Зв'язатися з автором

Апельсинова кірка на тілі: чому буває і як прибрати?


Згідно з даними медичної статистики проблема апельсинової кірки знайома 9 жінкам з 10. Причому страждають як повні пані, так і дівчата з нормальною вагою. Целюліт є серйозною естетичною проблемою, з якою цілком можна і треба боротися.

Чарівного засобу від апельсинової кірки на жаль і ах доки не винайшли, але повернути шкірі свіжий і пружний вигляд під силу кожній з нас. Розуміння механізмів формування цього стану допоможе знайти реальні шляхи рішення, які далекі від міфів і дають позитивний кінцевий результат. Сьогодні встаємо на захист найпривабливіших зон жіночого тіла.

Зміст

  • 1 Що таке “апельсинова кірка”
  • 2 Як утворюється целюліт
  • 3 Причини виникнення “апельсинової кірки”
  • 4 Етапи розвитку апельсинової кірки
  • 5 Як позбавитися від апельсинової кірки на ногах і попові?
  • 6 Методів боротьби з апельсиновою кіркою

Що таке “апельсинова кірка”

криолиполиз

Під час процедури криолиполиза відбувається дія холодом на жирові клітини за допомогою вакуумної насадки, що втягує складку шкіри. Сеанс проходить в комфортних умовах без больових відчуттів і триває близько години. Дія методики обумовлена крайньою чутливістю жирових клітин до холоду і їх нездатністю самостійно підтримувати свої енергетичні потреби. В результаті жирові клітини гинуть і поступово виводяться з організму природним чином. Для кращого ефекту криолиполиз поєднують з озонотерапией і карбокситерапией.

  Кращі моделі кросовок цього року


Электромиостимуляция

Метод электромиостимуляции прийшов в косметологію з медичної фізіотерапії, де використовується для відновлення атрофованих м’язів після різного роду травм, операцій, накладення гіпсу. Суть методу полягає в рефлекторному скороченні м’язових волокон в наслідок дії електричним струмом. Для цього на поверхні шкіри розміщуються електроди, які передають електричні імпульси частотою 15-150 Гц з певною періодичністю.

Така фізкультура для ледачих, як її часто називають, допомагає розбудити м’язи, що забули своє призначення, внаслідок низької рухової активності. Струми здатні опрацьовувати навіть самі важкодоступні групи м’язів, як поперечнополосатые, так і гладкі, але не в силах замінити повноцінне тренування. Річ у тому, що під час сеансу электромиостимуляции не працюють суглоби, зв’язки і не тренується серцево-судинна система. Також у цієї процедури є ряд протипоказань до застосування.

Що дає процедура при боротьбі з апельсиновою кіркою?

  • налагоджене живлення прилеглих м’яких тканин за рахунок поліпшення мікроциркуляції крові і лімфи призводить до легкої підтяжки шкіри і виведення шлаків і токсинів;
  • активне скорочення м’язів позбавляє від застійних явищ і приводить в тонус мускулатуру.
  Steel Power Fast Whey - огляд добавки з сироватковим протеїном


Візуальний ефект від процедури можна порівняти з результатами хорошого масажу і легкого фізичного навантаження. Электромиостимуляция не є основним методом при боротьбі з целюлітом, а застосовується на додаток до інших процедур.

Рада: придбаваючи апарат для домашньої электромиостимуляции вибирайте моделі, оснащені 6-8 електродами, вони ефективніші, ніж 2-4 електродні.

Антицелюлітні креми

Дія будь-якої антицелюлітної косметики заснована на догляді за шкірою, підвищенні її еластичності і зміцненні колагенового каркаса. Речовини, що входять до складу антицелюлітних кремів, примушують шкіру натягатися, злегка згладжуючи таким чином целюлітні горбки. Жоден навіть найдорожчий і, здавалося б, ідеальний по складу крем не може проникнути під шкіру і прибрати причини целюліту.

Важливо! Крему не здатні розщеплювати жир і руйнувати фіброзні волокна.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ