Зв'язатися з автором

Burn to the Beat : 12 коротких жироспалювальних тренувань для усього тіла від BeFit


Любіть короткі енергійні тренування ? Тоді спробуйте серію занять Burn to the Beat, яка була створена, щоб поліпшити ваші форми, привести в тонус усі основні групи м’язів і позбавити тіло від зайвого жиру.

keaira lashae-burn to the beat

Загальний опис програми Burn to the Beat

Burn to the Beat-це серія коротких фитнес-тренировок для усього тіла від тренера Кира Лаше (Keaira LaShae). Кіра є відомою фитнес-блогером і за сумісництвом співачкою, автором пісень, танцівницею і хореографом. Впродовж тривалого часу вона співпрацювала з порталом онлайн-тренувань DailyBurn, але зараз розробила свій власний проект Move. Її канал на youtube має близько 500 тис. передплатників і більше 40 мільйонів переглядів.

Спільно з відеоканалом BeFit Кира Лаше створила серію ефективних занять Burn to the Beat. Ці вибухові тренування допоможуть вам перетворити фігуру, спалити жир, зменшити об’єми. Програми Burn to the Beat, які проходять під запальну ритмічну музику, включають стандартні вправи і нескладну хореографію з бразильських і латиноамериканських танців. Енергійні і невимушені тренування подарують вам гарний настрій і допоможуть поліпшити тіло.

  Питання здоров'я : через скільки після пологів можна гойдати прес


Незважаючи на танцювальний ухил, Burn to the Beat-це в першу чергу фитнес-программа, тому приготуйтеся до вправ для створення плоского живота, підтягнутих рук і струнких ніг . Звичне ВИИТ-навантаження успішно поєднується з сучасною танцювальною хореографією. Усі заняття проходять в інтервальному режимі, щоб ви могли спалити максимум калорій і жиру за короткий час. Кіра дуже життєрадісно і позитивно веде програми, постійно підбадьорюючи і заводячи вас.

До серії Burn to the Beat увійшло 12 тренувань тривалістю 10-15 хвилин . Вони не займуть у вас багато часу, але дозволять спалити додаткові 150-250 ккал. Також ви можете з’єднати декілька занять в одну півгодинну або годинну програму. Чи додати ці короткі програми у свій основний фитнес-план. Відеотренування від Кіри Лаше підійдуть для середнього рівня підготовки і вище. У основі занять лежить кардио-нагрузка.

Усі програми з Burn to the Beat

Отже, в серію Burn to the Beat входять 4 стандартні фитнес-тренировки і 7 тренувань з танцювальним ухилом. Усі вони дуже ефективні для жиросжигания і надбання красивої підтягнутої фігури.

  Топ-60 кращих вправ з пилатеса в гифках для усіх проблемних зон!


Фитнес-тренировки Burn to the Beat (10 хвилин)

1. Cardio Fitness Party

Кругове інтервальне кардио-тренировка. Включає наступні вправи: jump squats, high knees, burpee, lateral jacks, pull-down crunches та ін.

2. Cardio Body Sculpt

Інтервальна програма, яка включає аеробні і функціональні вправи для усього тіла : squat, burpee with jump, push-up, skater, bear plank squat, extend opposite leg/arms, mountain climbers, jump tucks та ін.

3. Cardio Dance Workout with Weights

Кардіо-тренування з гантелями для тонусу м’язів. Включає наступні вправи: punch, jump squat, lunges, overhead press, biceps/squat combo та ін.

4. Cardio Dance Abs

Аеробне заняття з акцентом на м’язи живота і кора. Усі вправи виконуються у вертикальному положенні: ab twists, side crunches, pump squats, hip rolls, side knee crunches, torso twists, body rolls та ін.

Танцювальні тренування Burn to the Beat (10 хвилин)

1. Body Toning Afro Beat

Низкоударная танцювальне відеотренування з різкими ритмічними рухами під африканські барабани.

2. Latin Fat Burn Sizzle

  Велотренажер: для чого потрібний, плюси і мінуси, ефективність для схуднення


Це заняття засноване на хореографії з латиноамериканських танців. Включає багато рухів стегнами, корпусом і плечима.

3. Brazilian Booty Burn

Танцювальна програма для красивої попи. Впродовж усього заняття ви активно працюватимете сідничними м’язами, виконуючи елементи з бразильських танців.

Танцювальні тренування: серія Dance Intervals (15 хвилин)

1. Booty Pop Cardio

Ще одне заняття з акцентом на нижню частину тіла, але інтенсивніше. У цьому відео активно працюватимуть не лише сідниці, але і стегна.

2. Hip Hop Cardio

Інтенсивне тренування на основі рухів з хип-хопа і сучасного ар-н-би. Вас чекають дуже швидкісні і ударні вправи упродовж усіх 15 хвилин.

3. African Dance Cardio

Запальний африканський танок з різкими енергійними рухами, які включають в роботу м’язів верхньої і нижньої частини тіла.

4. Reggaeton Dance Workout

Відеотренування на основі реггетона-латиноамериканського танцю, який поєднує в собі хореографію з регги, дэнсхолла і хип-хопа.

Розтяжка (10 хвилин)

1. Dance Cool-Down & Flexibility Exercises

Заминка і розтяжка після інтенсивного навантаження. Ви послідовно розслабите усі м’язи від верхньої до нижньої частини тіла.

  Тренування Джиллиан Майклс : з чого почати займатися. Готовий план на рік!


Веселі, енергійні і дуже ефективні тренування Burn to the Beat поліпшать вашу форму і спалять жир , а в якості бонуса розвинуть у вас пластичність і танцювальну. З програмами від Кіри Лаше ви займатиметеся не лише продуктивно, але і з великим задоволенням.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ