Зв'язатися з автором

Чи треба скорочувати кількість вуглеводів, щоб добитися рельєфу?


Річ у тому, що вуглеводи можуть як підживлювати ваші м’язи, так і сприяти збільшенню відсотка небажаного жиру в організмі. Ця стаття постарається розглянути і пояснити які вуглеводи і яким чином впливають на наш організм.

Отже, як ви вже зрозуміли, ці мікроелементи так і дихають суперечністю. Проблема в тому, що вони можуть являтися як кращим другом бодибилдеров, так і їх найстрашнішим кошмаром.

Зміст статті

  • Вуглеводи на сушці і тренуваннях на рельєф
  • У усіх різна потреба у вуглеводах
    • Позитивна дія вуглеводів на організм до тренування
    • Чому вуглеводи корисні після тренування?
    • Без вуглеводні і низьковуглеводні дієти
  • Отже, чи допоможуть вуглеводи схуднути і добитися рельєфу

Вуглеводи на сушці і тренуваннях на рельєф

зниження вуглеводів при тренуваннях на рельєф

В першу чергу, вуглеводи-це запорука витривалості і енергії, вони також сприяють нарощуванню і відновленню м’язів, але використати їх треба правильно інакше можна зіткнутися із зовсім іншою стороною цих мікроелементів.

Опитавши, різних переможців конкурсів і просто відомих спортсменів, ми так і не отримали однозначної відповіді, адже у усіх різна думка із цього приводу. Отже, якщо навіть кваліфікований фахівці не можуть дати виразної відповіді, то як в усьому цьому розібратися звичайній людині?

  Човниковий біг


Ну, по-перше, є один усім відомий факт про вуглеводи. Діляться вони на прості і складні. Так от, прості вуглеводи абсолютно даремні і, якщо ви хочете привести себе у форму і добитися рельєфу, вам треба буде переглянути свій раціон і виключити їх з нього.

У усіх різна потреба у вуглеводах

Перш ніж ми підемо далі, хотілося б відмітити, що усі люди різні, з певним метаболізмом і генетикою, які і визначають, що працює для них з точки зору живлення. Саме тому деякі, з’ївши тижневу норму вуглеводень, продовжують виглядати худими і здоровими, тоді як інших відразу ж роздуває. Таким чином, вам слід добре вивчити свій організм і зрозуміти, що підходить саме вам. Робити це доведеться шляхом проб і експериментів.

Популярним процентним співвідношенням мікроелементів необхідних для організму являється 50% білку, 30% вуглеводів і 20% жирів. Усе це кінцево взаємозамінний і залежить від того як ваше тіло реагує на той або інший елемент. Повторюся, усі люди різні.

  Body Attack : схудніть, спаліть зайвий жир і підвищте свою витривалість


Тому перш ніж ви вирішите відмовитися від вуглеводів на зовсім, в гонитві за шістьма кубиками, вам слід шанувати наступні факти, адже цілком можливо, що вони зможуть змінити ваше відношення до того, що усьому, що відбувається.

чи

Позитивна дія вуглеводів на організм до тренування

Навіть якщо ви вирішили зовсім скоротити кількість вуглеводів, вам варто вживати їх хоч би двічі в день до і після тренування. Річ у тому, що вуглеводи-це джерело енергії, тому при їх недоліку ви просто не зможете нормально закінчити тренування. Запитайте у будь-якого бодибилдера, який мав щастя тренуватися з ранку на голодний шлунок.

Чому вуглеводи корисні після тренування?

Вуглеводи сприяють відновленню м’язів після тренування, також вони підвищують рівень інсуліну, який живитиме ваші м’язи під час відновлення.

Без вуглеводні і низьковуглеводні дієти

При таких дієтах ви не лише понизите відсоток жиру, але і втратите м’язову масу. Погляньте навіть на бодибилдеров, та вони знижують кількість вуглеводів перед конкурсами і показами, але це щоб втратити масу і добитися потрібної ваги, але ближче до шоу вони знову починають збільшувати цей відсоток, щоб наростити м’язи.

  Трансжири що це?


Отже, при відмові від вуглеводів, ви позбавляєтеся не лише від жиру, але і мускул, тоді як їх правильні пропорції допоможуть вам набрати м’язову масу

чи

Отже, чи допоможуть вуглеводи схуднути і добитися рельєфу

Відповідь так, але усе не так просто. Адже треба враховувати такі чинники як ваш тип тіла і генетика, більше того відмова від вуглеводів на постійній основі не приведе ні до чого хорошому.

Іншими словами, вуглеводи-необхідне зло, адже окрім недоліків у них є і величезна кількість плюсів. Ну і, якщо бути зовсім чесними, на смак вони теж хороші. І буде складно на зовсім відмовитися від усього цього, адже врешті-решт це може привести до зриву, що набагато гірше, ніж правильний і збалансований підхід.

Тому вводите вуглеводи у свій раціон і не лише в читмилы. Адже на світі багато продуктів насичених складними вуглеводами, які просто потрібні нашому організму.

Як вже обговорювалося вище вуглеводи краще є до і після тренування, але що якщо ви тренуєтеся увечері і другий прийом вуглеводів доводиться на нічний час доби? Тут усе залежить від вас, якщо ви хочете мінімізувати відсоток жиру в організмі, то краще не є вуглеводи після тренування. Якщо ж ви просто хочете привести себе у форму, то все гаразд, можете спокійно їсти і в цей час теж.

  Підтягування на кільцях


СКЛАДНІ ВУГЛЕВОДИ ПРОСТІ ВУГЛЕВОДИ
ОВСЯНОБЛИН БІЛИЙ ХЛІБ
ЦЕЛЬНОЗЕРНОВЫЕ ЗЛАКИ БІЛИЙ РИС
СОЛОДКА КАРТОПЛЯ БІЛА КАРТОПЛЯ
КОРИЧНЕВИЙ РИС КАПКЕЙКИ, МАФФИНЫ ПАМПУШКИ
КВИНОА(ЛОБОДА) СУХОФРУКТИ
ТУШКОВАНІ ОВОЧІ ВІВСЯНКА ШВИДКОГО ПРИГОТУВАННЯ
СВІЖІ ОВОЧІ ЧИПCЫ
КВАСОЛЯ КРЕНЕДЕЛЬКИ

Підводячи підсумки, можна сказати, що та вуглеводи треба трохи скорочувати, але при цьому не намагатися відмовитися від них назовсім, і намагайтеся вибирати правильні вуглеводи або іншими словами складні.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ