Зв'язатися з автором

Підсумки другого міжнародного турніру Crosslifting Grand Prix


У Москві на стадіоні СК Салют Гераклион відбувся другий любительський турнір по кросслифтингу International Amateur Crosslifting Grand Prix. На цей раз організатори обмежилися одним днем змагань, незважаючи на 10 категорій атлетів. Спортсмени виступали до самого вечора, не дивлячись на ті, що чергуються на протязі дня дощ і жару, а нагородження проходило вже, коли стемніло.

Найлегша категорія була у дівчат-до 60 кг найважчу представляли чоловіки вагою понад 110 кг Усього в турнірі прийняло участь 122 спортсмени. Багато з них вже не в перший раз приїжджають на змагання і мають солидныйтурнирный досвід і вражаючі спортивні звання.

Було на турнірі і багато новачків з інших видів спорту. Анастасія Ганина, Олександр Плюшкин, Микола Воловиков і деякі інші атлети багатьом знайомі, як учасники регіонального етапу CrossFit Games. Діти виступили дуже гідно.

Незважаючи на те, що Анастасія виступала в кросслифтинге уперше, вона увійшла до трійки призерів, як і Плюшкин Олександр. Воловиків Микола зайняв перше місце в категорії до 100 кг і сьоме-в абсолютній категорії.

Перший етап гран-прі по кросслифтингу!#overthetop46 #croslifting #CrossFit #курск #зож?? #motivation #

A post shared by volovikov nikolay (@volovikovnikolay) on Aug5, 2018 at3:58 am PDT

Турнірні завдання

На відбірковому етапі і у фіналі учасники повинні були за мінімальний час виконати по 5 повторень кожного завдання. Вага використовуваних снарядів змінювалася залежно від власної ваги атлета.

  Тренування Карен Войт по днях тижня для красивої фігури


Відбіркові завдання

На відбірковому етапі спортсмени працювали з штангою, гирею і колодою.

Зміст

  • 1 Турнірні завдання
    • 1.1 Відбіркових завдань
    • 1.2 Фінальних завдань
  • 2 Переможці турніру
  • 3 Абсолютні переможці

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ