Зв'язатися з автором

Інтенсивні тренування з Анитой Луценка


інтенсивне тренування з анитой луценка

Супер інтенсивне тренування від Аниты Луценка для супер результату

Майстер клас по інтенсивних тренуваннях від прекрасного тренера Аниты Луценка можна освоювати навіть в умовах малогабаритної квартири. У Аниты завжди повно цікавих пропозицій і пристосувань для підтримки відмінної здорової форми.

Сьогодні в гостях у Надії на передачі “Усе буде добрі”! Анита розповідає секрети активних, максимально інтенсивних тренування, із застосуванням підручних засобів, в умовах обмеженого простору. За словами тренера, інтенсивні тренування з Анитой Луценка врятують вашу фігуру від небезпеки стати кандидатурою в учасники шоу “Зважені та щасливі” (Для довідки: Шоу “Зважені і Щасливі”, що виходить на українському телебаченні, в якому люди ті, що мають велику надмірну вагу б’ються за свою стрункість і грошовий приз).

Ще один цікавий комплекс Жироспалювальні вправи від Аниты Луценка

Не втрачайте час, включайтеся в інтенсивні тренування з Анитой Луценка, повторюйте вправ в три заходи по 15 хвилин через день. І отриманим результатом, який гарантує Анита, будете просто приголомшені.

  Rline ISOtonic - огляд ізотонічного напою


Якщо ви спробували інтенсивне тренування від Аниты Луценка, залиште відгук, розкажіть про свої враження іншим! Спасибі! ??


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ