Зв'язатися з автором

Чому не видно прес: головні причини


Якщо інтенсивні спортивні навантаження і багатократні повторення вправ не допомагають вашому черевному пресу стати добре помітним, означає ви щось робите не так. Щоб виправити ситуацію, важливо розібратися в причинах і зрозуміти, чому робота в залі є, а прес не видно.

Зміст

  • 1 Жирова перешкода
  • 2 Спортивна одноманітність
  • 3 Занадто часті тренування
  • 4 невірна техніка і низька інтенсивність

Жирова перешкода

невірна техніка і низька інтенсивність
Стандартний підхід до опрацювання пресу-зробити як можна більша кількість прямих і зворотних скручувань за одне тренування. Це помилкова тактика. Максимальне число повторень відмінно тренує витривалість, але не прокачує м’яза і ніяк не сприяє їх росту. Посилює ситуацію те, що в гонитві за кількістю повторень, ті, що тренуються нерідко нехтують правильною технікою виконання вправи. Від цього страждає якість, і знижується ефективність тренувального процесу.

Робіть меншу кількість повторень, приділіть більше уваги якісному виконанню. Додайте роботу з тим, що обтяжило і різноманітьте заняття: на одному тренуванні зробіть 15-30 повторень з вагою тіла, наступного разу зменшите кількість повторів до 8-12, але використайте гантелі. У міру прогресу, збільшуйте вагу снаряда.

Наукове дослідження американського професора Пітера Франсиса допомогло визначити найбільш ефективну вправу для опрацювання м’язів черевного пресу-вправа “Велосипед”. Початкове положення: лежачи на спині, поперек притиснутий до підлоги, верхня частина тіла і ноги трохи підведені, руки за головою. Слід по черзі підтягувати коліна до голови. Ліве коліно торкається правого ліктя, і навпаки.

Провівши роботу над помилками, ви обов’язково доб’єтеся успіху. Правильне харчування, наполегливі тренування і трохи часу допоможуть явити світу плоский живіт і заповітні шість кубиків пресу.

  Body Combat - жироспалювальне кардио-тренировка на основі бойових мистецтв© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ