Зв'язатися з автором

“Бездиханне тіло 2” – супер-інтенсивне інтервальне тренування з Емі Диксон


Любіть інтенсивні тренування, які допоможуть вам отримати по-справжньому вибухове аеробне навантаження ? Тоді спробуйте високоенергетичну кардио-программу від Емі Диксон : “Бездиханне тело-2”

Опис програми Емі Диксон : Breathless Body2

Після феноменального успіху першого тренування “Бездиханне тіло”, Емі Диксон вирішила не зупинятися на досягнутому і випустила другу частину жироспалювального курсу. Програма Breathless Body2: The Edge зроблена в ще інтенсивнішому ключі, щоб ви дійсно не могли дихати впродовж усього заняття. Тренування з Емі проходить в дуже високому темпі, а значить ви зможете спалити максимальну кількість калорій , прискорити метаболізм, підірвати жир на проблемних зонах і змінити своє тіло.

Програма “Бездиханне тело-2” триває 55 хвилин ( основна частина 45 хвилин ). Вона побудована за принципом ВИИТ-високоінтенсивного інтервального тренінгу. Вас чекає 4 круги жироспалювальних вправ . Кожен круг включає 3 вправи, які виконуються відповідно в 3 підходи. Вправи тривають по 30 секунд, між підходами передбачається короткий відпочинок в 15 секунд. У кінці тренування вас чекає супер-гарячий п’ятий сегмент, який включає усі попередні вправи.

  Скільки вуглеводів споживати при жиросжигании


Разом з Емі Диксон програму демонструють 3 людини. Вони показують 3 різні варіанти вправ залежно від складності: простий, середній, просунутий. Це допоможе вам адаптувати тренування під свої можливості. Сама Емі виконує середній по складності варіант. Ви виконуватимете присідання, випади, віджимання, планки, велика кількість різних варіантів стрибків . Уся програма проходить на високій швидкості для максимального спалювання жиру в короткий термін.

Ви тренуватиметеся без додаткового устаткування, з вагою власного тіла. Інтенсивні вправи змінюються короткими перервами відпочинку : такий інтервальний підхід є найбільш ефективним видом кардио-нагрузки. Вас чекає тренування на межі ваших можливостей-відео повністю виправдовує свою назву. Але завдяки вправам, які представлені в декількох модифікаціях, з програмою зможуть впоратися навіть люди з невисоким рівнем витривалості.

breathless body2

Перша програма Breathless Body проходила за принципом протоколу Табаты : 8 підходів однієї вправи по 20 секунд з перервою в 10 секунд. Друга ж частина “Бездиханного тіла” більше схожа на звичайний інтервальний тренінг, яких множина. І це багато хто називає одним з недоліків програми.

  Фитнес-упражнения з гумкою будинку - кращий комплекс для схуднення


Плюси і мінуси програми

Плюси:

1. високоінтенсивний інтервальний тренінг має ряд переваг : швидке позбавлення від жиру, максимальне спалювання калорій , прискорення метаболізму.

2. Такі кардио-тренировки допомагають в розвиток витривалості і покращують роботу сердечного м’яза. Але намагайтеся займатися у рамках своїх можливостей, не потрібно стрибати вище за голову.

3. Емі Диксон і її помічники демонструють 3 варіанти вправ : простий, середній і просунутий рівень складності. Ви можете вибрати оптимальну для себе модифікацію.

4. Плиометрические вправи допоможуть вам позбавити від важкодоступних проблемних зон на стегнах в зоні галіфе і в області внутрішньої частини ніг.

5. Невеликі перерви між підходами і кругами допоможуть легше перенести програму. Намагайтеся глибоко дихати під час зупинок, щоб швидше привести дихання в норму.

6. Для програми Breathless Body вам не знадобиться додатковий інвентар.

Мінуси:

1. Деякі вправи з цього відео дуже травматичны не лише для колін, але і для ліктів і запястий.

2. Навіть з вибором легких варіантів вправ тренування вимотує , тому будьте до цього готові.

  Чому не видно прес: головні причини


3. На відміну від першої частини Breathless Body2 не являється традиційною Табата-тренировкой.

Відгук на Бездиханне тело-2:

відгук на програму breathless body2 від емі диксон

Випробуйте свою витривалість разом з програмами Емі Диксон : Breathless Body . Яке б тренування з двох представлених в курсі ви не вибрали, гарантуємо, ви отримаєте колосальне задоволення і приголомшливі результати.

Дивіться також:

  • Ультра-интенсивные тренування Grit від Ліс Миллс : сила, кардио, плиометрика
  • Кардіо+сила від Мишель Дозуа : Peak10 Cardio Strength


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ