Зв'язатися з автором

БУЧ дієта: опис, меню на тиждень і протипоказання


Знайома ситуація, коли зайві кілограми заважають повноцінному життю?

Перше, що роблять ті, що худнуть-це влаштовують голодовку. Вага нестримно падає, потім динаміка зниження прагне до нуля і настає момент, коли вага встає в мертвій точці. Було у вас таке? Навіть якщо ні, то на жаль буде, от як раз щоб виправити ситуацію була розроблена БУЧ дієта.

Зміст

 • 1 Опис дієти
 • 2 Розрахунок БЖУ
 • 3 Меню на тиждень
 • 4 Протипоказання

Опис дієти

Принцип білково-вуглеводного чергування полягає в тому, щоб на якийсь час обмежити вживання вуглеводів організмом. При схудненні це відмінно працює, тому що при недоліку вуглеводів тіло починає активно спалювати спочатку глікоген, а потім жирові запаси і перетворювати їх на енергію.

Дієта є чергуванням низьковуглеводних, високовуглеводних і среднеуглеводных днів.

Розрахунок БЖУ

Перший день вважається низьковуглеводним. Основна увага в живленні слід приділити білкам. Вживати їх треба за особливою схемою, а не просто “чим більше-тим краще”. Кількість білку має бути розрахована по 3-4г на 1 кг ваги людини.

У другий день живлення розраховується за такою ж схемою.

  Станова тяга - підбираємо екіпіровку правильно


Третій день вважається високовуглеводним. Живитися треба складними вуглеводами у кількості 5-6г на 1 кг ваги. Білок при цьому споживається в розрахунку 1-1,5г на 1 кг ваги.

Четвертий день являється среднеуглеводным. Необхідно 2-3г вуглеводів і 2-2,5г білків на 1 кг ваги.

Для зручності ви можете скористатися нашим калькулятором БЖУ під час БУЧ дієти.

При розподілі продуктів слід врахувати те, що кількість їди не має бути менше трьох. При цьому останній з них здійснюється не пізніше чим за 2 години до сну.

Після четвертого дня цикл дієти повторюється і триває не менше двох тижнів. Це не швидка дієта, в цьому її і плюс і мінус одночасно, але нам важливий кінцевий результат-безпечне схуднення.

Жири тут не грають велику роль, захоплюватися і виключати їх повністю не можна. Для людей з надмірною вагою 0,7-1г на 1кг ваги.

Меню на тиждень

Відповідно до вказаних рекомендацій можна скласти зразковий план живлення на тиждень.

меню на тиждень при буч дієті

Меню на тиждень при БУЧ дієті

Окрім режиму харчування під час дотримання дієти слід стежити і за кількістю випитої рідини. Для будь-якої людини, рекомендується вживати не менше 2 л чистої питної води щодня. Якщо вага людини перевищує 100 кг, то слід підвищити відмітку до 3 л. Будь-які напої (чай, кава, соки) вважаються окремо і не включаються в цю кількість. Вживання алкогольних напоїв під час дієти заборонене.

  Кращі способоы як швидко накачати м'язи в домашніх умовах


Протипоказання

Як і будь-яка дієта, БУЧ не зможе підійти кожному. Дотримання цієї дієти може спричинити різні наслідки. Саме тому не слід призначати її собі самостійно, краще заздалегідь проконсультуватися із цього приводу з лікарем.

Особливої шкоди вона може завдати людям, що страждають від наступних недуг:

 • проблеми з органами травної системи (коліт, виразка, гастрит, ентерит);
 • ниркова недостатність;
 • часті замки (хронічні);
 • підлітковий вік (молодше 18 років);
 • подагра;
 • похилий вік;
 • грудне вигодовування або вагітність;
 • проблеми з серцево-судинною системою;
 • патології ендокринної системи;
 • різні інфекційні захворювання.

БУЧ-оптимальний варіант для людей, бажаючих схуднути. Ця дієта легко переноситься, дозволяє наситити організм корисними речовинами і необхідною кількістю калорій.

Якщо у вас був досвід схуднення на БУЧ дієті або залишилися питання, напишіть про це в коментарях.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ