Зв'язатися з автором

Les Mills : усі програми найуспішнішої команди фитнес-тренеров


Les Mills-це міжнародна компанія, яка на даний момент являється найбільшим постачальником групових фитнес-программ . Новозеландські тренери Les Mills прокинулися знаменитими завдяки Body Pump-тренуванню, яке підкорило мільйони людей по всьому світу.

ліс миллс

Історія успіху Les Mills

Усе розпочалося з того, що чотирикратний Олімпійський чемпіон Ліс Миллс відкрив мережу спортивних залів в місті Окленд Новій Зеландії. Його син Філіп, дивлячись на успіхи свого батька, вирішив продовжити його справу і створити групові тренування, які могли б допомогти людям набути прекрасної спортивної форми. У 1990 він розробив серію фитнес-упражнений, які виконувалися у високому темпі під швидку музику . Це стало першою програмою Філіпа-Body Pump. Спочатку ніхто не подумував про великі масштаби: тренування були впроваджені тільки в спортивні зали Окленду.

Але, як це часто буває з талановитими проектами, новина про чарівну фитнес-программе швидко поширилася по всій країні. А в 1995 році, за підтримки своєї сім’ї Філіп Миллс запустив Body Pump і на ринок Австралії. Тренування придбало скажену популярність , і вже можна було замислитися про вихід на міжнародну арену. У 1997 році Філіп, переконаний у своєму успіху, створив компанію Les Mills International і продовжив розробляти нові програми.

  SAN Glucosamine Chondroitin MSM - огляд БАДа для здоров'я суглобів і зв'язок


Зараз тренування Les Mills проводяться у 75 країнах світу, у більш ніж 15.000 спортивних залів , а щотижнева кількість учасників групових занять-більше 6 млн. по всьому світу. Інтерес до програм не згасає, а тільки росте. Якісні і різноманітні тренування мають масу послідовників по всьому світу. А Філіп Миллс щорічно отримує масу нагород у сфері фитнеса, спорту і успішного підприємництва.

Усі тренування Les Mills

Для того, щоб стати інструктором програм Les Mills, треба пройти спеціальне навчання. Це гарантує, що заняття проведе кваліфікований фахівець. Навчання вже пройшло більше 90.000 чоловік . Кожній фитнес-программе інструктор навчається окремо.

1. Body Pump -інтенсивне тренування з штангою, яка виконується у високому темпі. Поєднує в собі силове і аеробне навантаження, чудово підходить для схуднення і створення рельєфного тіла.

2. Body Combat -чисто аеробна програма, що включає елементи вправ з бойових мистецтв : караті, тхэквондо, бокс, муай-тай, капоейра і кун-фу. Вибухове тренування, яке виконується на межах вашого пульсу. Одна з найпопулярніших програм Ліс Миллс!

  10 інтервальних тренувань для схуднення без стрибків і бігу від Катерини Кононовой (російською мовою)


3. Body Balance є заняттям, заснованим на принципах силової йоги і пилатеса. Прекрасно підійде для збільшення гнучкості, зняття стресу, глибокої розтяжки м’язів і поліпшення осанки.

4. Body Jam прекрасно підійде тим, хто любить танцювати. Запальний танок під хип-хоп, драм-н-бэйс, хаус і інші стилі електронної музики допоможуть вам не лише спалити зайві калорії, але і підняти настрій.

5. Body Step. Це не звичайна степ-аэробика, яку ми звикли бачити на групових тренінгах в спортзалі. Les Mills поліпшили цей вид тренування і зробили з нього по-справжньому жироспалювальне заняття, яка приведе вас в приголомшливу форму.

les mills

6. Body Attack -енергійна програма, що складається з традиційних кардио-упражнений (біг і стрибки) і плиометрических вправ. Тренування проходить без додаткового устаткування, виключно з вагою власного тіла.

7. Body Vive -супер-сочетание силових, аеробних і вправ на прес. Такий мікс допоможе вам підтягнути ваше тіло і позбавитися від зайвого жиру. Програма продумана і дуже ефективна.

8. RPM є сайкл-тренировку, адаптованим під стиль Less Mills. Інтенсивне кардио-занятие на стаціонарних велосипедах спалює максимальну кількість калорій, зміцнює серце і збільшує витривалість. До речі, сайкл вважається одним з найефективніших групових тренінгів.

  5 комплексів вправ для кругових тренувань на усі групи м'язів для жиросжигания


9. CXWorx -тренінг для створення плоского живота і пружних сідниць. 30-45 хвилин енергійних вправ для розвитку м’язового корсета допоможуть вам побачити бажані 6 кубиків і круглі сідниці. В процесі тренування використовуються еспандер і гантелі для кращого ефекту від занять.

10. Grit спеціально розроблена для тих, хто хоче спалити максимум калорій за 30 хвилин. Це високоінтенсивні інтервальні тренування пропонуються в трьох різних варіантах: Cardio, Strength, Plyometrics.

10. SH’BAM -це ще одна танцювальна програма новозеландських тренерів, але простішого рівня, ніж Body Jam. Танцюйте собі на втіху, розвивайте свою пластичність і почуття ритму, спалюючи при цьому калорії.

Переваги програм

1. Практично усі програми за годинне заняття спалюють 500-700 калорій. Такий підхід дозволяє схуднути і підтягнути тіло за короткий строк.

2. Усі тренування супроводжуються якісною музичною підбіркою , яка допомагає підтримувати заданий темп занять.

3. Усі програми складені грамотними тренерами, які мають багаторічний досвід в спорті і фитнесе.

4. Команда тренерів регулярно випускає нові релизы програм . Організм не устигає адаптуватися до навантаження, а значить тренінг проходять ще ефективніше.

  Низкоударная балетне кардио-тренировка з Мари-Хелен Бауэрс


5. Якщо ви займаєтеся у фитнес-зале, то можете бути упевненими, що вас тренує інструктор, що пройшов сертифікацію. Без неї викладати програми Les Mills не можна.

6. Новозеландські тренери пропонують величезна різноманітність тренувань : кожен знайде для себе те, що йому підходить найбільше.

Тренування Les Mills : заняття будинку

Практично усі програми ви можете виконувати будинки, за винятком RPM, де потрібні стаціонарні сайклы. Проте більшою мірою тренування розраховані на фитнес-зал. Правда, якщо у вас немає можливості відвідувати групові заняття або у вашому місті не викладають програми Les Mills, цілком реально займатися удома. Тим більше, компанія випустила спеціальні тренування, адаптовані для занять будинки , наприклад:

  • Pump Workout-комплекс тренувань з штангою для занять будинку
  • Body Combat Ultimate Warrior : комплекс енергійних тренувань для усього тіла


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ