Зв'язатися з автором

Boot Camp : схудніть з Бобом Харпером за 6 тижнів


Boot Camp-це програма, випущена Бобом Харпером спільно з учасниками шоу “The Biggest Loser”. На прикладі своїх підопічних Боб продемонструє, як можна досягати красивої фігури навіть усупереч своїм природним даним.

Опис програми Боба Харпера-Boot Camp (The Biggest Loser Workout)

програма боба харпера-boot camp

Boot Camp-це комплекс коротких тренувань для вдосконалення вашого тіла. Заняття грунтуються на поєднанні потужних силових сегментів і вибухових кардио-интервалов , за допомогою яких ви спалюватимете жир, прискорюватимете метаболізм і зміцнюватимете м’язи тіла. Разом з Бобом Харпером програму демонструють учасники шоу “The Biggest Loser”. Ви зможете добитися помітних результатів усього лише за 6 тижнів тренувань!

Комплекс складається з декількох частин:

  • Розминка (5 хвилин)
  • Рівень 1 (20 хвилин)
  • Рівень 2 (15 хвилин)
  • Рівень 3 (10 хвилин)
  • Завершальна розтяжка (5 хвилин)

Огляд усіх тренувань Боба Харпера

Учні Боба Харпера демонструє декілька модифікацій вправ (від простого до складного), тому ви зможете вибрати найбільш відповідний для вас варіант. Для занять вам знадобляться гантелі (від 1,5 до 3 кг)і за бажанням можна також займатися з еспандером і медичним м’ячем (але не обов’язково). Комплекс підходить як початкуючим, так і таким, що досвідченішим, що займається, ви легко зможете адаптувати тренування під свій рівень.

  Тренування ніг і сідниць : огляд кращих вправ


Програма розрахована на 6 тижнів , впродовж яких ви мінятимете своє тіло і підвищуватимете свою фізичну витривалість:

  • 1-2 тиждень: рівень 1
  • 3-4 тиждень: рівень 1 + рівень 2
  • 5-6 тиждень: рівень 1 + рівень 2 + рівень 3

Завжди розпочинайте заняття з розминки і закінчуйте розтяжкою.

Плюси і мінуси програми

Плюси:

1. Комплекс підійде для новачків і тих, хто починає займатися після тривалої перерви.

2. У цій програмі силові вправи поєднуються з аеробними навантаженнями для максимального жиросжигания і корекції проблемних зон .

3. Програма зручно розділена на рівні складності. Спочатку ви займатиметеся 20 хвилин в день, потім 35 хвилин в день і, нарешті, 40 хвилин в день.

4. Під час тренувань демонструється відразу декілька варіантів вправ : для початківців і просунутих.

5. У програмі задіяні учасники шоу “The Biggest Loser”, які починали худнути з ваги 100+ кг Це дає додаткову мотивацію на виконання комплексу.

6. Попри те, що під час занять використовується еспандер і м’яч, ви зможете обійтися тільки гантелями. Одна з дівчат показує варіант без використання додаткового інвентаря.

  Важка атлетика і Кроссфіт


Мінуси:

1. У програмі пропонується ударне навантаження. Якщо вам вона протипоказана, замініть вправи на кроки або виберіть інше тренування.

Комплекс Boot Camp схожий на аналогічні програми Боба Харпера або, наприклад, Джиллиан Майклс. Проте тим, хто тільки починає займатися чи просто хочеться різноманітити свої тренування, він підійде якнайкраще.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ