Зв'язатися з автором

Що таке тейп стрічки?


Сьогодні поговоримо про спортивний інвентар, який прийшов на заміну старому еластичному джгуту, а саме-тейп стрічки. Що це таке і чи потрібне воно взагалі сучасному атлетові, які бувають і для чого вони взагалі потрібні? Ну, і, завітай, дамо відповідь на найголовніше питання: кинезио тейп стрічка-дійсно хороший помічник в тренуваннях, або просто распиаренный шматок тканини?

Для чого потрібні?

Отже, тейп стрічки-це далеко не нововведення. Уперше про них заговорили, як про спеціальний пояс для підтримки суглобів, ще майже століття тому. Тільки тоді це була найпростіша еластична пов’язка. Її використали виключно вже після отримання травми, а, отже, вона могла допомогти зафіксувати суглоб на час зрощення кісток в рухливих частинах тіла. Проте потім її користь помітили в професійному пауерліфтингу. У виді чого, вона почала поступово еволюціонувати, досягнувши сучасних форм і видів.

Же стосовно кинезиотейпирования, то це-торгова марка, надтонких спортивних стрічок, які допомагають у фіксації коліна і практично не утрудняють рухів. На відміну від класичних тейпів отримала широке поширення саме в кроссфите, із-за збереження загальної рухливості, при фіксації суглоба.

Отже, для чого потрібна тейп стрічка в спорті?

  GeneticLab Nutrition Oxygen Hydroxycut


Підсумок

І наостанок розповімо, чим можна замінити тейп-стрічку? Відповідь гранично проста. Якщо ви знаходитеся на тренуванні-вам підійде еластичний бинт, який дещо ефективніше, ніж класична тейп стрічка. Окрім того, він збереже не тільки ваші суглоби, але і зв’язки. Позбавить їх від переохолодження або розтягування у виді посиленої напруги.

Єдина причина, по якій еластичний бинт не завжди застосовний,-це заборони федерації. Адже якщо правильно перетягнути ключові суглоби, можна забезпечити собі додаткову силу у вправах силової спрямованості. Для кроссфита ж еластичний бинт і зовсім не підходить із-за того, що він знижує рухливість, чого не робить кинезио тейп.

Зміст

  • 1 Для чого потрібні?
  • 2 Як застосовувати?
  • 3 Кращі тейпи для спорту
  • 4 Тейпи і лікування
  • 5 Підсумок

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ