Зв'язатися з автором

Сироватковий гейнер NutraBolics MassFusion (7250 грам)


MassFusion був розроблений для боротьби з дефіцитом поживних речовин шляхом стійкого регулярного насичення організму білками, вуглеводами і незамінними жирами для підтримки сили і анаболічних процесів.

Опис препарату

MUSCLE Fusion™ був розроблений для боротьби з дефіцитом поживних речовин шляхом стійкого регулярного насичення організму білками, вуглеводами і незамінними жирами для підтримки сили і анаболічних процесів упродовж тривалого періоду часу. Подібний ефект від вживання продукту MUSCLE Fusion™ досягається завдяки тим, що входять до його складу 3-м інноваційним системам насичення організму білком. Базою цього передового складу є запатентований інноваційний Пяти-ступенчатый Білковий Комплекс на основі Амінокислот, що містить преміальні білкові ізоляти, що потрапляють в організм через певні інтервали часу. Крім того, до складу MUSCLE Fusion™ входять ВСАА і амінокислоти для максимального стимулювання синтезу білку і відновних процесів. MUSCLE Fusion ™ також підтримує стійке заповнення глікогену за допомогою регулювання рівня глюкози і інсуліну в крові під впливом комплексу із складних вуглеводів, швидкого і повільного засвоєння інгредієнтів, що забезпечує фази. Подібний принцип забезпечує організм постійним припливом енергії і позбавляє від передчасного виснаження сил. Крім того, до складу Muscle Fusion входить комплекс SUPERFATS™, що підтримує функціонування вуглеводів і білків в організмі, а також сприяючий спалюванню надлишків жирових відкладень. Muscle Fusion-це поживна добавка широко спектру дії, що гарантує тривалий опір втоми, збільшує ріст м’язової маси, а також здатна запобігти дефіциту поживних речовин.

  Як швидко схуднути: 3 прості кроки, перевірених наукою


Перевага 1: Активно стимулює нарощування м’язової маси упродовж 8 годин.

Принцип дії : До складу MUSCLE Fusion ™ входить запатентований інноваційний пяти-ступенчатый білковий комплекс на основі амінокислот, організм, що насичує, швидко і повільно засвоюваними білковими ізолятами преміальної якості для підтримки м’язового росту упродовж 8 годин. Крім того, до складу цього інноваційного комплексу входять амінокислоти, у тому числі представники ВСАА-L-лейцин, L-изолейцин, L-валин, які сприяють активації синтезу білку і м’язовому відновленню.

Перевага 2: Прискорює пост-тренировочное відновлення, що позитивно впливає на ефективність повторних подальших тренувань.

Принцип дії : що Входить до складу MUSCLE FUSION™ багатоступінчастий вуглеводний комплекс, що характеризується повільним засвоєнням після попадання в організм, забезпечує оптимальний баланс рівня глюкози в крові і безперервне утворення глікогену. Постійне заповнення глікогену в організмі дозволяє проводити повторні ефективні тренування.

Перевага 3: MUSCLE FUSION ™ складається з чистісіньких білкових ізолятів.

Принцип дії : Будучи у пошуках білкової добавки, яка дійсно ефективна для досягнення поставлених спортивних цілей, часто можна зустріти продукти, що складаються з основних білків або ізолятів низької якості. MUSCLE FUSION ™ містить тільки самі високоякісні різновиди білку, як наприклад підданий перехресно-потоковій мікрофільтрації ізолят сироваткового білку.

  Розтяжка щонайширших м'язів спини


Перевага 4: Сприяє спалюванню жиру і дбайливому поводженню з поживними речовинами.

Принцип дії : До складу MUSCLE Fusion™ входить запатентований ліпідний комплекс SUPERFATS™, сприяючий розщеплюванню жирів. Передова формула MUSCLE FUSION ™ включає незамінні жири, як наприклад CLA і екстракт насіння кунжуту, що зберігає вуглеводи і білки для вироблення енергії, завдяки чому їх потенціал максимально використовується в м’язовому відновленні і виробленні глікогену. SUPERFATS ™ також активізує природні процеси по розщеплюванню надлишків жирових відкладень в організмі, що в результаті дозволяє наростити щільну м’язову масу і при цьому залишитися в хорошій фізичній формі.

Питання 1. Що відрізняє продукт MUSCLE Fusion™ від інших білкових формул?

Ответ: В формулах многих белковых добавок используются изоляты в меньшем количестве или более худшего качества, а также иногда снижение издержек на производство происходит за счет наполнения питательных добавок сахаром и простыми углеводами, быстро сгорающими после потребления. В свою очередь MUSCLE Fusion™ характеризуется низким содержанием сахара и, кроме того, насыщен сложными углеводами, равномерно высвобождающимися в организм через определенные промежутки времени и обеспечивающими устойчивую выносливость на протяжении длительного периода. Кроме того, в состав MUSCLE Fusion™ входят исключительно изоляты премиального качества, а также ВСАА и аминокислоты для гарантированно быстрого восстановления организма.

  Як позбавитися від болю в плечах при жимі лежачи і не лише


Питання 2. Який принцип дії системи тривалого забезпечення організму поживними речовинами, яка забезпечує ефективність продукту MUSCLE Fusion™?

Відповідь: MUSCLE Fusion ™ був розроблений для підтримки постійного припливу поживних речовин в організм під час інтенсивних тренувань. По-перше, запатентований інноваційний пяти-ступенчатый білковий комплекс на основі амінокислот насичує організм білковим ізолятом преміальної якості через певні інтервали часу. На початку процесу швидко засвоюваний ізолят сироваткового білку, що має високу біологічну цінність, активізує синтез білку негайно після першого ковтка MUSCLE FUSION ™. Потім починають свою роботу повільніше засвоювані білки, подібні до казеїну міцели, функція якого полягає в підтримці запущених в організмі анаболічних процесів. Крім того, що входять у формулу продукту MUSCLE FUSION ™ ВСАА і амінокислоти надають додаткову підтримку анаболічним процесам в організмі. По-друге, MUSCLE FUSION ™ забезпечує стійке насичення організму глікогеном впродовж тривалого періоду шляхом регулювання рівня глюкози і інсуліну в крові під впливом вуглеводного комплексу, що характеризується фазами швидкого і повільного засвоєння. До складу комплексу із складних вуглеводів входять органічні вівсяні висівки, органічні вівсяні волокна, і порошок органічного льняного сім’я. Цей комплекс забезпечує поступове вивільнення енергії, здатної підтримувати витривалість на постійному рівні і що запобігає передчасному виснаженню сил. Крім того, до складу MUSCLE FUSION ™ входить комплекс SUPERFATS™, сприяючий оптимальному функціонуванню в організмі вуглеводів і білків шляхом забезпечення додатковою енергією для використання. Цей інноваційний ліпідний комплекс також сприяє природному розщеплюванню жирових відкладень.

  Живлення бодибилдера і список білкових продуктів


Питання 3. Коли слід приймати Muscle Fusion?

Відповідь: Оскільки цей продукт характеризується багатоступінчастою дією впродовж тривалого періоду часу, його слід вживати до тренування для максимального анаболічного і метаболічного ефекту. Крім того, MUSCLE FUSION™ може вживатися в якості вечірнього або денного перекушування для пригнічення відчуття голоду.

Питання 4. Кому необхідно вживати Muscle Fusion?

Відповідь: MUSCLE Fusion™ ідеально підходить для бодибилдеров з будь-якою мірою підготовки, оскільки цей продукт є надійним постачальником високоякісних білків, вуглеводів і незамінних жирів, поміщених у збалансовану по своєму якісному і кількісному складу формулу, що забезпечує тривале підживлення організму.

Nutrabolics Muscle Fusion™ є протеиновым комплексом з низьким вмістом вуглеводів, важлива особливість якого-уповільнене вивільнення амінокислот. Продукт містить ідеальний баланс джерел енергії, в яких ваше тіло має потребу при створенні м’язової маси і підтримці анаболізму під час тренувань.

Кожна порція Muscle Fusion™ надає вашому тілу джерела енергії преміум-класу, таким чином, споживання калорій засноване як на кількості, так і на якості. Ця передова формула містить 21 грам багатоступінчастої протеиновой суміші Nutrabolics з уповільненим вивільненням білку, який може живити ваше тіло впродовж 8 годин! Ця супер-концентрована білкова матриці містить повний спектр гідролізату сироваткового протеїну, кросс-микрофильтрованного ізоляту сироваткового протеїну, неденатурований казеїн міцели, агломерований ізолят молочного протеїну, і частково мікрофільтрований концентрат сироваткового протеїну. Ця вдосконалена матриця також обогащенна додатковими амінокислотами, такими як L-глютамин і L-лейцин, щоб допомогти посилити розширений синтез білку і запобігання катаболізму.

  Розтяжка сідничних м'язів


Склад

Одна порція Mass Fusion містить (235 г) :

  • 950 калорій;
  • 9 г жирів;
  • 170 г вуглеводів (28 г цукру);
  • 2 г харчових волокон;
  • 47 г білку.

До складу також входить креатиновая матриця, комплекс жирних кислот, какао, натуральні і штучні ароматизатори.

Рекомендації по застосуванню

Змішайте 3 мірних ложки з 400-500 мл води. Приймайте 1-3 порції в день.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ