Зв'язатися з автором

12 коротких низкоударных тренувань і тренувань для початківців від The Body Coach


Раніше ми вже розповідали історію успіху Джо Уикса-автора декількох кулінарних книг із здоровими рецептами, які стали справжніми бестселерами у Великобратании. Його відоміший псевдонім The Body Coach. Пропонуємо вам відмінну підбірку коротких кардио-тренировок від Джо Уикса , які підійдуть початківцям, а також тим, кому протипоказане ударне навантаження.

12 коротких низкоударных тренувань і тренувань для початківців від body coach

Для тренувань по відео The Body Coach вам не знадобиться додатковий інвентар . В основному програми виконуються за круговим принципом з невеликими інтервалами відпочинку між вправами і кругами. Заняття пропонуються без розминки і заминки, але їх обов’язково треба виконати окремо:

  • Розминка від Body Coach : https://www.youtube.com/watch?v=iB0dJwAWdtQ
  • Заминка від Body Coach : https://www.youtube.com/watch?v=RDsdplsAqK8

Джо Уикс радить займатися ВИИТ-тренуваннями 5-6 раз на тиждень по 15-20 хвилин . Він упевнений, що цього вистачає для надбання і підтримки відмінної форми за умови правильного харчування. У основному Джо пропонує інтенсивні ударні тренування для просунутих, але є у нього також ряд низкоударных програм і програм для початківців.

джо уикс

Одним з мінусів тренувань The Body Coach являються досить скромний відеоряд, відсутність таймера, назви вправ і навіть мінімального оформлення. На youtube є набагато професіональніше зняті відео, проте це не перешкодило Джо Уиксу набрати майже 400.000 передплатників на своєму youtube-канале. Хоча, безумовно, на момент створення свого відеоблогу він вже став популярною особою у світі фитнеса.

  Біг в гору: користь, які м'язи працюють, варіанти і шкода


Джо Уикс в основному пропонує прості вправи, які в принципі повторюються з програми в програму. У цих низкоударных тренуваннях вам в основному зустрінуться: випади, присідання, підйоми колін до грудей, удари руками, планки, віджимання, низкоударные берпи.

body coach

Низкоударные тренування без випадів, присідань і стрибків

Ці низкоударные тренування проходять без випадів, присідань і стрибків, тому абсолютно безпечні для колін і суглобів.

1. Low Impact Home HIIT Workout : Easy On The Knees (17 хвилин)

У цьому низкоударной тренуванні кожна вправа триває 2 хвилини, з невеликими зупинками на відпочинок. Вправи повторюються в один круг. Є вправи зі змішаних бойових мистецтв (удари руками і ногами), але без складних комбінацій.

Вправи: сідничний місток, підйом колін + удари руками, млин, аперкот з ударом ногою, супермен, удари руками вперед, удари руками вгору, ходьба в планку + віджимання.

2. Low Impact Combat HIIT : Easy On The Knees (20 хвилин)

До цього тренування увійшли 5 вправ, які повторюються в 4 круги. Тренування виконується за схемою 35 секунд вправа 25 секунд відпочинок.

  Тренажер еліпсоїд: які м'язи працюють, інструкція як правильно займатися


Вправи: бічні скручування стоячи + удари руками, ходьба в планку + підтягування колін до грудей, підйом колін + удари руками, торкання колінами ліктів в планці, віджимання з торканням підлоги.

Низкоударные тренування для початківців

Ці низкоударные тренування без стрибків чудово підходять початківцям. Проте людям у віці і з великою зайвою вагою вони можуть здатися занадто складними. В цьому випадку краще розпочати з комплексу True Beginner.

1. Absolute Beginners HIIT Workout (20 хвилин)

Але це тренування, за запевненням Джо Уикса, підійде навіть абсолютним новачкам. До програми увійшли 5 вправ, які повторюються в 4 круги. Тренування виконується за схемою 30 секунд вправа, 30 секунд відпочинок.

Вправи: косі підйоми колін до ліктів, удари руками, присідання, ходьба з високим підйомом колін, підтягування колін.

2. Low Impact Fat Burning HIIT Workout (15 хвилин)

До цієї програми увійшли 8 вправ. Кожна вправа виконується в 4 підходи за схемою 20 секунд робота, 10 секунд відпочинок. Між вправами невеликий відпочинок.

Вправи: футбольний біг + удари руками, удари руками вперед і вгору, удари руками у випаді, ходьба в планку з віджиманнями, торкання полу убік, низкоударные берпи, ходьба в планці вгору-вниз, присідання з підтягування колін до ліктя.

3. Low Impact Beginners HIIT Workout (20 хвилин)

До цієї програми також увійшли 8 вправ. Кожна вправа виконується в 4 підходи за схемою 20 секунд робота, 10 секунд відпочинок. Між вправами невеликий відпочинок.

  4 тренування від Джерико і Джоэла : кардио, сила і йога


Вправи: присідання + торкання колінами ліктів, віджимання + торкання плечей, підтягування колін, удари руками, випад з опусканням на коліна, підйом рук і ніг в положенні столу, біг з одного боку в інший, удари руками вгору.

4. Beginners Workout Low Impact (25 хвилин)

До програми увійшли 5 вправ, які повторюються в 4 круги. Тренування виконується за схемою 40 секунд вправа, 20 секунд відпочинок.

Вправи: присідання, випади, низкоударные берпи, віджимання, торкання колінами ліктів в планці.

5. Low Impact Leg Burner (15 хвилин)

Це тренування з акцентом на ноги і сідниці. До програми увійшли 4 вправи, які повторюються в 5 кругів. Тренування виконується за схемою 30 секунд вправа, 15 секунд відпочинок.

Вправи: присідання, випади назад, діагональні випади, ходьба в планку + перехресні торкання коліном ліктів.

Тренування для початківців

Ці тренування для початківців включають як низкоударные, так і ударні вправи, проте в цілому по навантаженню програми цілком підходять для новачків.

1. HIIT Home Workout for beginners (20 хвилин)

У це тренування для початківців увійшли вибухові вправи, але за рахунок відпочинку після кожної вправи навантаження переноситься легко. Схема виконання : 4 вправи, 4 круги, 30 секунд вправ, 30 секунд відпочинок. У програму включені розминка і заминка.

  Користь, джерела і токсичність вітаміну А


Вправи: біг з високим підйомом колін, берпи, стрибок в широкий присед, горизонтальний біг.

2. Ultimate Beginners HIIT Workout (20 хвилин)

Ще одне тренування для початківців. До програми увійшли 5 вправ, які повторюються в 4 круги. Тренування виконується за схемою 30 секунд вправа, 30 секунд відпочинок.

Вправи: біг, присідання, ходьба в планку + віджимання, підтягування колін до грудей, стрибки з розведенням рук і ніг.

Низкоударные тренування для середнього рівня

Ці низкоударные тренування підходять для середнього рівня підготовки. Вони створені спеціально для тих, хто вже має досвід тренувань, але уникає ударних навантажень.

1. Low Impact Hollywood HIIT (15 хвилин)

До цього низкоударную тренування увійшли 9 вправ, які повторюються в 2 круги. Тренування виконується за схемою 35 секунд вправа 25 секунд відпочинок.

Вправи: випади назад, присідання, низкоударные берпи, ходьба в планку + скелелаз, віджимання, торкання стоп в зворотній планці, сідничний місток, скручування, ходьба вперед-назад в планці.

2. Low Impact Fat Burner (15 хвилин)

До цієї програми увійшли 5 вправ, які повторюються в 3 круги. Тренування виконується за схемою 35 секунд вправа і 25 секунд відпочинок.

  Жим штанги лежачи: виконання, техніка


Вправи: удари руками + присідання, віджимання, перебігання з торканням підлоги, торкання стоп в зворотній планці, випад з опусканням на коліна.

3. Intermediate Low Impact HIIT (25 хвилин)

У цій низкоударной програмі вас чекає 5 вправ, які повторюються в 4 круги. Тренування виконується за схемою 40 секунд вправа 20 секунд відпочинок.

Вправи: випади + присідання, віджимання з вузьким і широким розставлянням рук, присідання + низкоударные берпи, підтягування колін до грудей, торкання стоп в зворотній планці.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ