Зв'язатися з автором

Правила етикету в тренажерному залі


У тренажерних залах, не роздають правила поведінки, але це не означає, що усередині гойдалки не існує вироблених роками норм професійного етикету.
правила етикету в тренажерному залі

Уперше переступивши поріг “гойдалки”, тобі слід не лише ознайомитися з технікою роботи на тренажерах і вивчити вправи з гантелями і штангою. Не менш важливо знати і виконувати негласні правила поведінки на тренуванні, щоб тебе прийняли у велику і дружну бодибилдерскую сім’ю.

1. Коли заходиш в роздягальню, вітайся з усіма, а йдучи-прощайся. Не важливо, що ти ще мало кого знаєш, важливо, що ви усі віддані одній справі, а значить перед тобою твої союзники, а в майбутньому і вірні друзі.

2. Не відволікай людину під час виконання вправи. Якщо хочеш запитати чи “багато ще підходів залишилося”, або чи “потрібні ще йому гантелі”, почекай, поки він закінчить сет.

3. Не варто “позначати” територію. Якщо ти збираєшся робити вправу на тренажері через півгодини, не розвішуй на нім рушник або не залишай пляшку з водою, мовляв зайнято. Такої жадності побратими не зрозуміють.

  Розтяжка переднього стегна


4. Не радь, якщо тебе не запитують. Звичайно, якщо ти дійсно бачиш, що людина ось-ось покалічиться, варто його попередити. У інших випадках, тримай свою думку при собі, поки не отримаєш ліцензію тренера.

5. Користуйся рушником, щоб застилати лаву, на якій тренуєшся. У будь-якому випадку не займайся з голим торсом, навіть якщо це не суперечить правилам клубу. Повір, нікому не приємно займатися на тренажері залитому твоїм потім.

6. Не соромся звертатися за допомогою до тренера. Немає сенсу будувати з себе усе обізнаного “спеца”, таким не будучи. Тренер для того і є присутнім в залі щоб допомагати відвідувачам. І тобі від такої співпраці буде тільки користь.

7. Не варто пильно розглядати людей, що тренуються, особливо дівчат, що виконують, скажемо присідання або нахили з грифом. Може таке видовище і тішить око, але пам’ятай що ти на тренуванні, а не в стрип клубі. Поводься гідно.

8. Не варто переступати через штангу з якою хтось працює. До забобонів це правило не відноситься, швидше цей прояв поваги до того, що тренується. Билдер як би зливається з снарядом і не можна порушувати цю цілісність.

  Програма тренування грудних м'язів і трицепсів в один день на 6 тижнів


9. Коли наважишся встановити особистий рекорд з максимальною вагою, обов’язково попроси когось тебе підстрахувати. Адже ти ще не знаєш своїх можливостей і не хочеш, щоб цей рекорд став останнім в кар’єрі, вірно? Звернися до тренера або комусь з ветеранів, тобі завжди допоможуть.

10. Пам’ятай, що бодибилдеры дуже трепетно відносяться до своїх досягнень. Тому не варто запитувати малознайомих людей в залі, “на якому вони зараз курсі” або “а що ти вживав, щоб стати таким здоровим”?. Прийде час, і секрети профі перед тобою розкриються самі.

Ну ось, а ось тепер сміливо вирушай в зал підкорювати свої вершини!

Дивися також

  1. правила поведінки в роздягальні після тренування 0 Правила поведінки в роздягальні після тренування Ці поради допоможуть тобі розібратися, що треба, і чого краще робити в чоловічій роздягальні після тренування.
  2. що треба знати при першому відвідуванні фитнес-клуба 0 Що треба знати при першому відвідуванні фитнес-клуба Для фитнеса є свої вимоги і правила поведінки і деякі нюанси слід знати вже перед першим відвідуванням фитнес-клуба.
  3. що треба брати в спортзал 0 Що треба брати в спортзал? Що включає мінімальний набір для походу у фитнес-клуб? Ми вам розповімо, як зібрати спортивну сумку.
  Присідання повітря (присідання без ваги)© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ