Зв'язатися з автором

Чим відрізняються програми Les Mills : Body Pump і Pump Workout


Світовий успіх Body Pump сподвиг Les Mills створити адаптовану версію програми для її виконання в домашніх умовах. І в 2011 році разом з BeachBody вони випустили комплекс тренувань Pump Workout.

les mills : body pump і pump workout

Після детальних оглядів обох програм на сайті, у наших читачів виникли питання: чим відрізняються Body Pump і Pump Workout між собою, з яких відео краще почати займатися, чи можна виконувати програми новачкам? Відповіді на ці питання читайте нижче.

Body Pump-це 60-хвилинне тренування з штангою для усіх груп м’язів. Вона створена для занять у фитнес-клубах під керівництвом кваліфікованого тренера. Кожні три місяці Миллсы випускають нову версію програми (на даний момент вже більше 90 випусків) з оновленими варіантами вправ. Відео є майстер-класами, які призначаються, здебільшого, для тренерів групових занять. Але і самостійно по них займатися теж можна, якщо ви не новачок у фитнесе.

Pump Workout-це програма, створена Ліс Миллс спеціально для занять будинку. У неї входять 7 тренувань, які допоможуть вам поступово зануритися в роботу з штангою . Тут вже тренери детально пояснюють технікові виконання вправ, дають рекомендації з приводу вибору вагів, коментують важливі особливості занять з штангою. Курс розрахований на 3 місяці. Поступово ви вийдете на рівень, який пропонується в оригінальних версіях Боди Памп.

  5 дієтичних рецептів з курячою грудкою


Отже, що важливо знати , коли ми говоримо про ці дві програми Les Mills :

  • Для початківців буде прийнятніша програма Pump Workout, оскільки в ній даються детальні поради і рекомендації впродовж занять.
  • Pump Workout-це комплекс тренувань, де пропонується готовий графік занять на 3 місяці. Тоді як Body Pump є поодиноким тренуванням.
  • Для тих, хто вже займався з штангою раніше, у тому числі і на групових заняттях, можна вибрати і ту, і іншу програму.

Важливо помітити, що обидві програми однаково ефективні . Але якщо Body Pump, в першу чергу, вважається тренуванням для фитнес-зала, то Pump Workout-це повноцінний комплекс для занять будинку.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ