Зв'язатися з автором

Як приймати креатин. Для чого і з чим пити


Креатин-азотвмісна карбонова кислота, що складається з амінокислот метіоніну, аргініну і гліцину

Неправильне харчування, стреси, підвищені фізичні навантаження-усе це викликає недолік креатину.

креатин і бета-аланин

Поєднання креатину з бета-аланин дозволяє отримати сухішу м’язову масу і підвищити витривалість. Такі результати підтвердили дослідження проведені в 2006 р. на гравцях в американський футбол.

З чим змішувати

Креатин можна змішувати з водою, соком, молоком, кефіром, ряжанкою, питним йогуртом і ін. Вибір рідкої основи залежатиме від особистих смакових переваг, калорійності і простоті приготування коктейля.

Пити потрібно однорідну масу без сухих грудочок. Для цього краще не розмішувати склад ложкою, а скористатися блендером, шейкером або міксером.

Креатин і алкоголь

Чи усі пам’ятають, як ростуть м’язи і чого нам це коштує? На тренуваннях ви руйнуєте свої м’язові волокна, а фактичний ріст відбувається під час синтезу білку, коли ви відпочиваєте. Алкоголь перешкоджає процесу синтезу білку. Тим самим виходить, що креатин і алкоголь працюють один проти одного. Атлетам має потребу у відповіді на питання чи “можна вживати креатин і алкоголь”?, варто серйозно замислитися про самодисципліну.

  Вправи при грижі хребта


Креатин і кава

Багато хто говорить про несумісність цих двох компонентів, але ще не одне дослідження не довело, що кофеїн заважає засвоєнню креатину.

Як використати кофеїн для спалювання жиру? Детальніше про це в статті: 9 сжирожигающих комбінації

Побічні дії

Креатин має трохи побічних ефектів. Проте, вони існують:

Дегідратація. Цей процес супроводжується обезводненням, яке вимагає споживання рідини до 3-х літрів в добу.

Порушення травлення. Болі в шлунку, нудота і діарея виникають в процесі розчинення кристалів креатину.

Судорги. Спазми м’язів можуть з’явитися в результаті обезводнення організму, тому обов’язково потрібно вживати достатню кількість рідини. Якщо м’язи сіпаються регулярно, читаємо цю статтю “Чому сіпаються м’язи”.

Протипоказання

При полікістозі бруньок заборонено приймати креатин .

Відомою побічною дією, пов’язаною з прийомом креатину у кількості 1-10 г в день, є набирання ваги за рахунок води. Крім того, існує версія, що у окремих людей можуть виникати м’язові спазми і, можливо, розрив м’язів при прийомі добавок з креатином. Проте ці твердження науково необоснованны. Джерело: Спортвики.

  Топ-13 коротких ефективних тренувань для живота від Blogilates


Відео “Як приймати креатин”

Отже, який же креатиновый продукт вибрати культуристові при такій великій різноманітності? Передусім, потрібно зрозуміти, як він впливає на організм, чи отримує спортсмен потрібну кількість енергії і сили від цього продукту? Якщо проблеми із засвоєнням креатину відсутні, то можна сміливо його приймати і досягати спортивних успіхів.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ