Зв'язатися з автором

Гакк-присідання: від А до Я


Гакк-присідання-особливий вид присідань, які виконуються в спеціальному тренажері або з використанням штанги.

поперек Щоб не було травм колін і зайвого навантаження на суглоби ног:-Перед гакк-приседаниями розігрійте зв’язки і суглоби, зробіть разминочныйкомплекс або один з видів стретчинга-Руху вниз в тренажері виконуються плавно, без рывков-Коліна в приседе не виходять за пальці ног-Штовхайте платформу з вагою п’ятами, не носками-Не випрямляйте до кінця коліна. Це збереже напругу в м’язах і розвантажить суглоби. -Не опускайте голову, дивіться вперед-Не відривайте спину від платформи, якщо низ спини відходить-нижче не сідаєте

Чим можна замінити гакк-приседания?

Для квадрицепса краща вправа-присідання з штангою, бодибаром на плечах або з гантелями. Тут працює сідничний м’яз. Щоб прибрати з неї навантаження-підкладаємо під п’яти брусок 2-3 см, а якщо збільшити-при русі вниз сідниці відводяться назад, ніби сідаємо на стілець, який стоїть далеко за спиною.

Альтернативні вправи фото :

присед з штангою
Присед з штангою присед з гантелями
Присідання з гантелями жим ногами
Жим ногами

Присідання з штангою або бодибаром на грудях і жим ногами з вузькою постановкою ніг дозволить пропрацювати надколінну область квадрицепса.

Присідання замінюємо нахилами вперед з штангою або бодибаром на плечах-працюють сідничний і двоголовий м’яз стегна.

Випади убік з гантелями (штангою або бодибаром на плечах) залежно від кута випаду дозволять пропрацювати ніг і сідниць, включаючи зміцнення квадрицепса.

Залежно від стану суглобів можна підібрати і інші вправи на розвиток м’язів стегна. Вважається, що гакк-приседания-краще з можливих, таких, що прокачують квадрицепс, створюють гіпертрофію стегна, але якщо неможливо виконувати його із-за болю в колінах, варто замінити присідання на менш хворобливі вправи. Кожній людині в силу його фізичних особливостей можна підібрати оптимальний комплекс, головне шукати те, що підходить і працює краще всього.

  Танцювальне кардио-тренировка c Трейси Андерсон (Dance Cardio Workout)© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ