Зв'язатися з автором

Як правильно робити планку – керівництво


Існує немало вправ, що дозволяють підтримувати організм в тонусі, одночасно зміцнюючи його. Проте “Планка” підкуповує своєю доступністю і універсальністю.

Набір м’язової маси або прагнення до стрункої фігури-усе це можливо, завдяки одній нехитрій вправі.
Привабливість такого тренінгу полягає у відсутності яких-небудь вимог до умов виконання : не треба шукати спеціальне приміщення, немає необхідності у використанні спортивних снарядів, і головне-вправа підійде для будь-якої людини, незалежно від його фізичної підготовки.

Зміст

  • 1 Які м’язи працюють?
  • 2 Виды поз планок
  • 3 Користь і шкода від вправи планка
  • 4 Що буде, якщо робити планку щодня?
  • 5 Коли краще робити планку?
  • 6 Укладення

Які м’язи працюють?

При виконанні вправи “Планка” задіюються м’язи плечового пояса, м’язи-стабілізатори, біцепси, трицепси, м’язи спини, ніг і сідниць. Тренування у такий спосіб дозволяє акцентовано впливати на м’язи живота і зміцнювати саме ті м’язові групи, які відповідають за підтримку суглобів.

гнучке тіло

У процес виконання планки відбувається напруга і розтягування багатьох м’язових груп-ніг, рук, плечей, лопаток, стегон, косих м’язів живота. Така дія сприяє не лише підвищенню сили і фортеці м’язів, але і їх гнучкості, а сама гнучкість-це відмінний захист від травм.

  Відсотковий вміст жиру у чоловіків і жінок (у картинках)


Коли краще робити планку?

Існує думка, що займатися бігом краще вранці. Супротивники такого підходу стверджують, що фізична активність повинна відбуватися увечері. Що стосується планки, то тут немає чітких рекомендацій. Вправа-універсальна ще і з тієї точки зору, що його можна виконувати коли і де завгодно.

Якщо у вас видалася вільна хвилинка, то чом би не витратити її з користю. У відповідних умовах планку можна виконувати навіть на робочому місці. Таким чином, вправа ідеально підходить як для уранішньої зарядки, так і для денної або вечірньої “хвилинки фізичної активності”.

Висновок

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб побудувати сталевий прес, поліпшити фігуру, набрати якісну м’язову масу і зберегти себе від виникнення травм, то планка-ідеальний варіант. Звичайно, ця вправа не вирішить усіх ваших проблем, але його дія здатна дати поштовх до розвитку, прискорити процес досягнення поставлених цілей, стосовно здоров’я і зовнішнього вигляду. Важливим нюансом є техніка виконання вправи і інші рекомендації, які були описані вище. Наслідуючи ці нехитрі положення, можна на собі випробувати ефективність, що набирає у всьому світі популярність, вправи “Планка”.

  Дводенний спліт на масу© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ