Зв'язатися з автором

Native Collagen – добавка від CMTech


Колаген-це важливий білок, який є основою усіх сполучних тканин в організмі людини. Шкіра, м’язи, суглоби, стінки судин потребують колагену для того, щоб залишатися здоровими, еластичними і стійкими до ушкоджень.

Секрет його дії полягає у високому вмісті корисних амінокислот : гліцину (30,7%); проліну і гідроксипроліну (14%); аланина (9,3%); аргініну (8,5%). Саме колаген лідирує по їх кількості у своєму складі серед усіх інших відомих білків, що дозволяє йому стимулювати в організмі вироблення природних колагенових волокон.

Сучасний раціон харчування не завжди дозволяє задовольнити добову потребу в цій речовині, рівень якої падає вже після 25 років. Але вихід є. Компанія CMTech розробила біологічно активну добавку Native Collagen, в якій окрім необхідної кількості колагену знаходиться 70% денної потреби аскорбінової кислоти. Тому добавка не лише заповнює дефіцит корисного білку, але і зміцнює природні захисні функції організму.

Форми випуску

У банку знаходиться 200 грам активної добавки.

Смаки

 • білий шоколад;

упаковка native collagen від cmtech лісові ягоди

Корисна дія CMTech Native Collagen

 1. Зниження ваги-колаген у поєднанні з вітаміном C покращує швидкість обмінних процесів, що перешкоджає появі непотрібних жирових відкладень. Приймаючи всього 1 столову ложку добавки в день можна позбавитися в середньому від 4,5 кг за три місяці. Гліцин, що входить до її складу, розщеплює цукор, що потрапляє в організм, перетворюючи його в необхідну клітинам енергію, а не в жирову тканину.
 2. Поліпшення якості шкіри-колаген незамінний для шкіри. Він перешкоджає старінню, розгладжує вікові зморшки, зволожує шкіру і зберігає її пружність.
 3. Нормалізація роботи ШКТ-колаген перешкоджає роздратуванню слизовою оболонкою шлунку, сприяє розщеплюванню білків, покращуючи їх засвоєння. Зміцнює стінки кишковика, підтримуючи його еластичність. Відновлює пошкоджені клітини ШКТ. Завдяки цьому, травлення проходить без дискомфорту, їжа швидше перетравлюється, а поживні речовини, що містяться в ній, легше засвоюються.
 4. Зміцнення кісток і суглобів. Колаген є важливим елементом для хрящів, зв’язок і суглобів, він підвищує їх еластичність і травмоустойчивость. Вживання колагену при посилених фізичних навантаженнях в рази знижує вірогідність розтягувань, порваних зв’язок, ушкоджень хрящової тканини і суглобів.
 5. Вирівнювання гормонального фону. Колаген має усі корисні властивості білку, який стимулює природне вироблення гормонів і підтримку їх на потрібному рівні.
 6. Поліпшення сну. Гліцин, що входить до складу, заспокоює нервову систему, знімає напругу і стимулює вироблення гормонів, що відповідають за якість сну. Зменшується сонливість, покращується працездатність і самопочуття.
  Топ-13 коротких ефективних тренувань для живота від Blogilates


Склад

Вміст речовин в 1 ч.л. (5 г)
Колаген 4800 міліграм
Вітамін C 48 міліграм

Додаткові компоненти : ароматизатор ідентичний натуральному, соєвий лецитин, сукралоза, сіль кухарська, безпечний барвник. Допускається зміст слідів сої, лактози, яєчного білку.

Застосування

Для задоволення добової потреби в колагені і аскорбіновій кислоті необхідно приймати від 1 до 3 чайних ложок добавки в день після їди. Тривалість прийому і його об’єм коригуються залежно від індивідуальних особливостей організму.

Попередження

Не рекомендується перевищення вказаної дози.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість, з обережністю-в період вагітності і лактації.

Умови зберігання

Упаковку з добавкою слід зберігати в сухому місці, захищеному від прямих сонячних променів.

Ціна

Середня ціна БАДа складає 600 рублів.

Зміст

 • 1 Форми випуску
 • 2 Смаки
 • 3 Корисна дія CMTech Native Collagen
 • 4 Склад
 • 5 Застосування
 • 6 Попередження
 • 7 Протипоказань
 • 8 Умов зберігання
 • 9 Ціна

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ