Зв'язатися з автором

9 кращих вправ для того, щоб спалити 2000 калорій в день


“Хороше тренування очищає як морально, так і фізично і день просто стає кращий”.-Минка Келли, американська актриса.

Спалити 2000 калорій в день? Простіше сказати, ніж зробити. Але завдяки поєднанню декількох простих і захоплюючих тренувань-це стає можливим. Цікаво, про що йде мова? Продовжуйте читання, щоб дізнатися.

Зміст статті

 • Як спалити 2000 калорій: найефективніші тренування
  • 1. Велоспорт
  • 2. Стрибки із скакалкою
  • 3. Плавання
  • 4. Аеробіка
  • 5. Бігова доріжка
  • 6. Зумба
  • 7. Аквааэробика
  • 8. Біг
 • Ради зі зниження ваги

Як спалити 2000 калорій: найефективніші тренування

Пам’ятайте, що навіть веселі і ефективні тренування можуть привести до серйозних наслідків, якщо ви перестараєтеся з ними. Так що не гарячитеся, і перш ніж приступати до занять порадьтеся з тренером або доктором. Ось дев’ять самих кращих вправ, для того, щоб витратити 2000 ккал за день.

1. Велоспорт

катання на велосипеді

Їзда на велосипеді-найрозумніший спосіб дістати ноги, за які можна продати душу

Тривалість тренування : 60 хвилин

Спалюється: 850 калорій

Працюють: Литки, квадрицепсы, підколінні сухожилля, нижній прес і стегна

Найрозумніше провести хороше кардио-тренировку і максимізувати втрату ваги катаючись на велосипеді. Година інтенсивної їзди дозволяє спалювати до 850 калорій. Хіба це не відмінний привід обзавестися велосипедом прямо зараз?

Проте, для міських жителів краще придбати велотренажер. Його можна пользовать будинки наскільки душі завгодно і випивати достатню кількість води в перервах для підтримки гідратації організму. Можна також запропонувати кращому другу приєднатися до вас і відмінно провести спільне тренування.

  Ради, які розповідять, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегна


2. Стрибки із скакалкою

як спалити 2000 калорій будинку

Супервеселий спосіб спалювати 800 калорій щодня

Тривалість тренування : 60 хвилин

Спалюється: 700-800 калорій

Працює: усе тіло

Стрибки із скакалкою вже не просто дитяча забава. Насправді, ця одна з самих кращих вправ, які дозволяють спалити велику кількість калорій за короткий проміжок часу. Воно підготує ваше тіло до літа і дозволить влізти в ті самі шорти, які завжди хотілося носити. Одна година стрибків дозволяє спалити приблизно від 700 до 800 калорій. Проте тут найважливіше інтенсивність. Новачкам варто розпочинати з 10-20 хвилин.

3. Плавання

плавання для схуднення

Худни і не потій

Тривалість тренування : 60 хвилин

Спалюється: 700 калорій

Працює: усе тіло

Це повинно стати хорошою новиною для усіх любителів водних видів спорту. Більше немає нужди потіти в тренажерному залі. Пірнайте в прохолодну блакитну воду басейну і поплавайте година. Ви витратите 700 калорій. Плавання допомагає не лише залишатися у формі, але і розслабляє.

4. Аеробіка

аеробіка

Отримайте підтягнуте тіло займаючись аеробікою

Тривалість тренування : 60 хвилин

  Дієта проти целюліту: що не можна, а що можна


Спалюється: 500-600 калорій

Працює: усе тіло

Аеробіка завжди була веселою, динамічною і легкодоступною. З усіх перераховуваних тут вправ вона здатна зробити ваші результати видимими найшвидше. Спочатку можливо буде трохи складно, але, коли ви освоїтеся аеробіка, стане вашим найулюбленішим варіантом тренувань. Деякі топові фитнес-тренера рекомендують аеробіку, оскільки вона підтягує тіло і приводить м’язи в тонус.

5. Бігова доріжка

бігова доріжка

Бігайте на біговій доріжці для того, щоб спалити цей упертий жир

Тривалість тренування : 60 хвилин

Спалюється: 500-600 калорій

Працюють: Ноги, внутрішня і задня частина стегна, прес

Заняття на біговій доріжці-найпростіший спосіб витрати калорій і знищення жиру. За годину можна спалити до 600 калорій і отримати саме краще тренування в житті. Для підтримки мотивації слухайте свій коханий плейлист під час бігу. Проте не забудьте струсити руки і триматися за поручні під час тренування. Це включить в роботу ваші групи м’язів і гарантуватиме швидкий результат.

“Для мене вправи це значно більше чим просто фізичне навантаження-це терапія”.-Мишель Обама.

6. Зумба

9 кращих вправ для того, щоб спалити 2000 калорій в день

Займайся зумбой щоб створити тіло, якому будуть завидуовать усі твої ненависники.

Тривалість: 60 хвилин

Енерговитрати: витрачається 350-600 калорій

Опрацьовується: Усе тіло

Хороші новини для тих, хто любить танцювати! Танці вважаються одним з найвеселіших, ефективніших і простіших способів спалити калорії. Так що зробіть собі послугу і приєднуйтеся до тренувань по зумбе. Для цього не треба бути професійним хореографом. Серце, наповнене прагненням здатне пройти довгий шлях. Такі заняття знищать увесь цей упертий жир, швидко нададуть вашим м’язам тонус і подарують вам божевільне, але все таки значне тренування.

  TRX - тренировка - що це таке : користь, нюанси, протипоказання


7. Аквааэробика

9 кращих вправ для того, щоб спалити 2000 калорій в день

Приведи себе у форму, не потіючи в залі, з аквааэробикой.

Тривалість тренування : 60 хвилин

Спалюється: 240-356 калорій

Працює: Усе тіло

Водна аеробіка заслуговує того щоб її спробувати, якщо ви не любитель попітніти в залі. Ці вправи спалюють зайві калорії і допомагають підтягнути тіло. Проте, вони не настільки ефективні як годину плавання. Грубо кажучи на заняттях аквааэробикой у вас вийде спалити близько 200-400 калорій.

8. Біг

біг для схуднення

Бігай, щоб отримати тіло, про яке мрієш

Тривалість тренування : 60 хвилин

Спалює: 400-600 калорій

Працює: Усе тіло

Доведено що біг є одним з самих напружених, але в той же час самим кращим тренуванням на усі часи. Він знижує стрес і депресію і примушує вас відчути себе живим. За годину можна спалити близько 600 калорій або навіть більше, якщо збільшити інтенсивність пробіжки. Якщо ви хочете скидати по дещо кілограм за місяць, біг-це то що вам потрібне.

9. високоінтенсивний інтервальний тренінг (ВИИТ/ HIIT )

  Боб Харпер - The skinny rules


біг

“Якщо ви не звикли бігати або швидко рухатися впродовж досить тривалого періоду часу, то це тренування, швидше за все, виявиться складним для вас”.

Тривалість: 30 хвилин

Енерговитрати: 250-400 калорій

Опрацьовує: Усе тіло

ВИИТ (HIIT) також відомий як високоінтенсивний інтервальний тренінг (High-Intensity Interval Training). Експерти рекомендують його, доктори рекомендують його, і ми теж рекомендуємо цей вид тренувань. Він складається з коротких швидких вправ і 20-секундних перерв, коли ви швидко працюєте, а потім розслабляєтеся. Такий тренінг розгонить вашу частоту сердечних скорочень (чсс), тонізує м’язи і тренує усе тіло.

“Я немов боєць, що виходить на ринг. Іноді, коли я приходжу додому і неважливо себе почуваю, я примушую себе піти в спортзал. Після цього повернувшись додому, приймаю душ, надіваю класний наряд, наношу макіяж, збираю волосся і відчуваю себе такою, що ожила і задоволеною собою”.-Дженифер Лопес.

Отже, це були 9 енерговитратних тренувань, які допоможуть вам спалити 2000 калорій. Як же їх поєднувати щоб досягти цього показника? Погляньте на наступний параграф.

Комбінації вправ для спалювання 2000 калорій в день

 • Розминка + Біг (30 мін) + Стрибки із скакалкою (30 мін) + Зумба (60 мін) + Велосипед (60 мін) + Заминка
 • Розминка + Аеробіка (60 мін) + ВИИТ (30 мін) + Плавання (60 мін) + Спринт з перервами (60 мін) + Заминка
 • Розминка + Зумба (60 мін) + Стрибки із скакалкою (30 мін) + Біг на біговій доріжці з нахилом (30 мін) + ВИИТ (30 мін) + Заминка
  Дениз Остін - Танцювальний Мікс


Існують різні варіанти поєднання вправ з метою спалювати 2000 калорій в день. Оскільки неможливо зробити усі ці вправи за один раз, можна розбити тренування на уранішні і вечірні. Так, як і говорилося на початку “спалити 2000 калорій” простіше на словах, ніж на ділі. Це вимагає наполегливості, дисципліни і здорової дієти. Ось декілька порад по живленню.

Ради зі зниження ваги

 1. Переконайтеся, що ви займаєтеся щодня. Коли ви спалюєте калорії, ваше тіло як правило споживає меншу їх кількість.
 2. Випивайте склянку води перед їдою і під час їди. Це допоможе регулюванню живлення, і ви відчуєте насичення швидше.
 3. Розігрівайтеся перед тренуванням. Це допоможе уникнути травм і напруги в м’язах.
 4. У течії дня пийте воду з додаванням фруктів. Це запобіжить обезводненню, набиранню ваги, проблемам з травленням і болю в суглобах.

Тепер, коли вам відомо, як спалювати 2000 калорій в день, навіщо чогось чекати? Почніть тренуватися сьогодні і ділитеся вашим досвідом в коментарях.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ