Зв'язатися з автором

Як тренуватися при сколіозі


Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно тренуватися і які робити вправи при викривленні хребта (сколіозі).
як тренуватися при сколіозі

Сколіоз-це бічне викривлення хребта у фронтальній площині. Як правило, основна проблема сколіозу полягає в тому, що м’язи по-різному розподіляють навантаження, тому основна проблема людей із сколіозом-цей несиметричний розвиток м’язів.

Зміцнення м’язів спини-це головний інструмент для боротьби з різними викривленнями хребта, а ніщо так не зміцнює м’язи, як силові вправи. При викривленні хребта, наше основне завдання, це вирівняти роботу м’язів. Тому, сьогодні ми поговоримо про те, як правильно тренуватися і які робити вправи при сколіозі.

Тренування при сколіозі

Основне завдання тренувань при сколіозі-це розслаблення затиснутих м’язів, які вже спазмированы і зміцнення іншої ділянки спини, яка навпаки атрофирован, для того, щоб вирівняти їх в розвитку. Тому тренування при сколіозі мають на увазі наявність симетричних навантажень.

Так які ж вправи не бажано робити при сколіозі? Звичайно ж, нам треба прибрати вправи, в яких є присутнім осьове навантаження, і вправи в яких є присутньою ротація хребта.

  Значення вітамінів в живленні спортсмена


Наше основне завдання-це прибрати компресійне навантаження, тобто якщо ми робимо горизонтальну тягу, то ми обов’язково їх робимо з упором в груди. Якщо ми робимо якісь жимовые рухи, то бажано робити їх з упором спини на крамницю, щоб не було вертикальних навантажень.

Таким чином, вправи, які нам бажано робити,-це вертикальна тяга, горизонтальна тяга з упором в груди, шраги під нахилом і обов’язково гиперэкстензии на зміцнення глибоких м’язів спини, тому що саме м’язи спини тримають наш хребет і є опорою для нього.

Рекомендовані вправи при сколіозі

 1. Тяга верхнього блоку будь-якими хватами-3 підходи по 20 разів
 2. Горизонтальна тяга з упором в груди-3 підходи по 20 разів
 3. Гиперэкстензии-3 підходи по 20 разів
 4. Шраги в нахилі-3 підходи по 20 разів

Не рекомендується виконувати наступні вправи

 1. Присідання
 2. Станова тяга
 3. Нахили з штангою на спині
 4. Вправи з ротацією хребта
 5. Підтягування

Відео Дивіться також

 1. як тренуватися при остеохондрозі 0 Як тренуватися при остеохондрозі Принципи тренувань з тими, що обтяжили при остеохондрозі-які вправи можна і які не можна.
 2. вправи для здоров'я хребта 0 Вправи для здоров’я хребта Вік людини визначається здоров’ям і гнучкістю його хребта. Ось чому головне-не те, скільки вам років, а то, як почуває себе ваша спина.
 3. виправляємо асиметрію плечей і трапецій 0 Виправляємо асиметрію плечей і трапецій Комплекс вправ для виправлення асиметрії плечей (дельтовидних) і трапецієвидних м’язів.
 4. комплекс вправ від міжхребетної грижі 0 Комплекс вправ від міжхребетної грижі Комплекс з восьми ефективних вправ від міжхребетної грижі, які допоможуть впорається з болем в спині і прискорять процес одужання.
 5. комплекс вправ для здоров'я попереку 0 Комплекс вправ для здоров’я попереку Комплекс вправ для зміцнення і розтягування попереку, який буде однаково корисний як чоловікам, так і жінкам.
  Види спортивного живлення© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ