Зв'язатися з автором

Огляд спортивного живлення BioTech USA


Для будь-якого спортсмена, будь то професіонал або любитель, для досягнення високих результатів в спорті, особливо важливе правильне і збалансоване харчування. Багаті вітамінами і мінералами продукти компанії BioTech здатні допомогти професійним атлетам на великих змаганнях, і любителям спорту для поліпшення своїх особистих рекордів.

спортивне живлення biotechusa

Фірма BioTech заснована в Сполучених штатах більше 20 років тому. Завдяки якості і асортименту продукції, компанія завоювала любов не лише американців, але і спортсменів з інших країн. Замовити спортивне живлення BioTech USA можна на сайті http://kickoff.ru/biotech usa.htm де представлений широкий асортимент продукції для будь-якої статі і віку.

Чому люди вибирають спортивне живлення BioTech USA?

Компанія отримала популярність у всьому світі завдяки наступним показникам:

  • Широкий вибір креатинів, гейнеров, протеїнів;
  • Доступна ціна на товари цієї марки;
  • Якісна продукція.

BioTech USA пропонує спортсменам широку лінійку продукції, що розрізняється по виду, об’єму і концентрації активних елементів. Самими затребуваними на спортивному ринку є:

  • Гейнер;
  • Протеїн;
  • Креатин;
  • Амінокислоти.

Білкові суміші або гейнеры представлені особливо широко. Вони можуть бути без смачні, з шоколадним, банановим, ванільним смаком. Одній з найпопулярніших білково-вуглецевою сумішшю являється BT Hyper Mass5000.

  Високий місток


Протеїни вживають для набору м’язової маси. Вони можуть бути рослинного і тваринного походження. BioTech USA пропонує соєві, рисові, сироваткові і багатокомпонентні протеїни. До самими затребуваним продуктам компанії слід віднести BT Protein Power, BT Protein Fusion, BT Protein Fuel.

Креатин є однією з найпопулярніших добавок для спортсменів. Таке живлення використовують у своєму раціоні, як прибічники статичного спорту (важка атлетика, бодібілдінг), так і динамічного (бокс, плавання, ігрові види). Кращою харчовою добавкою на основі креатину можна назвати 100% Creatine Monohydrate.

Амінокислоти допомагають м’язам рости і зміцнюватися. Приміром комплекси амінокислот BioTech USA можуть бути рідкими і у вигляді пігулок. Асортимент їх величезний, але популярними залишаються лінійки Amino ST, Matrix і Fuel.

Мотивація від BioTech USA

Живлення BioTech спочатку випускалося тільки на території США, але з часом заслужило любов спортсменів і, по праву, стало одним з лідерів у світовій індустрії вітамінів і спортивних добавок.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ