Зв'язатися з автором

Комплекс тренувань Джиллиан Майклс – Ripped in30 (Підтягнута фігура за 30 днів)


Представляємо вашій увазі ще одну програму американського тренера Джиллиан Майклс-Ripped in30. Це курс тренувань, який був створений Джилл після приголомшливого успіху 30 Day Shred. Програма Ripped in30 обіцяє вам позбавлення від зайвих кілограм і підтягнуту фігуру усього лише за місяць тренувань.

джиллиан майклс-ripped in30

Опис програми Ripped in30 (Підтягнута фігура за 30 днів)

Як правило, Ripped in30 починають робити ті, хто вже знайомий з відео-тренуваннями Джиллиан Майклс. Ця програма знаходиться в тіні гучніших 30 Day Shred і Body Revolution, але назвати її менш ефективною не можна. Принцип “Риппов” і “Шредов” схожий: 3 хвилини силових вправ, 2 хвилини кардио, 1 хвилина прес . Такий інтервальний підхід допоможе провести півгодини занять дуже ефективно для вашої фігури.

Курс містить 4 тренування: від найлегшого рівня до складного. Перший тиждень ви виконуєте простий рівень, з другої розпочинається серйозніше навантаження, на третьому і четвертому тижні готуйтеся гарненько попітніти. У результаті через місяць інтенсивного спорту з Джиллиан ви схуднете і якісно зміните своє тіло.

  Замнемо це. Заминка


Програма чудово підійде для тих, хто закінчив займатися “Шредами”, а переходити до складніших тренінгів доки не готовий. Тим більше, заняття триває усього лише півгодини, тому вам не треба шукати додатковий час на тренування. Також Ripped in30 чудово підійде новачкам. Поступове збільшення навантаження зробить ваше залучення до спорту максимально щадним.

Як завжди, разом з Джиллиан вправи показують дві спортивні дівчата: одна демонструє простий варіант виконання, друга-більше просунутий. Джиллиан рекомендує займатися 5-6 раз на тиждень. Для занять потрібні два набори гантелей (легкі і важкі), вага залежатиме від вашої фізичної підготовки. Наприклад, 1,5 і 4 кг вважають оптимальною цифрою.

схудни за 30 днів

Плюси і мінуси Ripped in30

Плюси:

  • тренування триває усе півгодини;
  • кожного тижня починається новий рівень: організм не устигає звикнути до навантаження і тренування не устигає надокучити;
  • з “Риппами” ви опрацьовуєте усі м’язи вашого тіла;
  • курс підійде навіть новачкам у фитнесе;
  • не треба боятися, що програма ідентична з 30 Day Shred : Джиллиан використовує нові вправи.

Мінуси:

  • якщо ви пройшли “Шреды”, то, можливо, навантаження в Ripped in30 здасться вам недостатньою;
  • немає російського перекладу програми на відміну від 30 Day Shred.
  Що можна їсти на ніч?


“Ripped in30”-відмінний курс як для новачків, так і для більше просунутих у фитнесе. Тренування наповнене досить свіжими вправами, адже Джиллиан вдається відмінно модифікувати програми, наповнюючи їх новим контентом. Поступове ускладнення занять від тижня до тижня допоможе вашому тілу поступово звикнути до навантаження, але і не дасть занудьгувати. До відео “Ripped in30” Джиллиан підготувала також план живлення для гарантованого схуднення.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ