Зв'язатися з автором

Креатин – добавка для звіриної сили


Усі джерела твердять, що креатин-єдина добавка, ефективність якої доведена. Але багато людей взагалі не відчувають роботу креатину. Причина-в занадто низьких дозуваннях. Якщо є по 5 г перед тренуванням, можна так нічого і не відчути. Учені рекомендують мінімум 5 г перед заняттям і стільки ж після. Для більшості людей актуальний “транспорт”-тобто високовуглеводний напій як основа для коктейля з креатином.

креатин

Креатин приймають на массонаборном або силовому періоді. Під час “сушки” він може провокувати затримку рідини і уповільнювати прогрес.

Креатин приймають на массонаборном або силовому періоді. Під час “сушки” він може провокувати затримку рідини і уповільнювати прогрес.

Ріст силових показників

Креатин покращує “кути” у базових вправах, і збільшує силу м’язів в діапазоні до 15 повторень. Він служить основним енергетичним ресурсом, коли атлет працює, проводячи не більше 40 секунд під навантаженням. Тому креатину моногідрат-основна добавка для росту силової витривалості. При адекватній програмі цей показник приведе і до росту чистої сили. У спорті креатину моногідрат приймають по 8-12 тижнів, співвідносивши з циклом на гіпертрофію і розвиток силових показників.

  12 коротких низкоударных тренувань і тренувань для початківців від The Body Coach


Надбавка в м’язовій масі

Збільшення маси м’язів мінімум на 2 кг за 12 тижнів-типовий наслідок прийому креатину. Механізм роботи німого складений. Добавка “завантажується” в м’язи і дозволяє їм затримувати більше рідини і збільшуватися в об’ємах. Великі м’язи вимагають більше крові для живлення, і отримують, тому, більше кисню і поживних речовин. Отже, чинників, сприяючих анаболізму стає більше. М’язи ростуть. Після виведення зайвої рідини з організму, залишається тільки суха м’язова маса.

Прискорене відновлення

Крепатура, високий кортизол і запалення переслідують тих, хто нехтує відновленням. Креатин не є блокатором кортизолу, але може допомогти з крепатурой і запаленнями. Він затримує необхідну для синтезу білку рідину. Атлетові залишається тільки “завантажити” амінокислоти за допомогою адекватної дієти.

Таким чином, прийом креатину може допомогти з відновленням після массонаборных і силових тренувань. М’язи людини здатні затримати до 450 г креатину. “Завантажувати” його можна по 20 г в день, або приймаючи “рівним фоном” по 5-10 р. Схема вибирається залежно від переносимості добавки ШКТ спортсмена.

  Липолитики: особливості процедури локального схуднення на уколах© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ