Зв'язатися з автором

Як правильно приймати Омега 3: в капсулах і не лише, таблиця продуктів


Якщо ви худнете, набираєте масу, хочете довше жити і не мати захворювання серця, вам потрібні ненасичені жирні кислоти Омега-3. Про це, але детальніше і буде наша стаття.

Зміст

  • 1 В яких продуктах міститься
  • 2 Як приймати омега 3 в капсулах
  • 3 Омега-3 або риб’ячий жир, що краще?
  • 4 Користь
  • 5 Протипоказань і побічні дії
  • 6 чи Варто приймати?

У яких продуктах міститься

користь від омега 3

Особливо омега-3 призводять до збільшення витривалості і прискорюють передачу нейро-м’язових імпульсів. Завдяки цьому прийом корисних жирних кислот є обов’язковим не лише у бодібілдінгу і фитнесе, але і будь-якому іншому виді спорту.

Омега-3 часто є присутніми у складі комплексних хондропротекторов або добавок, які спрямовані на відновлення кісток, суглобів, зв’язок і шкірного покриву. Вони перешкоджають їх руйнуванню і прискорюють регенерацію тканин. Також жирні кислоти беруть активну участь у виробленні деяких гормонів, серед яких варто особливо виділити тестостерон. Він впливає на загальну фізичну активність, статеву і інші функції.

Протипоказання і побічні дії

В цілому, у омега-3 немає ніяких протипоказань і побічних ефектів. Це абсолютно необхідні для організму речовини. Проте, важливо уникати передозувань, які можуть привести до різних кровотеч і інших індивідуальних реакцій (у окремих випадках висип або алергічні прояви).

  Чи правда, що коліна травмуються від присідань


При вживанні омега-3 треба строго дотримуватися вказаних дозувань. Максимально допустимою денною нормою є 4 г для чоловіків і 3г для жінок. Оптимальною кількістю прийнято вважати 2-3 грами/добу.

Чи варто приймати?

Омега-3 це абсолютно необхідна добавка, роль якої збільшується з кожним роком. Якість їжі регулярно погіршується і сьогодні майже неможливо отримувати денну норму корисних жирів із звичайних продуктів. Для цього риба має бути свіжозловленою, без заморожування і термічної обробки. Більше того, у більшості країн морську рибу (особливо лососеві) вирощують на спеціальних фермах і омега-3 в них в значно менше, чим у звичайної морської риби. У таких випадках прийом добавки є украй переважним для усіх людей, які хочуть зміцнити своє здоров’я, а також необхідним для тих, хто налаштований на прогрес у будь-якому вигляді спорту.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ