Зв'язатися з автором

Атака на целюліт – комплекс ефективних вправ


Забудьте про ліпосакцію, креми і обгортання. Перемогти целюліт можна тільки за допомогою фізичних вправ. І ми розповімо вам як.
атака на целюліт-комплекс ефективних вправ

Якщо ви думаєте, що єдиний спосіб розв’язати проблему целюліту-використати спеціальні креми і лосьйони, то приготований нами комплекс вправ змусить вас змінити цю точку зору. Щоб зменшити видимі ознаки целюліту, треба зміцнити основні м’язи нижньої половини тіла. Найефективніше це можна зробити за допомогою вправ, які ізолюють кожну групу м’язів і опрацьовують, поки вона не втомиться.

Целюліт-зовсім не косметична проблема. Він з’являється якщо у вас надто багато жирових відкладень і недолік м’язової тканини. І тільки завдяки спеціальним вправам можна значно зменшити прояви целюліту і поліпшити свій зовнішній вигляд. Ми не закликаємо вас відмовлятися від застосування крему і лосьйону, а рекомендуємо використати їх, як доповнення до тренувань спрямованим на боротьбу з целюлітом.

У чому ж секрет успіху? У тому, щоб зменшити кількість жирової тканини, а м’язовою-збільшити. Тому, якщо ви хочете позбавитися від целюліту або не допустити його появи, фізичні вправи-саме те, що вам потрібне. Вони не віднімуть у вас надто багато часу і дадуть приголомшливі результати.

  Метандиенон у бодібілдінгу: дія, побічні ефект


Комплекс вправ проти целюліту

Комплекс спрямований на зміцнення м’язів нижньої частини тіла за допомогою тренажерів і розрахований на два 40-хвилинні заняття в тиждень. Програма також включає розтягання м’язів (виконується у кінці), яке допоможе швидше добитися бажаного результату, і 10 хвилин кардиоупражнений, що дозволяють спалити додаткові калорії і зменшити кількість жирової тканини.

Згинання ніг в тренажері згинання ніг в тренажері

Вправа зміцнює м’язи задньої поверхні стегон.

Техніка: ляжте на тренажер обличчям вниз і зафіксуйте ноги під валиком. Для опори візьміться за руків’я. Щільно притисніть тіло і стегна до лави тренажера. Зігніть ноги і в точці найбільшої напруги затримаєтеся на секунду. Поверніться в початкове положення. Виконайте 2 підходи по 12-15 повторів.

Розгинання ніг в тренажері розгинання ніг в тренажері

Вправа зміцнює м’язи ніг, а саме-квадрицепсы.

Техніка: сядьте на сидінні тренажера для тренування квадрицепсов і помістіть ноги під спеціальний валик. Для опори візьміться за руків’я. Щільно притисніть спину і сідниці до сидіння тренажера. Випряміть ноги і затримайтеся в такому положенні на секунду. Поверніться в початкове положення. Виконайте 2 підходи по 12-15 повторів.

  Про непереносимість спортивного живлення


Зведення ніг на тренажері зведення ніг на тренажері

Вправа зміцнює м’язи внутрішньої поверхні стегон (м’язи, що приводять).

Техніка: сядьте на сидінні тренажера, коліна притисніть до упорів, ноги розлучені ширше за плечі. Не відриваючи спини від сидіння, напружте м’язи пресу, візьміться за руків’я для підтримки. З’єднайте коліна так, щоб упори майже зіткнулися. Поверніться в початкове положення. Виконайте 2 підходи по 12-15 повторів.

Розведення ніг на тренажері розведення ніг на тренажері

Вправа зміцнює м’язи верхньої частини сідничних м’язів.

Техніка: Сядьте на сидінні тренажера і притисніть коліна до упорів. Напружте м’язи пресу, щоб спина і сідниці були щільно притиснуті до спинки сидіння. Із зусиллям розведіть коліна в сторони набагато ширше за плечі. Поверніться в початкове положення. Виконайте 2 підходи по 12-15 повторів.

Жим ногами жим ногами

Вправа зміцнює м’язи сідниць, квадрицепсы і біцепс стегна.

Техніка: сядьте на тренажер для ножного жиму, плечі і сідниці притиснуті до спинки. Поставте ступні на платформу паралельно один одному на ширині плечей. Кісточка, коліно і стегно кожної ноги-в одній площині. Візьміться за руків’я і випряміть ноги. Потім зігніть коліна під кутом 90°, при цьому навантаження доводиться в основному на п’яти. Випряміть ноги і поверніться в початкове положення. Виконайте 2 підходи по 12-15 повторів.

  Карнитин Nutrakey Acetyl L - Carnitine (500 порцій)


Послідовність тренування

  1. Кардиочасть. Перед кожним тренуванням виконуйте 10-хвилинне тренування з кардиоупражнений з такою інтенсивністю, щоб частота пульсу складала 70% від максимальної. Ви повинні дихати глибоко, але бути в змозі розмовляти.
  2. Силова частина. Виконуйте по 2 підходи кожної вправи так, щоб опрацьовувані м’язи втомлювалися після 10-15 повторів. Стежте за правильністю виконання вправ. При кожному тренуванні по можливості збільшуйте те, що обтяжило на 5 %. Виконуйте повтори повільно, на 2 рахунки напружуючи м’язи і на 4 рахунки повертаючись в початкове положення.
  3. Розтягання. У кінці кожної вправи потягніть м’язи, що пропрацювали. Це допоможе швидше зміцнити їх. Утримуйте кожну розтяжку впродовж 20 секунд.

Целюліт: питання і відповіді

Питання. “У мене 10 кг зайвої ваги, але при цьому немає ніякого целюліту, як і у мого чоловіка. А у подруги, яка худа як тріска, целюліту аж занадто. Чому так відбувається”?

Відповідь. Уявіть собі стьобану ковдру. Його поверхня-це ваша шкіра, а внутрішній утеплювач-підшкірний жир. Роль “простежки” виконують волокна колагену, які проходять крізь підшкірний жировий шар і сполучають шкіру з внутрішніми тканинами. Чим менше цих волокон, тим більше гладкою є шкіра. Розмір і товщина сполучних волокон залежать від підлоги, спадковості і віку. У чоловіків вони тонше і більше рідко розташовані, ніж у жінок. З роками волокна стають товще; одночасно з цим шкіра втрачає еластичність, тому ефект “апельсинової кірки” посилюється. У вас, ймовірно, колагенових волокон мало або добре розвинена м’язова тканина, як буває у чоловіків. Завдяки цьому шкіра і виглядає такою гладкою, незважаючи на досить, переконливий шар жиру.

  Роль кальцію в організмі звичайної людини і спортсмена


Питання. “Якщо я багато бігатиму, у мене не буде проблем з целюлітом”?

Відповідь. Щоб успішно боротися з целюлітом, треба як слід зміцнити основні групи м’язів ніг і сідниць. Одних кардиоупражнений для цього недостатньо. Найкращого результату можна добитися тільки за допомогою силових вправ, які опрацьовують кожну групу м’язів окремо.

Питання. “Хіба креми і масаж-не кращі помічники у боротьбі з целюлітом”?

Відповідь. Багато антицелюлітних кремів містять кофеїн, який дратує або зневоднює шкіру, що дозволяє скоротити зовнішні прояви целюліту. Проблема в тому, що для збереження цього ефекту подібні засоби треба використати постійно. Масаж і інтенсивніші косметичні процедури, наприклад эндермология, також приносять лише тимчасове полегшення, хоча і коштують недешево. Після них целюліт стає менш помітним, проте не зникає без сліду.

Питання. Чи “можуть токсини, що накопичуються в організмі, стати причиною целюліту”?

Відповідь. Целюліт не має нічого спільного з токсинами. Він залежить виключно від характеру жирових відкладень і тонусу шкіри. Ефект “апельсинової кірки”, як вже відзначалося раніше, посилюється з віком: шкіра поступово втрачає еластичність, стоншується, а кількість м’язової тканини, потрібної для підтримки її тонусу, скорочується.

  Цинк - один з фундаментів, що підтримують організм людини


Питання. “Мені здавалося, що боротьба з целюлітом-завдання косметичної хірургії, а не фахівців з фитнесу”.

Відповідь. Вилікувати целюліт хірургічним шляхом неможливо. У утворенні “апельсинової кірки” бере участь підшкірний жировий шар, а ліпосакція видаляє жирові відкладення, розташовані більш глибоко. Спостереження фахівців показують, що найбільш запущені форми целюліту зустрічаються у худих жінок, які не займаються спортом, мають дефіцит м’язової маси і тонку шкіру.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ