Зв'язатися з автором

Як вибрати смарт годинник для занять спортом


Чим корисний смарт годинник для спортсменів і як вибрати такий пристрій для занять фитнесом?
як вибрати смарт годинник для занять спортом

Останнім часом все більшу популярність набирають ношені фитнес гаджети-всякого роду крокоміри, фитнес браслети, “розумний” смарт годинник. Завдяки швидкому розвитку технологій, електронні фитнес помічники з примітивних пристроїв перетворилися на високотехнологічні пристрої, здатні значно полегшити життя людини і заощадити силу-силенну часу на підрахунках різних медичних і спортивних показників.

Сьогодні без зусиль можна знайти фитнес гаджет на будь-який смак і гаманець. Прості устройста показують активність людини, відстань пройдену за день, кількість витрачених калорій… У більше просунутих моделях є присутніми такі корисні функції, як зв’язок із смартфоном, сенсори ритмічності серцебиття і акселерометр, а також ряд додаткових датчиків для моніторингу здоров’я.

Інтелектуальне відстежування показників серцебиття і тиску дозволяє будувати графіки поточного стану здоров’я власника. На основі отриманих даних додаток в годиннику розраховує оптимальний рівень навантажень на організм, час пробудження для швидкої фази сну і дієту.

Більше просунуті модифікації оснащені голосовим управлінням. Для активації певної функції досить задати команду. Це дуже зручно при водінні автомобіля або заняттях спортом. Досить відповісти голосом, щоб співрозмовник на тому кінці дроту почув ваші слова.

  Як накачати біцепс дівчині


Чим корисний смарт годинник для спортсменів?

У спорті дуже важливо відстежувати прогрес, а також стежити за безперебійною роботою основних систем організму. Такий моніторинг дозволяє досягти бажаної мети швидше, при цьому, не зашкодивши здоров’ю.

Ідеальний смарт годинник буквально живе разом зі своїм хазяїном. Вони прочитують дані про його активність уві сні і в робочий час, на тренуванні і після неї. Розумний годинник проводить моніторинг стану здоров’я хазяїна і дає йому корисні поради. Ці пристрої відстежують рухову активність і допомагають підтримувати її на потрібному рівні.

Смарт годинник-цей безумовно зручний і корисний пристрій, який може виступати як корисним компаньйоном для вашого смартфону, так і самостійним гаджетом для контролю медичних і спортивних показників.

Як вибрати смарт годинник?

При виборі смарт годинника в першу чергу необхідно звернути увагу на наступні основні характеристики…

1. Вес пристрою

Габарити і вага девайса-важливий чинник при виборі. Він не повинен стомлювати власника або бентежити його рухи. Врахуйте, що носити великий циферблат з вузькими приталеними рукавами досить проблематично. При цьому підібраний ремінець не повинен призводити до свербежу або здавлення шкіри. Також треба звернути увагу на тип вологозахисту годинника. У технічних характеристиках товару обов’язково вказується міра водонепроникності корпусу. Найчастіше це IP67, що означає повний захист від бризок і пилу. Флагманські моделі вже мають стандарт IP68, який дозволяє занурюватися під воду на декілька метрів. Якщо ви займаєтеся водними видами спорту, вибір другого варіанту обов’язковий.

  Розтяжка сідничних м'язів


2. Автономність

Яскравий якісний дисплей, безпровідна синхронізація і велика кількість датчиків вимагають жертв у вигляді автономної роботи. Поки навіть самий “живучий” годинник з трансфлективным дисплеєм не може працювати на одному заряді батареї довше 5-7 днів. Пристрої з IPS матрицею розряджаються майже в два рази швидше. В середньому, їх доведеться заряджати раз в два дні.

Швидкість розрядки акумулятора безпосередньо залежить від режиму використання годинника. При активних заняттях спортом, що супроводжуються роботою усіх датчиків девайса, заряджати годинник доведеться практично щодня. Помірне використання (подивитися час, відповісти на повідомлення) дозволить батареї протягнути до п’яти днів.

3. Дизайн

Ще декілька століть тому звичайний годинник перетворився з простого інструменту для визначення часу в окремий елемент стилю кожної людини. Правильно підібрана смужка шкіри із строгим циферблатом чудово підійде до чорного ділового піджака, а для занять спортом сгодится міцний яскравий ремінець з полімерних матеріалів, який поєднується з агресивним дизайном безеля годинника. Більшість з пристроїв має знімні ремінці, які можуть перетворити до невпізнання дизайн пристрою.

  Передтренувальний комплекс Cellucor C4 Extreme (30 порцій)


4. Функціональність

Велика частка ринку зайнята пристроями на Android платформі, відповідно операційна систем Android Wear-одна з найпопулярніших серед розробників ношеної електроніки. Компанії Apple, Pebble і LG розробили власні проприетарные системи для своїх девайсов. Це означає, що годинник Apple Watch можуть працювати тільки з iOS смартфонами або планшетами. Також врахуйте той факт, що деякі моделі хронометрів несумісні із застарілими смартфонами, об’єм оперативної пам’яті яких менше 1.5 Гб.

Вибирайте пристрій виходячи з ваших потреб. Уважно вивчіть характеристики і придбавайте товари тільки знаменытых і перевірених брендів. Обов’язково уточните чи сумісно пристрій з вашим смартфоном.

5. Ціна

Вартість смарт годинника може варіюватися від декількох десятків доларів за недорогі китайські моделі, до декількох тисяч доларів за брендові хронометри прикрашені благородними металами. Для купівлі оптимального пристрою для занять фитгнесом з хорошим співвідношенням ціни до якості краще відкласти як мінімум $200.

Якщо для вас важливий широкий набір функцій, то не варто купувати дешевий смарт годинник-у великих компаній розвиненіша інфраструктура і екосистема, а з дешевими брендами навряд чи варто розраховувати на оновлення або великий вибір додатків.

  Розтяжка трицепсів


Смарт годинник від компанії “Apple”, в інтернет-магазині гаджетів і аксесуарів “Цитрус”


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ