Зв'язатися з автором

Focus T25 : якісна і ефективна програма від Шона Ти


Focus T25-це фитнес-программа від знаменитого американського тренера Шона Ти . Він набув всесвітньої популярності після створення ультра-эффективного курсу Insanity, який встиг підкорити багатьох.

focus t25

Про програму Focus T25

Незважаючи на захоплені відгуки від Insanity, багато прихильників домашнього фитнеса критикували тренінг, кажучи, що він дуже вимотує і розрахований тільки на вузький круг просунутих, що займаються. Все частіше звучали побажання про створення програми з менш жорсткими тренуваннями , але які могли б дати такий же серйозний результат для тіла. І тоді Шон Ти вирішив розробити доступнішу альтернативу Insanity-Focus T25.

Курс складається з трьох етапів: альфа, бета і гамма. Кожен етап триватиме 5 тижнів, тобто програма розрахована майже на 3,5 місяця. Після цього часу ви не лише принципово зміните свою фігуру, але і зміцните ваші м’язи і розвинете витривалість. Кожен етап включає аеробні, силові і плиометрические заняття. У курс входить календар тренувань, який грамотно складений тренером для досягнення вами прекрасних результатів.

Тренування з курсу тривають усього лише 25 хвилин (+ декілька хвилин на заминку)саме тому програма і називається Focus T25. Усі ці 25 хвилин ви займатиметеся з підвищеним пульсом, практично не даючи собі можливості передихнути. Такі жироспалювальні заняття ідеально підходять для людей з високою зайнятістю, хто просто фізично не устигає приділяти багато часу фитнес-залу. Ви займатиметеся 6 раз на тиждень , з одним днем відпочинку. Один день в тиждень буде присвячений виключно стретчингу, тобто вправам на розтяжку.

  X10: п'ять жироспалювальних тренувань з Кейт Фрідріх для усього тіла


Варто відмітити, що для досягнення дійсно якісного результату, треба виконувати програму на максимумі. Дівчина праворуч від Шона Ти пропонує полегшений варіант рухів, який буде під силу навіть тим, хто тільки почав займатися фитнесом. Але якщо ви відчуваєте, що здатні на більше, то намагайтеся тренуватися старанніше. Для таких тренувань дуже корисно мати пульсометр, щоб контролювати частоту сердечних скорочень. Пульс не має бути занадто низьким, інакше ефективність тренувань буде недостатньою. Але і перевищувати допустимі значення не варто, щоб не отримати проблеми з серцем.

Рекомендуємо також прочитати : Детальний опис усіх тренувань з програми Focus T25 від Шона Ти.

шон ти фокус т25

Плюси і мінуси Focus T25

Плюси:

 • Тренуйтеся усього лише 30 хвилин в день і через 3,5 місяця ви побачите приголомшливий результат. Ваше тіло дуже перетвориться, і для цього не потрібні багатогодинні заняття у фитнес-зале .
 • Програма не така, що вимотує як Insanity.
 • Шон Ти пропонує декілька модифікацій вправ : від простого варіанту до складного. Можна сказати, ви самі встановлюєте відповідний вам рівень занять.
 • Курс дуже насичений. Різноманітність тренувань, їх чергування день у день не дасть вам занудьгувати від виконання одних і тих же занять.
 • Оскільки стоїть завдання за 25 хвилин привести ваше тіло в ідеальну форму, тренер включив в курс тільки найефективніші вправи .
 • Програмою можуть займатися навіть ті, хто не займався фитнесом тривалий час. Просто виконуйте вправи в спрощеній формі і поступово удосконалюйте свій рівень.
 • Курс однаково підходить як чоловікам, так і жінкам.
 • Шон Ти мотивує так, як ніхто інший. You can do it!
  Якісне тренування від болів в спині і попереку в домашніх умовах


Мінуси:

 • Focus T25 дає серйозне навантаження на коліна. Якщо у вас хворі суглоби, займайтеся за програмою з великою обережністю або зверніть увагу на низкоударные тренування.
 • Розминка і заминка досить символічні для такого тренування. Можливо, вам буде необхідно повправлятися до і після тренування самостійно.
 • Програма не рекомендована людям з серцево-судинними проблемами. У другому і третьому місяці вас чекають дуже серйозні кардио-нагрузки .

Ради з тренувань Focus T25

1. Займайтеся тільки в кросовках . Пошкодити колінні суглоби дуже легко, краще не ризикувати.

2. Найголовніше, витримати перший тиждень тренувань. Тіло хворітиме і чинитиме опір, але далі буде легший.

3. Якщо ви давно не займалися спортом, повторюйте прості модифікації вправ. З часом ви станете сильніші фізично і зможете робити складнішу версію програми.

4. Приділіть би о льшее час розтяжці, чим пропонує Шон Ти. В цьому випадку ви попередите сильну крепатуру в м’язах.

5. Focus T25 можна використати як підготовчий етап до програм Insanity або Insanity Max30.

  Португальська завзятість Освальдо Бритеса


6. Тренування повинні йти в ногу з правильним харчуванням . Якщо ви не знаєте, як привести ваше меню в норму, почніть рахувати калорії. Це буде першим кроком на шляху до здорового і збалансованого харчування.

7. Багато хто кидає програму після закінчення етапу “альфа”, але це є великою помилкою. Щоб закріпити результат, постарайтеся пройти увесь курс повністю.

Багато вправ Focus T25 перейшли якраз з Insanity, але нехай вас це не лякає. Програма хоч і в чомусь нагадує свого попереднього аналога, але все-таки вона набагато лояльніше і доступніше . Проте Шон Ти усе також віддає перевагу ударним плиометрическим вправам, хай і в м’якшій формі. Якщо якісь вправи у вас доки не виходить виконувати в швидкому темпі, вибирайте простішу модифікацію. Але з часом обов’язково намагайтеся перейти на складніший рівень.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ