Зв'язатися з автором

8 інтенсивних ВИИТ-тренувань від Millionaire Hoy на 1000 калорій!


Зовсім нещодавно ми готували для вас супер-подборку програм на 1000 калорій від тренерів FitnessBlender. Сьогодні ми продовжуємо серію подібних відео, і на черзі один з самих затребуваних тренерів youtube -Millionaire Hoy.

Millionaire Hoy пропонує високоінтенсивні інтервальні тренування, для виконання яких вам доведеться добре попітніти. За 60-90 хвилин занять з Мільйонером можна спалити половину добової норми калорій ! Проте програми цього тренера розраховані на просунутий рівень тих, що займаються. Якщо ви новачок, подивитеся кардио-тренировки для початківців.

8 інтенсивних виит-тренувань від millionaire hoy на 1000 калорій

Отже, представляємо вам підбірку програм від Millionaire Hoy, за допомогою яких ви зможете спалити до 1000 калорій за одне заняття. Усі вони тривають 80-90 хвилин, в їх основі лежить ВИИТ-навантаження. Програми Мільйонера Хой допоможуть вам спалити жир, позбавитися від зайвої ваги і підсушити фігуру. Для усіх нижче описаних відео вам не знадобиться ніякий екзотичний інвентар, максимум-гантелі.

У цій підбірці є не лише екстремальні відео, але і низкоударная програма Low Impact HIIT Workout без стрибків. Ми підкреслюємо, що ударне навантаження абсолютно необов’язкове для ефективного спалювання жиру і схуднення.

  BeFiT Intensity : комплекс інтенсивних ВИИТ-тренувань для усього тіла


Оновлено:

Зараз тренування Millionaire Hoy можна знайти тільки на офіційному сайті по підписці: https://millionairehoy.vhx.tv З youtube-канала відео видалені.

5 тренувань на 1000 калорій від Millionaire Hoy з гантелями

1. 1000 Calorie Marathon Non-Stop Extreme HIIT Workout

 • Інвентар: гантелі
 • Калорії: 463-1154 ккал
 • Тривалість: 80 хвилин

Це інтенсивне ВИИТ-тренування на 80 хвилин, яке проходить в нон-стоп режимі. Millionaire Hoy пропонує чергування аеробних і силових сегментів для спалювання жиру і тонусу м’язів . Завдяки такому поєднанню ви проведете заняття ефективно і різноманітно. Схема програми дуже проста: 40 секунд вправи, 20 секунд відпочинок.

2. 1000 Calorie HIIT Workout : Extreme Fat Burning

 • Інвентар: гантелі
 • Калорії: 609-1342
 • Тривалість: 90 хвилин

Ще одна програма з грамотним поєднанням аеробного і силового навантаження . Тільки цього разу ви тренуватиметеся за системою раундів: вас чекає 10 раундів по 9 вправ в кожному раунді без перерв. Між раундами буде відпочинок 45 секунд. Під час виконання силових вправ ви зможете трохи передихнути і опустити пульс. На останні 15 хвилин Millionaire Hoy приготував вправи для пресу.

  Класичний пилатес для хорошого самопочуття і здорового тіла російською мовою


3. 1000 Calorie Workout : Extreme Fat Burning HIIT Cardio

 • Інвентар: гантелі
 • Калорії: 679-1248
 • Тривалість: 90 хвилин

У цій програмі вправам для живота також присвячені останні 15 хвилин тренування. Проте перша година заняття буде дуже жаркою! Вас чекають інтенсивні вправи плиометрического характеру з рідкісною перервою на відпочинок. Гантелі знадобляться тільки в одному сегменті вправ (можна узяти невелику вагу). Комплекс на підлозі для живота включає вправи для усього кора. У кінці відео Millionaire Hoy приготував ще пару кардио-упражнений.

4. 90 Min. 1000 Calorie Full Body HIIT Workout

 • Інвентар: гантелі
 • Калорії: 647-1383
 • Тривалість: 90 хвилин

Це відео дуже схоже по структурі на попередню програму , вони відрізняються тільки безпосередньо підбіркою вправ. Тут також останні 15 хвилин присвячені вправам для живота, також основна частина вправ носить аеробний і плиометрический характер, і також гантелі беруть участь тільки в одному короткому сегменті після 50 хвилин заняття. Навіть витрата калорій в обох програмах порівнянна.

5. 1000 Calorie Low Impact HIIT Workout-100 Exercises

 • Інвентар: гантелі
 • Калорії: 445-1117
 • Тривалість: 90 хвилин
  12 кардио-тренировок на основі кикбоксинга від Шелли Доз


Якщо вам протипоказані стрибки або ви просто дбаєте за спокій сусідів, то рекомендуємо відео з серії Low Impact HIIT. Ця щадна програма допоможе вам привести себе у форму без ударних навантажень. Millionaire Hoy пропонує силові і кардио-упражнения, які допоможуть вам підтягнути м’язи, спалити жир і позбавитися від проблемних зон. Вас чекає 100 різних низкоударных вправ для усього тіла!

3 тренування на 1000 калорій від Millionaire Hoy без інвентаря

6. 1000 Calorie No Equipment Fat Burning HIIT Workout

 • Інвентар: не потрібний
 • Калорії: 679-1248
 • Тривалість: 90 хвилин

Це одна їх найінтенсивніших програм з цієї підбірки від Millionaire Hoy, в якій ви виконуватимете жироспалювальні вправи з вагою власного тіла. Програма включає декілька раундів по 9 вправ в кожному без перерви. Між раундами вас чекає невеликий відпочинок в 45 секунд. В основному пропонуються вправи на розвитку швидкісних здібностей . Останні 15 хвилин-вправи для живота.

7. 1000 Calorie Tabata HIIT Workout-90 Min Extreme HIIT Workout

 • Інвентар: не потрібний
 • Калорії: 556-1189
 • Тривалість: 90 хвилин
  Що таке тейп стрічки?


Протокол Табата є одним з найефективніших способів спалювання жиру. Вас чекає інтервальний принцип занять : ви виконуватимете інтенсивні вправи 40 секунд і потім 20 секунд відпочивати . Усі 90 хвилин заняття проходять в такому режимі без тривалих перерв, проте під час деяких вправ у вас буде можливість перевести дух.

8. 1000 Calorie Kickboxing Workout + Abs

 • Інвентар: не потрібний
 • Калорії: 472-1219
 • Тривалість: 90 хвилин

Для любителів тренувань на основі кикбоксинга рекомендуємо спробувати це відео. Проте варто відразу попередити, що в програмі вправи з кикбоксинга є присутніми чисто номінально. В основному Millionaire Hoy використовує свої звичні плиометрические вправи, доповнюючи їх ударами руками і ногами. Останні 25 хвилин вас чекають вправи на килимку для живота, тому інтенсивна частина триває тільки 50 хвилин.

Як ви розумієте, для кожної людини кількість витрачених калорій при однакових тренуваннях може бути досконале різним. Крім того, навіть самі просунуті фитнес-инструменты не завжди точні при розрахунку спалених калорій за заняття. Тому у вас можуть вийти б о льшие або менші значення залежно від вашого рівня підготовки і швидкості виконання вправ.

  Присідання (Air Squat) повітря© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ