепсі. Невелике навантаження отримують передні дельти. Іноді, при виконанні вправи, якщо відстань між руками дуже маленька, в зап’ястках може виникнути біль – це залежить від типу будови кінцівок. Якщо таке відбувається, збільште відстань між долонями.

Жим штанги вузьким хватом лежачи на горизонтальній лаві жим штанги вузьким хватом на горизонтальній лаві

Ляжте на горизонтальну лаву і візьміться за гриф штанги хватом на ширині плечей або трохи вужчий. Руки повністю випрямлені. У попереку прогин. Ноги жорстко упираються в підлогу. Повільно, на вдиху, почніть опускати штангу, направляючи лікті уздовж тулуба. Опустивши штангу до торкання нижньої частини грудей, могутньо вичавіть її вгору.

Зверніть увагу: для того, щоб працював саме трицепс, ви повинні опускати штангу на самий низ грудей. Лікті обов’язково повинні йти уздовж тулуба. У верхній точці руху повністю випрямляйте руки для максимального скорочення трицепсів. На вдиху – плавно вниз, на видиху – могутньо вгору.

Не відривайте таз від лави, це небезпечно для хребта. Не використайте занадто вузького хвата, це згубно для променезап’ясткових суглобів. Не розводьте лікті в сторони, інакше навантаження піде на грудні м’язи. Не використайте відкритого хвата, щоб уникнути неприємностей, пов’язаних з падінням штанги на груди.

Жим штанги вузьким хватом лежачи на похилій лаві жим штанги вузьким хватом на похилій лаві

Ще:  Анита Луценка - Вправи після пологів

Ляжте на похилу лаву і візьміться за гриф штанги хватом на ширині плечей або трохи вужчий. Руки повністю випрямлені. У попереку прогин. Ноги жорстко упираються в підлогу. Повільно, на вдиху, почніть опускати штангу, направляючи лікті уздовж тулуба. Опустивши штангу до торкання нижньої частини грудей, могутньо вичавіть її вгору.

Помилки помилки в жимі штанги вузьким хватом

Не використайте занадто вузького хвата – це згубно для променезап’ясткових суглобів.

Відео


© 2019 Фітнес / Кроссфіт / Схуднення
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.