Зв'язатися з автором

Комплекс з 4 крутих вправ для сильного хвата


Коли справа доходить до позбавлення від усього несуттєвого з вашої програми, тренування передпліччя, ймовірно, займає перше місце. Але не приймайте поспішних рішень! Адже такі тренування допоможуть зміцнити ваше захоплення кистей у висі на турніку і не впустити штангу під час виконання станової тяги.

Передпліччя, як і інші м’язи, не рекомендується тренувати часто. Вони знаходяться в постійному тонусі, адже існують і побутові навантаження. Тому виконання вправ 2-3 рази в тиждень буде оптимальним варіантом.

Зміст

  • 1 Плюси сильних предплечий
  • 2 Згинання запястий з гантелями сидячи
  • 3 Розгинання запястий з гантелями сидячи
  • 4 Вис на турніку
  • 5 Підйом ЕZ-грифа зворотним хватом

Плюси сильних предплечий

У кожної людини мають бути сильні передпліччя. Вони виконують ту ж функцію, що і литки ніг. Якщо у спортсмена накачане тіло, але його передпліччя слабкі і більше нагадують сірники, то і його тіло виглядає негармонійним.

Для людини сильні передпліччя потрібні в силу наступних причин:

  • спортсменові треба завжди щось утримувати під час тренування, а передпліччя сильно в цьому допомагають, інакше снаряди можуть вислизати з рук;
  • без виконання вправ на предплечия тренування плечей і рук йтиме неповноцінно;
  • заняття армспортом вже точно не зможуть бути вдалими без накачаних предплечий.
  Яких результатів можна добитися без хімії?


Зробіть нескладний тест. Витягніть руки перед собою, дуже міцно затисніть кулаки. Відчули, як в цьому нескладному русі працювали усі м’язи рук? Звідси вивід: прийшов час додати передпліччя назад у вашу програму за допомогою наступного комплексу вправ.

Згинання запястий з гантелями сидячи

підйом еz-грифа зворотним хватом
Візьміть штангу хватом згори і станьте прямо. Долоні злегка обернені всередину. На видиху згинайте руки в ліктях піднімаючи штангу до рівня верху грудей. На вдиху поверніться в початкове положення.

Виконуйте цей комплекс з 4 вправ на передпліччя після будь-якого з ваших звичайних тренувань.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ