Зв'язатися з автором

Топ-13 коротких ефективних тренувань для живота від Blogilates


Регулярні тренування для живота важливі не лише для зміцнення м’язів пресу, але для профілактики болів в спині і попереку . М’язовий корсет підтримує хребет, тому вправи для його зміцнення відіграють важливу роль в злагодженій роботі нашої опорно-рухової системи. Пропонуємо вам 13 коротких тренувань для живота від Blogilates на 10 хвилин, які стануть відмінним доповненням ваших занять.

топ-13 коротких ефективних тренувань для живота від blogilates

Важливо помітити, що дуже складно прибрати живіт, тільки гойдаючи прес. Для усунення живота потрібний комплексний підхід: дефіцит калорій і регулярні тренування. Але зміцнити м’язи, поліпшити тонус, підтягнути живіт запропоновані відео вам точно допомогти зможуть. Не варто занадто захоплюватися тренуваннями живота : 10-15 хвилин 2-3 рази в тиждень буде досить в доповненні до програм для усього тіла.

Кейси Хо пропонує короткі відео середнього рівня складності, виконувати які буде під силу кожному. Якщо якісь вправи даються вам важко, нічого страшного. Продовжуйте займатися на регулярній основі, і з часом ви відчуєте значні поліпшення. Стежте, щоб під час занять не було прогину в хребті, а поперек був притиснутий до підлоги . Втягуйте живіт, він не має бути розслабленим, але при цьому дихання не затримуйте.

  Фитнес-упражнения з гумкою будинку - кращий комплекс для схуднення


cassey ho

Увага! Ці тренування не рекомендується виконувати людям з хронічним захворюванням хребта, в період загострення болів в спині і попереку, а також при наявність діастази після пологів. Якщо ви відчуваєте, що якась вправа доставляє вам дискомфорт або біль, пропустите його або припините тренування.

Усі відео виконуються на підлозі, інвентар не потрібний, тривалість занять близько 10 хвилин . У основному Кейси Хо пропонує вправи з пилатеса з ретельним опрацюванням глибоких м’язів живота і кора : скручування, зворотні скручування, сотня, планка, велосипед, розгинання ніг, витягування випрямлених ніг, перекати на спині, човен, ножиці та ін.

blogilates abs

Детальніше про вправи з пилатеса читайте тут: Топ-60 кращих вправ з пилатеса в гифках для усіх проблемних зон!

Короткі тренування для живота з Кейси Хо

1. Perfect10 Abs

У цій програмі вас чекає 10 ефективних вправ для живота: Rollup With Twist, Ankle Reaches, Flutters, Criss-crosses, Eagle Crunch, Hollow Rock, Russian Twist, Corkscrew, Plank Twist, Plank. Тренування коротка, але дуже ефективна для м’язів кора.

  Степ-аэробика для схуднення в домашніх умовах


2. Lower Belly Flattener

У цій програмі в роботу активно включається м’язи нижнього пресу. Це заняття також досить різноманітне і якісне. Пропонуються наступні вправи: The Hundred, Doble Leg Stretch, Barbie Feet, Reverse Crunch, 1-2-3 Crunch, Heel Clicks, See Saw Abs, Helicopters, Corkscrew, Single Drop.

3. Slim Waist POP Pilates

Це коротке 10-хвилинне тренування для живота від Кейси Хо включає всього 4 вправи: Crunch Extension, Double Crunch to Extension, Rollup to Rollover, Hip Twist to Butt Lift. Заняття пройде швидко, але ефективно.

4. The Ultimate2016 Ab Workout

У цьому тренуванні вас чекають в основному підйоми тулуба до ніг для роботи кора. Якщо у вас є проблеми зі спиною, то краще цю програму доки відкласти. Вправи: Ballerina Sit Up ( декілька підходів ), Scissors Kicks, Leg Circle, Cha Cha Abs, Double Leg Lift, Teaser.

5. Intense Ab Mania Workout

До цього тренування увійшли класичні вправи з пилатеса: ваш прес горітиме! Одне вправи плавно змінює інше в кращих традиціях пилатеса. Усі вправи виконуються на спині.

  Жіночий Кроссфіт


6. Hard Core Workout

У цьому тренуванні немає звичних нам вправ на спині, зате є бічні і класичні планки, їх модифікації, а також вправа супермен, яке дуже корисно для зміцнення попереку.

7. Core Crusher-Best Ab Workout

Ще одне тренування, яке допоможе вам ефективно попрацювати над нижнім пресом. У це відео Кейси пропонує попрацювати над животом в основному за рахунок скручувань і підйомів ніг.

8. Abs On Fire

Ця програма включає досить небанальні вправи для живота, тому сподобається і таким, що досвідченим, що займається. Вправи: Genie Abs, Eagle Abs, Runaway Abs, Double Leg Stretch, Clock Abs, Hollow Rock, Single Leg Drop, The Ear Thquake.

9. Happy Hard Core Ab Workout

У це тренування для живота від Blogilates увійшли всього 5 вправ. Заняття виконується повільно і вдумливо з максимальним опрацюванням м’язів кора. Вправи: Train Track Abs, Single Leg Ab Circles, Reaching Criss-cross, Genie Abs.

10. Flat Abs Workout for Beginners

А ось це тренування чудово підходить початківцям. Вона включає різноманітні вправи, але вони розраховані на невелику кількість повторів, тому заняття легко витримати від початку і до кінця. Вправи: Roll Up, Hundred, Single Leg Drop, Double Leg Extension, Table Top Crunch, Legs Up Crunch, Oblique Swivels, Twisting Crunch, Crunch, Plank, Forearm Plank, Side Plank.

11. Extreme Abs Workout (частина 1, 2, 3)

У Кейси Хо також є серія з трьох коротких відео Extreme Abs Workout. Тренування не екстремальні, але досить якісні. Вони безперечно внесуть вклад у вашу роботу над черевними м’язами.

  Наскільки тяга верхнього блоку за голову безпечна


Бонус: 1000 Abs Challenge (30 хвилин)

Якщо ви готові позайматися триваліший час, то спробуйте 30-хвилинне тренування 1000 Abs Challenge від Blogilates, яка допоможе вам максимально пропрацювати м’язи живота. Усі вправи виконуються в положенні лежачи на спині.

Включіть ці короткі тренування для живота від Blogilates у свій фитнес-план для зміцнення м’язів живота і м’язового корсета. Якщо вам подобається займатися з Кейси Хо, то рекомендуємо подивитися:

  • Топ-10 коротких низкоударных тренувань для струнких ніг від Blogilates
  • Топ-10 коротких низкоударных тренувань для усього тіла від Blogilates


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ