Зв'язатися з автором

Викиди з штангою


Викиди з штангою (Thrusters)-вправа кроссфит, яке впливає на м’язи усього тіла. Основне навантаження отримують ноги, сідниці і дельтовидні.
викиди з штангою

Ця одна з найпоширеніших вправ в кроссфите, як серед початківців, так і серед досвідчених атлетів. Трастеры є дуже енерговитратною вправою і сприяють швидкому схудненню. Також ця вправа відмінно розвиває вибухову силу і витривалість спортсмена. Комбінуйте викиди з штангою з іншими кроссфит вправами, для максимального ефекту від тренувань.

Техніка виконання вправи техніка виконання вправи

Візьміть штангу на груди і на вдиху виконаєте глибокий присед так, щоб тазостегнові суглоби виявилися нижчі колінних (чим нижче ви присядите, тим більше навантажите сідничні м’язи). Різким рухом виштовхуємося п’ятами і піднімаємося, відриваючи тазостегновий суглоб. Задавши інерцію м’язами ніг-переводимо зусилля у верхню частину тіла, і за рахунок сили дельтовидних, вичавлюємо штангу над головою. У верхній точці зробіть видих. Потім опустите штангу знову на груди і виконаєте наступний присед, і так далі, до потрібної кількості повторів.

Ніколи не починайте виконувати трастеры без хорошої розминки. Не використайте занадто велику вагу на снаряді. Новачкам ми рекомендуємо розпочинати з порожнього грифа і у міру підвищення досвіду поступово збільшувати вагу того, що обтяжило. Не відривайте п’яти від підлоги.

Відео

  Скручування з нахилом вперед© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ