Зв'язатися з автором

Дроп – сеты як спосіб посилити м’язовий ріст


У цій статті мною буде описаний такий метод побудови тренувального процесу як Дроп-сет. Ця методика не є новою або революційною проте вона може дати істотний прогрес в рості м’язової маси.

Опис методу

Суть цього методу полягає в тому що в одній вправі кожен сет виконується в пампинговой манері до м’язової відмови, після настання м’язової відмови вага снаряда зменшується і знову виконується сет до м’язової відмови, сумарно кількість відмовних сетів в дроп-сете може досягати до 4-х.

бодибилдер

Щоб не бути голослівним, давайте розберемо цей метод на прикладі вправи : “Тяга верхнього блоку до грудей”. Ця вправа складатиметься з 4 відмовних сетів (підходів) Усі сети виконуються один за одним без відпочинку, тому коштувати дуже обачливо підійти до вибору ваги снаряда і наскільки зменшувати цю вагу від переходу одного сета до іншого. Наш снаряд важитиме 60 кг за одиницю зменшення ваги ми візьмемо 10 кг, отже поїхали:

Наш умовний атлет виконав 20 повторень з вагою 60 кг і настав м’язова відмова, не відволікаючись на зайві розмови він скинув від початкової ваги 10 кг і виконав ще 25 повторень з вагою 50 кг повністю. Тепер уже від 50 кг скидається ще 10 кг і ось вже наш культурист запыхавшыйся і напампленный виконує 15 повторень з вагою 40 кг Але не коштує радоватья адже попереду ще один сет, знову мінус 10 кг і вправа виконується з 30 кг до повної відмови наш відважний герой зміг виконати цілих 18 повторень.

  Біг вечорами і усе про користь вечірніх пробіжок


Підсумок: Наш дроп-сет виглядає таким чином: 60кг х 20 повт. 50кг х 25 повт. 40кг х 15 повт. 30кг х 18 повт.

тренування з великими вагами

Переваги методу

  • Поза сумнівом цей вид навантаження просто “шокує м’язи” примушуючи їх рости, якщо ви раніше не використали цю методику те ви залишитеся задоволені.
  • Є прекрасною заміною звичайному нудному пампингу, дуже сильно посилює кровотік в робочій м’язовій групі, тим самим забезпечуючи ще більшу доставку поживних речовин.
  • Прекрасно задіює 3 види енергетичних депо м’язових клітин Креатинфосфат, АТФ і глікоген. 4) Прекрасно підходить для спортсменів як що знаходяться на курсі ААС так і для тих хто вважає за краще працювати без допінга.
  • Може використовуватися для будь-якої м’язової групи і може бути включений у будь-яку вправу.

Недостаки методу :

  1. Вимагає певного рівня технічної майстерності від спортсмена і категорично не підходить для новачків
  2. Недоцільне часте і довге використання цього методу.
  3. Не підходить спортсменам з високим ризиком травматизму а так само спротсменам що нещодавно перенесло яку або травму.
  Клітковина для схуднення і для здоров'я: в чому необхідність її вживання


тренування спини і біцепса

Примітка:

  • При виконанні дроп-сетов необхідно стежити за технікою виконання вправи категорично не приемлимым в цій методиці являється читинг.
  • Грамотно підбирайте ваги при виконанні дроп-сета виконання цього сета з екстремальними для вас вагами категорично неприемлимо, пам’ятаєте вашою метою являється пампинг.
  • Не включайте дроп-сет в кожну вправу вашого тренувального плану, достатнє буде виконання дроп-сета в 1-2 вправах вашого тренувального дня.

Стаття надана сайтом mensgen.com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ