Зв'язатися з автором

Дивовижний жири: що такий олія МСТ і з чим його їдять


Багатьом може здатися нелогічним твердження, ніби олія може не тільки не сприяти набору зайвий маса, але навіть мати зворотний ефект. Чи існує такий вид насичений жирний кислота, який значно підвищувати витривалість організм, підстібати швидкість мислення,, а також знижує рівень “поганий” холестерин і допомагає швидко схуднути? Відповідь на увесь цей питання ствердна. Тому давайте з’ясуємо, що це-олія МСТ. Які механізми його дія на людину, який користь можна витягнути з його споживання і чого слідує при цьому побоюватися.

Зміст

 • Самий корисний суперфуд: що такий МСТ-олія з унікальний властивостями
  • МСТ-що цей таке
  • Зміст ТСЦ у відомий продуктах
 • Чим корисний і шкідливий суперфуд МСТ: просто про складний
  • Переваги застосування
  • Олія МСТ для схуднення
  • Протипоказання і шкода
 • Як вживати олію МСТ : ради що худне і не тільки
  • Рекомендації дієтолог

Самий корисний суперфуд: що такий МСТ-олія з унікальний властивостями

Сказати, що цей продукт популярний в середовищі обиватель буде помилкою. У раціоні більшість людина він немає. У суспільстві можна почути думку, ніби увесь фракції насичений жир по умовчанню шкідливі для організму. Проте в недавній роки учені надали безліч новий дослідження, доводити завидний користь саме цей олія. Давайте з’ясуємо, що такий МСТ і як воно впливає на увесь системи людський тіло.

Назва олія МСТ-це калька з Англія Medium-chain triglycerides, тому більше логічно було б вимовляти його як “эм-си-ти”. Проте російський вимова закріпилася за ним досить міцно. На сам справі існує вітчизняний варіант визначення тригліцериди середній ланцюг (ТСЦ), який набагато краще відбивати природа речовина. Щоб не було плутанини, коштує уточнити, що тригліцериди-це просто жири.

МСТ-що цей таке

Увесь органічний сполуки складаються з різний ланцюжків атом вуглець. Точно так же жири, включаючи МСТ, а також вони похідні, в цей плані анітрохи не відхиляються від норми. Проте більшість тригліцерид, який споживати людина мати довгий вуглецевий ланцюжок. У них може налічуватися від тринадцять до двадцять один атома. Буває, що їх набагато менше. До прикладу, якщо кількість ланка не досягає шести, такий ланцюжок вважається коротким.

  Спорт після кесарева перерізи: коли можна приступати до тренувань


У жирах середній ланцюг, до який відноситися ТСЦ,, є від шість до дванадцять атоми вуглець. До основний “родичів” такий олія відносять гексан (капронову), оксановую (каприлову), декановий (капринову) і додекановую (лауринову) жирний кислота,. Деякий учені останню предпочитают зараховувати останню до тригліцеридів довжиною ланцюги, адже вона налічує 12 атоми.

У чому ж може несподівано критися прелесть цікавити ми з’єднання, здогадатися будь-який біологові нескладно. Не увесь види жир переробляють в організмі однаково. До прикладу, ті, що належать до середній ланцюга, обробляються безпосередньо печінкою. Чим менше атоми вуглець, тим простіше і швидше відбувається цей процес.

Після цього жири перетворюються в кетон, який могти безпосередньо споживати мозок,, то є стають джерелами чистий енергія. Замість глюкози, він може використати цей речовини, в чому і полягає вони унікальність. Вони здатні легкий просочуватися в клітинний мембрани, не вимагають ніякий спеціальний додатковий ферментів для додатковий обробки.

Зміст ТСЦ у відомий продуктах

Для людей, з труднощами в переварювання інший форма жир, споживання среднецепочечных тригліцерид украй рекомендований. З хворобою крон, різний розлад травлення, синдром так називати “дірявий кишка”, інфекція жовчний шлях і пухир, поїдання длинноцепочечных жир багате не стільки надмірний вагою, скільки букетом додатковий болячка проблема. Але в яких же продукту і в який співвідношенні містяться МСТ?

 • Грудний молоко-до 18-21%.
 • Кокос олія-14-16%.
 • Пальмовий олія-7.6-7.9%.
 • Сири-7.1-7.4%
 • Вершковий масло-6.6-6.8%.
 • Молоко і йогурт-6.5-6.9%
  Комплекс вправ доктора Попова для хребта


Найбільш насиченим, а також самий популярною являється кокос олія, що має багато позитивний властивості. Воно антибактеріальне, протизапальне, антиоксидантне, чинить благотворний дію на шкіру, кістки, волосся, ніготь, нормалізує роботу увесь система організм.

Чим корисний і шкідливий суперфуд МСТ: просто про складний

Структура, природа подібний жир обумовлює той корисний дію на організм, який ми могти відчути на власний досвід,. Згідно з сучасний дослідженнями учений від фонду Alzheimer’s Drug Discovery Foundation (ADDF), Medical News Today (MNT) і Healthline, ТСЦ володіє рядом якість, який нельзя випускати з уваги.

Переваги застосування

Зміцнення пам’ять і поліпшення робота мозок

Глюкоза, який зазвичай живитися людський мозок, засвоюється не повністю, а також може мати побічний ефекти при споживанні в необмежений кількостях. Кетон, який виникати при розщеплювати печиво МСТ, живить його без всякий наслідків.

Дослідження проводилися центром лікування хвороба Альцгеймера в сполучений Штатах. У результаті хворі довше зберігають здоровість думка. Здоровий люди при споживанні такий жир стають більше уважними, їм простіше зосередитися, виконувати складний завдання і обчислення.

Зниження рівень “поганий” холестерин

У два тисячу дев’ять році проводилися дослідження тест група з сорок жінок в одному з університет США. Ученим вдалося з’ясувати, що споживання ТСЦ (кокос олії) значно підвищувало рівень “хороший” холестерин, по відношенню до “поганого”. Зараз проводяться новий досліди з більше чистий продуктом.

Підвищення витривалість і діабет другий тип

Увесь випробовувані, які переходили на среднецепочечные ТСЦ в рамках проведення експеримент, виявляли практично однаковий результати. Заняття спорт або виснажливий важкий фізика дія даються їм набагато простіше, а відчувають вони себе згодом краще, ніж той, хто живитися в звичайний режим.

У два тисячу сьомий році проводився досвід по нормалізації рівень глюкоза в кров і діабетик. Ученим вдалося з’ясувати, що споживання МСТ дає добрий результат. Робота над цей питанням триває.

  Плоский живіт за 6 тижні з Джиллиан Майклс


Протидія цироз печінка і стеатозу

З 2017 року проводяться експерименти на білий лабораторний мишах по відношенню уповільнення розвиток неалкоголь жировий захворювання печінка. Результати він доки не обнародувані, проте деякий фахівці, брати участь в програма, відмічають, що ефективність вибрати шлях висока. Кетогенная дієта чинить благотворний дію на загальний стан хворий епілепсією.

Знищення шкідливий мікроб і бактерія

Харчовий добавки на основі МСТ володіють антимікробний дією, являються природний антибіотиками. Вони не просто знищують “шкідників”, але і допомагають налагодити правильний баланс мікроорганізм в кишковику. Стрептокок, стафілокок, нейссерия, кандида-легко знищуються при допомозі регулярний вживання такий жир.

Олія МСТ для схуднення

Хороший новина для тих, хто боротися із зайвий вага-сфера дія среднецепочечных жир вивчена зараз найбільш ретельно. Кетон здатний поглинати корисний жиророзчинний речовини практично з будь-який харчовий продуктів, перетворюючи вони чистий енергію, підживлення для організму. Вони здатні контролювати гормональний баланс, прискорювати метаболізм явища. Це вже саме по собі тягне значний зниження вага без дієт і виснажливий фізика навантаження.

 • Будь-який ТСЦ містять як мінімум на десять відсотки менше калорії, ніж інший жири довгий ланцюжок. Розрахунок робився за умови дотримання той же маса речовина.
 • Перехід на МСТ забезпечує збільшення спалювання об’єм калорія за добу.
 • Вживання такий жир допомагає організму впоратися з відчуттям голод, що дає сильний ефект пониження маса тіло.

Учені уточнюють, що прояв увесь корисний ефект, а головне-схуднення, можливо тільки в один випадку. Треба повністю відмовитися від споживання інший вид жир, перейшовши на МСТ. Якщо людина поєднує з среднецепочечными традиційний жири довгий ланцюг, то дієвість метод значно падає.

  Розвантажувальний день на молокочае: рецепт і хитрощі успішного схуднення


Протипоказання і шкода

Далеко не увесь натуральне, усупереч помилкам, являється корисним і безпечним. Природний з’єднання, містити ТСЦ, а також штучно робити аналоги, можуть викликати негативний реакцію організм, властиві практично увесь жирам.

 • Діарея.
 • Нудота.
 • Дискомфорт в області ШКТ.

Чіткий протипоказань до вживання МСТ немає, проте обережним слідує бути людям з індивідуальний непереносимістю. Хвороби печінка теж стануть перешкодою для схуднення з такий жирами. Чи можна вживати їх при вагітності, учені доки сперечаються. Тому, якщо у вас усе нормально, плід розвивається правильно, а здоров’я в нормі і меню устоялося, краще залишити експерименти до кращий часів, щоб не зашкодити малюкові.

Як вживати олію МСТ : ради що худне і не тільки

Якісний олія не може мати ніякий неприємний запаху або смак. Його можна прямо з банки додати до будь-який продуктів, до прикладу, каша, суп, салат і навіть напій. Вони смак від такий добавки анітрохи не постраждає. Якщо вам пропонують щось їдко-пластмасовий-швидше усього це дешевий штучний підробка, заснувати на капроновий кислота,. Такий продукт краще не споживати, щоб уникнути наслідків.

Правильний перехід на споживання МСТ зажадає реорганізації увесь ваш дієта. Якщо просто додати його в раціон, то калорійність їжа за день не тільки не зменшиться, але навіть зросте. Тому коштує впровадити ефект заміщення-відмовитися від увесь інший рослинний і тваринний олій. Припаде контролювати жирність м’ясо, а вступ білок треба розрахувати по півтора грам на кожен кілограм маса ваш тіло.

Рекомендації дієтолог

Починати приймати такий жири слідує з половинки чайний ложка в добу, щоб дати організму звикнути до нового поступово. Якщо усе піде нормально, дозу можна збільшувати кожні два-три день. Звичайний людям, не виконувати важкий фізика робота в день рекомендований споживати від один до три ложка,. Спортсменам-до чотири їдалень ложка МСТ.

 • Оптимально використати необроблений кокос олію, який краще увесь підходити для прискорення метаболізм,. Отже, схуднути з ним буде в рази простіше, корисніше, ніж дотримуватися будь-який інший дієта.
 • Незалежно від первинний маси тіло, не коштує приймати багато МСТ за один раз відразу. Це може привести до порушення робота ШКТ і затяжний діарея.
 • Застосовувати цей продукт можна в якості биодобавки, але досвід численний прихильник показує, що краще діяти не так. Оптимально поступово замінити увесь жири на среднецепочечные, поступово перейшовши на вони винятковий споживання.
 • Допустимо додавати такий олії до будь-який продуктів, окрім жирний м’яса, вершковий масла і інший подібних, “ударних” по мірі калорійність.
 • Старайтеся скоротити порції їжа з МСТ, це значно прискорить результат.
 • Готувати на подібний жирах можна, але слідує пам’ятати, що вони починають горіти вже при 170 градусах за шкалою Цельсій. Тому смажити при потребі краще на рослинний аналогах.
  Трохи корисних порад для тих, хто не знає, як прибрати галіфе на стегнах


Для значний збільшення термін придатність продукт, виробники частенько застосовують гідрогенізований метод, то є обробляють його хімічний шляхом. Це серйозно впливає на склад і властивість жир, який в подальший могти завдавати шкоди організм. Від вживання такий варіант краще повністю відмовитися.

У увесь інший випадках, окрім смажіння, олія МСТ не втрачає свій властивостей при термічний обробці. Тому на нім можна готувати супи, каша, випікати різний продукти. Причому з приводу схуднути, йдеться про довгостроковий регулювання маса, а не швидкий ефект. Тому, при потребі скинути дещо кілограм до літній відпустка, краще вибрати якийсь прогресивний дієту (посилання на швидкий дієту). МСТ дозволить залишатися стрункими завжди, але для цього слідує зробити його основою свій раціон.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ