Зв'язатися з автором

Фитнес після пологів: топ кращих домашніх тренувань


Молодим мамам треба особливо уважно підійти до вибору тренування, адже перші заняття фитнесом після пологів мають бути прості і доступні . З яких програм краще почати заняття, щоб це було ефективно, але безпечно?

Фитнес після пологів: топ кращих програм

1. Новий вимір з Синди Кроуфорд

синди кроуфорд :

Програма дуже щадна і доступна. Синди розробила тренування з поступовим збільшенням навантаження : першу частину (вона триває 10 хвилин) виконуєте впродовж двох тижнів, вона йде як ввідна. Потім додаєте 15-хвилинний комплекс і тренуєтеся впродовж трьох тижнів. Далі додаєте основний тренінг, який триває 40 хвилин, і займаєтеся, поки не приведете себе у відмінну форму після вагітності.

Особливості:

-Синди Кроуфорд пропонує дуже прості і зрозумілі вправи. Навіть якщо ви до пологів не займалися спортом, програма буде для вас доступна.

-В тренуванні передбачено плавне збільшення навантаження : розпочніть з 10 хвилин в день і перейдіть до повноцінного заняття.

-Тренер пропонує починати програму вже через 7 днів після пологів. Це дуже короткий термін, тому обов’язково порадьтеся з лікарем і орієнтуйтеся тільки на своє самопочуття.

  Як повернути енергію. Китайський рецепт


Читати детальніше про “Новий вимір”.

2. Трейси Андерсон-Post Pregnancy

програма трейси андерсон після пологів

Трейси Андерсон на своєму досвіді схуднення після вагітності теж розробила програму для молодих мам. 50-хвилинне тренування допоможе вам підтягнути м’язи живота і повернути стегнам пружність. Заняття проходить в повільному темпі, під приємну музику, тому тренування виконувати одне задоволення. Вправи прості і зрозумілі, складнощів виникнути не повинно.

Особливості:

-Заняття триває 50 хвилин, при необхідності розділите його на дві частини, щоб відразу не давати організму таке ударне навантаження.

-Трейси Андерсон пропонує ефективні вправи для рук, плечей, для стегон і сідниць, для м’язів пресу і спини.

-Трейси детально не коментує технікові виконання вправ, тому вам треба бути гранично уважним, щоб робити усе правильно.

Читати детальніше про Post Pregnancy Трейси Андерсон.

3. Джиллиан Майклс-Beginner Shred

джиллиан майклз для початківців

Ця програма не позиціонує себе як фитнес після пологів, проте рівень навантаження прекрасно підійде для молодих мам. Спокійне тренування, що виконується в невисокому темпі, дозволить вам зміцнити м’язи рук, живота і стегон. Повторюйте вправи за дівчиною, яка показує спрощений варіант вправ, і поступово втягуйтеся в заняття спортом.

  Скандинавська ходьба не виходячи з будинку: огляд тренажерів і їх можливостей


Особливості:

-Джиллиан Майклс пропонує дуже ефективні варіанти домашнього спорту. Тому її програми гарантовано приведуть вас до бажаної мети.

-Разом з Джиллиан тренування виконують дві дівчата: одна демонструє простий варіант вправ, інша ­-складніший. Це дозволить спростити чи навпаки ускладнити заняття.

-В програмі багато вправ на черевні м’язи. Будьте акуратніші, особливо якщо у вас був кесаревий переріз.

Читати детальніше про “Beginner Shred”.

4. Body Balance від Les Mills

body balance les mills

Body Balance-це програма групи тренерів Les Mills, яка дозволить вам зміцнити м’язи, підтягнути тіло і привести в гармонію свідомість. Body Balance-це поєднання йоги і пилатеса , тому навантаження буде відповідним для ослабленого організму. У розміреному темпі ви виконуватимете статичні вправи на розтяжку, гнучкість і зміцнення м’язів.

Особливості:

-Фитнес-курс поєднує в собі елементи йоги і пилатеса і допомагає не лише схуднути після пологів, але і зняти стрес.

-Тренування триває 60 хвилин, але при необхідності її можна розділити на два півгодинні заняття.

-Body Balance-це не лише відмінний варіант фитнеса після пологів, але і програма, по якій можна займатися під час вагітності.

  Пилатес: ефективність для схуднення, користь, протипоказання + вправи з пилатеса


Читати детальніше o “Body Balance”.

Головне особливість фитнеса після пологів-це поступовість і поступальність . Не форсуйте навантаження: розпочніть з 10-15 хвилинних тренувань і крок за кроком збільшуйте тривалість занять.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ