Зв'язатися з автором

Швидко або повільно? Правильний темп повторень для росту м’язів


Більшість бодибилдеров дотримуються якогось одного тренувального принципу максимально довго. Одні піднімають ваги швидко, часто з читингом, і у вибуховій манері. Інші повільно опускають штанги і гантелі, і так само повільно піднімають. Вітчизняні прихильники робіт професора Селуянова взагалі стверджують, що темп виконання вправи-ключовий момент, і він не може бути занадто повільним. Прибічники статодинамики буквально “пружинять” по 40 секунд під навантаженням і роблять рухи циклами. У класичному бодібілдінгу поєднують методи.

Зверніть увагу, швидкісні важкоатлети і кроссфитеры-не найбільші діти в залі. Та і бійці, працюючі у вибуховій манері, не відрізняються масою. Вчені з Токійського Національного Центру дослідження здоров’я примушували бодибилдеров гойдати ноги впродовж 13 тижнів в режимі супер-слоу. Атлети опускали ваги на 3-10 секунд і піднімали їх в такій же манері. У тестовій групі ноги виросли у усіх, а ось ті, хто працював в звичайній манері показали гірший результат.

Так що метод супер-слоу, і статодинамика все ще працюють. Хоча ви, можливо, не дуже їх любите із-за хворобливості виконання вправ. Варто підійти до тренування відповідально і спробувати ці методи, якщо треба рости більше.

  Топ-13 коротких ефективних тренувань для живота від Blogilates


Висновок

У плані одного атлета рекомендується поєднувати різні методи і методики, щоб добитися максимального росту. Немає ніякого іншого способу перевірити, що саме спрацює для вас, окрім як спробувати. Перейдіть на супер-слоу на 8-12 тижнів і зможете оцінити ріст самі.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ