Зв'язатися з автором

Як правильно сушитися для рельєфу м’язів чоловікам


Сушка тіла-це швидкий і ефектний спосіб позбавлення від зайвих жирових відкладень. Але, досить часто буває, що разом з м’язами наростають і жирові відкладення. Подібне явище є абсолютно нормальним, оскільки більшість культуристів вживають біологічні добавки, які і впливають на приріст маси. Для того, щоб прибрати кругленький животик і показати прес багато чоловіків прибігають до сушки, про яку і піде сьогодні мова.

Зміст

 • 1 Мета і процес сушки
 • 2 Програма тренувань для сушки м’язів
 • 3 Дієта при сушці м’язів
 • 4 Виведення води з організму
 • 5 Відмінностей чоловічої сушки тіла від жіночої
 • 6 Як не завдати шкоди при сушці тіла?
 • 7 Медичних протипоказань
 • 8 Відео: як правильно сушитися хлопцям
 • 9 Укладення

Мета і процес сушки

Мета сушки-це максимально швидке позбавлення від жирових відкладень, яке дозволяє зберегти м’язову масу (при звичайному схудненні разом з жиром йдуть м’язи).

Під час сушки тіла м’яза не будуть рости незважаючи на усі докладені зусилля і заняття спортом спортсмена. Набір м’язової маси і спалювання жиру-це несумісні речі, про які знають небагато. Також варто пам’ятати, що без певної м’язової маси отримати відчутний результат від сушки не вийде.

  Важливість цинку для бодибилдеров


відмінності чоловічої сушки тіла від жіночої

чоловічий організм має ефективніші механізми спалювання жирових запасів. Це сприяє швидший обмін речовин, гіпертрофією м’язів і унікальним гормональним фоном

Як правило, сушка хлопців і дівчат відрізняється по наступних аспектах:

 • Живлення. Якщо, для того, щоб м’язи не втрачали свою форму спортсмени вживають більше білків. Те дівчатам при сушці треба робити упор на клітковину;
 • спосіб проведення тренувань (якщо, хлопці роблять упор на силові вправи, то дівчатам під час сушки рекомендується приділити особливу увагу аеробіці).

Як правило, у спортсменів немає ніякої гендерної відмінності відносно сушки тіла. Можна виділити лише різні її способи, які підходять хлопцям або дівчатам.

Як не завдати шкоди при сушці тіла?

Як би це смішно не звучало, але такою простою річчю, як сушка спортсмен може собі серйозне зашкодити. Головна небезпека полягає в тому, що перестаралося для досягнення максимально швидкого ефекту. Багато хто виснажує себе в спортзалі і практично нічого не їдять. Безумовно, бажаний ефект можна отримати за декілька днів, але наслідки такого схуднення буду дуже плачевні. У слідстві того, що організм не отримує йому необхідні білки він не може виробляти достатню кількість енергії, а тренування тільки посилюють плачевний стан організму, що може привести до непритомності і розвитку виразки.

Заборонено сідати на кетонову (безвуглеводну) дієту. Це дуже шкідливо для організму. Пояснюється це ланцюжком з декількох чинників. При дефіциті вуглеводів і глюкози організм починає витрачати глікоген, а потім і жири.

Медичні протипоказання

Категорично протипоказана дієта при цукровому діабеті, будь-яких захворюваннях нирок, печінки і підшлункової залози, шлунково-кишкового тракту, вагітності і годуванні грудьми.

  14 низкоударных кардио-тренировок від FitnessBlender для початківців без стрибків


Відео: як правильно сушитися хлопцям

Висновок

Змінивши програму тренувань і вибравши найбільш відповідну дієту, культурист отримає бажаний результат. Також слід пам’ятати, що при схудненні можна разом жиром втратити і м’язову масу, тому не варто забувати про збільшення вживання білків. Сушка повинна проходити не більше 3 тижнів.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ