Зв'язатися з автором

Кардіо будинку? Так! Кардіо тренування для схуднення в домашніх умовах


5 cardio
Кардиотренировка для схуднення-це будь-яке заняття, яке зміцнює серцево-судинну систему. Такі тренінги складаються з рухів, що повторюються, для великих м’язових груп і підвищують пульс до певного рівня. Це може бути біг, ходьба, аеробіка, гра у бадмінтон, волейбол і багато інших видів рухливих ігор.

Найперша причина, по якій багато хто любить аеробні навантаження, звучить так: кардио вправи-для схуднення. Але насправді, вони роблять багато ще чого корисного: допомагають серцю (збільшуючи його працездатність і зменшуючи пульс в стані спокою), знижують холестерин і покращують метаболізм цукру.

Щоб спалити жир, недостатньо буде 10 хвилин пострибати на скакалці або 20 хвилин побігати. Доведено: процес “топки” жиру запускається лише після 30-40 хвилин рухів середньої інтенсивності. Це відео-приклад такого тривалого тренування. Ваш пульс буде підвищений впродовж усього заняття, при цьому ви не задихатиметеся і цілком зможете протриматися до самої заминки.

Танцювальні вправи не дозволять занудьгувати(дуже часто початкуючі бігати припиняють тренування саме тому, що їм нудно). А тут-веселий і бадьорий тренер, не менш заводна музика, рухи, що часто змінюються. Усе це не залишить шансу ні поганому настрою (якщо воно мало місце бути), ні зайвій вазі.

  Про аеробні навантаження: потрібні вони або ні для жиросжигания?© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ