Зв'язатися з автором

Робимо тонку талію з Дариною Лисичкиной


тонка талія
Тонка талія-це питання не лише краси і естетики, але і здоров’я. Жінка, об’єм талії якої більше 80 см, не може вважатися здоровою,-про це говорять багато лікарів і дієтологи. Навіть власниці пишних форм, які не прагнуть бути худими, повинні мати яскраво виражену талію: по-перше, фігура типу “пісочний годинник” завжди вважалася гармонійною, жіночною і сексуальною, а по-друге, відсутність зайвих жирових відкладень на талії є запорукою того, що жінка здатна виносити здорове потомство.

Отже, з тим питанням, навіщо нам треба дивитися конкретно це відео “Тонка талія до літа від Дарини Лисичкиной”, ми розібралися. Тренування, яке пропонує Дарина цього разу, направлене на роботу над косими м’язами живота. Втім, вона помічає: щоб мати тонку талію, цього недостатньо, і треба обов’язково працювати над верхніми і нижніми м’язами пресу, а також прямим м’язом живота.

Включіть у свою тренувальну програму вправи з хула-хупом, і ваша талія стане тонше ще швидша!

Склад тренування “Тонка талія до літа”

Вправи для талії Лисичкина пропонує найрізноманітніші. Ось і тут рухи будуть не зовсім звичайними. Під час цього тренування ви попрацюєте і над нижньою частиною пресу, і над внутрішньою поверхнею стегна. А остання вправа-з положення стоячи на колінах сідати по обидві сторони ніг-давно вже визнано одним з найкорисніших не лише для талії, але і для розвитку пластики і граціозності.

  Набір м'язової маси для эктоморфа: живлення і тренування хардгейнера


Втім, Дарина Лисичкина не даремно визнана однією з найпопулярніших фитнес-тренеров сьогодні: навіть таку класичну вправу вона виконує по-своєму, тобто вносить в тренування свої “фішки”, чим і забезпечує ефективність і неповторність своєї тренувальної системи.

Що вам знадобиться: килимок, подушка.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ