Зв'язатися з автором

Що пити, щоб рости, поки ми спимо


Анаболічні процеси не припиняються уві сні. Навпаки, організм починає виробляти гормон росту, і швидше відновлюватися. Але вночі ми не їмо, тобто приплив амінокислот може зупинятися. Чи є якесь рішення, щоб оптимізувати відновні процеси в м’язах? Наукові джерела стверджують, що окрім ZMA і аргініну ніякі інші препарати не можуть прискорити відновлення і “перемкнути” організм на відновний анаболічний фон.

Що пити, щоб рости, коли ми спимо

Ця схема прийому добавок підійде тим, хто на масі, або на підтримувальних калоріях намагається добитися рекомпозиции тіла. Вона не підійде тим, хто сушиться, оскільки уранці треба буде заповнити дефіцит амінокислот за допомогою гейнера з високим вмістом білку і вуглеводів.

Отже, для того, щоб швидше відновлюватися вночі треба випити:

  • Порцію аргініну, близько 7 г;
  • Стандартну дозу ZMA в якій 15-30 міліграм цинку, 200-450 міліграм магнію і 10, 5 г вітаміну В6.

Приймати добавки треба натщесерце, це допоможе їм засвоїтися повністю. Уранці треба буде випити 20 г чистого білку, і 20 г вуглеводів у вигляді коктейля, щоб негайно заповнити дефіцит поживних речовин.

Висновок

Звичайно, схема з прийомом ZMA і аргініну-не єдина. Окремі фахівці рекомендують супроводжувати цей “коктейль добавок” звичайним казеїном. Точніше, казеїн потрібно випити за годину до сну, а ZMA і аргінін-безпосередньо перед сном. Це має сенс, адже казеїн повільно розщеплюватиметься і віддаватиме амінокислоти.

  Стрибаючі підтягування© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ