Зв'язатися з автором

4 найпоширеніших травми серед людей тих, що займаються в залі і ціни на лікування в Ізраїлі


Цього разу ми розповімо в найпоширеніших травмах людей, які займаються в тренажерних залах, способах їх запобігання і цінах на лікування в клініках Ізраїлю, щоб ви розуміли в чому може обійтися відновлення.

Що ви повинні знати.

 1. Ризик травм плеча зростає при надмірній кількості повторень, зловживанні тренажерами і частенько із-за самої програми тренінгу у бодибилдерском стилі.
 2. До проблем з попереком приводить згинання або розгинання поперекового відділу хребта під великими вагами. Тримайте спину прямої.
 3. Коліна найчастіше страждають при неправильному їх русі під час роботи з вагами. Якщо хочете уберегти свої коліна, не давайте їм завалюватися всередину.
 4. Ушкодження шиї і верхнього відділу спини викликаються неправильною осанкою. Перестаньте горбити, інакше травм шийного відділу вам не уникнути.

спортсмен на тренуванні

Зміст статті

 • Важка атлетика нешкідлива
  • Що таке важка атлетика?
 • Чотири найбільш поширені травми спортсменів-важкоатлетів
  • 4-Ушкодження шийного відділу хребта
   • Як запобігти
  • 3-Травми коліна
   • Як запобігти
  • 2-Травми поперекового відділу хребта
   • Як запобігти
  • 1-Травми плеча
   • Як запобігти

Важка атлетика нешкідлива

Як мінімум по своїй істоті. І якщо не порівнювати її з іншими видами атлетичних дисциплін.

Тренінг з тим, що обтяжило насправді досить безпечний. Шкоди завдають лише неправильні дії і іноді відверта дурість, що демонструється багатьма відвідувачами залу.

Деякі товариші своєю жахливою технікою, потворною формою і нарощуванням его замість м’язів порядком підірвали репутацію силового тренінгу.

Якщо важка атлетика шкодить в очах необізнаних, давайте краще розберемося з наслідками “тягання заліза”, щоб не давати таким горе-атлетам захоплюватися присіданнями в силовій рамі, жимом лежачи і іншими загрозливими здоров’ю вправами.

Щоб ви розуміли усю важливість питання ми приведемо зразкові ціни на лікування в Ізраїлі в таких клініках як https://ichilovtop.com/, і ви побачите чим може обернутися у фінансовому плані недотримання техніки безпеки і зневага профілактичними заходами.

Що таке важка атлетика?

Цей вид спорту можна розділити на чотири головні галузі:

 1. Традиційна важка атлетика-бодібілдінг
 2. Спорт, пов’язаний з підйомом тяжкості,-пауерліфтинг, олімпійська важка атлетика
 3. Спорт, що тренує техніку виконання-атлетика
 4. Крос-тренінг-спортивні секції і табори
  Anarchy Workout : 6-тижнева програма для комплексної роботи над тілом


Це не повний список, проте тут представлені найосновніші види.

Чотири найбільш поширені травми спортсменів-важкоатлетів

4-Ушкодження шийного відділу хребта

травми шийного відділу хребта

У шийному відділі хребта-верху спини і шиї-м’які тканини разом з суглобовими структурами (дисками і зв’язками) знаходяться під найбільшим ударом. Причиною такої схильності є надмірні навантаження, неправильне положення спини і огидне згинання-розгинання хребта, що повторюється раз по раз.

Хворобливість і тугоподвижность суглобів, що виникає при необхідній фіксації природного положення шийних хребців під час підйому тяжкості,-доля усіх культуристів. Але вертіти головою, посилюючи навантаження на крихкі і складні структури тіла, більше ніж безглуздо.

Якщо ви не зрозуміли, що я маю на увазі, просто уявіть собі, що хтось, виконуючи шраги з гантелями, махає головою, немов він в мошпите на концерті Slip Knot. Не потрібно так.

Найбезневиннішою причиною, напевно, можна назвати збереження неправильної осанки, заробленої роками сидячого життя, в тренажерному залі. Таким навіть невтямки, що це пряма дорога до травм.

Середньостатистична людина має так зване переднє положення голови, при якому верхні сегменти шийного відділу хребта переразгибаются, а нижні-згинаються. Це усе, що треба, щоб заробити утиск під час наступного приседа або мертвої тяги.

Ціни на лікування в Ізраїлі:

Вартість корекції хребта плюс установка фіксатора 34-35 тисяч доларів
Корекція додаткових сегментів коло 7 тисяч за кожного

Як запобігти

Виправляйте осанку. Тримайте хребет в середньому положенні. Говорячи про шийний відділ, є ще одна позиція, яка, на мій погляд, набагато важливіше середньою і випрямленою.

Зруште підборіддя назад горизонтально у напрямку до хребта, і злегка відведіть погляд вниз. Це оптимальне положення шиї у будь-якій вправі як на верх, так і на низ тіла.

3-Травми коліна

травми коліна

За загальним переконанням коліно надзвичайно уразливо. В силу анатомічної будови і положення відносно гомілковостопного і тазостегнового комплексів колінний суглоб, і справді, менш стабільний в порівнянні з іншими.

  З якої програми почати у Джиллиан Майклс : 7 кращих варіантів


Проте є ряд важливих “але”.

По-перше, по своїй структурі колінний суглоб малорухомий. Він відноситься до блоковидних, таких, що мають тільки два істинні ступені свободи, тобто він може виконувати тільки згинання і розгинання.

Невластива колінному суглобу рухливість укупі з волаючий невірною роботою інших високорухливих суглобів-таких, як більшість допоміжних зчленувань гомілковостопного комплексу на додаток до кулястих суглобів-роблять нездорове навантаження на нескорочувальні тканини (сухожилля і хрящі).

Ця слабка ланка кінетичного ланцюга голосно заявляє про себе при виконанні вправ, активно квадрицепсы, що задіюють, а саме різних приседов і випадів.

Загальну нестабільність колінного суглоба можна обговорювати у дусі суперечок про курку і яйце, де головним аргументом виступають супутні чинники за типом тугоподвижности і патологічній нерухомості суглобів нижче і вище за коліно. Проте багато хронічних травм проявляються симптоматикою саме в передній частині колінного суглоба в області надколінка.

Гіпертонус і зажатость квадрицепсов збільшує компресійні і зрушуючі навантаження на колінну чашку, що у свою чергу веде до підвищеного тертя надколінка об стегнову кістку і роздратування тканин.

Функціональна укороченность і зажатость квадрицепсов в комбінації з недостатнім об’ємом руху надколінка посилюється неправильною технікою виконання присідань : колінами, що виходять вперед і завалюються всередину, а також вправами на зразок випадів, коли колінний суглоб вимушений максимально згинатися.

Якщо вам здасться, що це велика проблема, над якою варто замислитися усім важкоатлетам, то ви праві. Віднесіться з увагою до простих рекомендацій, приведених нижче. Вони допоможуть вам виробити правильну техніку, і дозволять вашим змученим колінам трохи відпочити і остаточно видужати.

Ціна лікування проблем з коленьми

Процедура Вартість
Консультація ортохирурга від 450$
Рентген 120$
Діагностична артроскопия від 2500$
Лікувальна артроскопия від 6500$
Операція по суглобовому протезуванню 22000-24000$
Імплантація протеза в друге коліно 18900-21900$
Реабілітація (1 день) 600$

Як запобігти

Стежте за траєкторією руху колін. Безліч вправ на низ тіла включають різні форми приседов і випадів.

  Як Марія Шарапова готується до повернення у великий спорт


Усі вправи унікальні, і за правильність їх виконання відповідає безліч аспектів. Проте, навіть просто зміркувавши, де коліно повинно знаходитися відносно стоп, можна швидко виправити навіть найплачевнішу техніку.

У нижній точці амплітуди присідання і випаду надколінок повинен знаходитися приблизно на рівні зовнішнього краю стопи.

Згідно з деякими тренерами колінну чашку треба розташовувати над центром стопи. Але на численних прикладах я переконався в неспроможності цього принципу в силу біомеханіки самого руху.

Коли ви спрямовуєте центральну точку надколінка до лінії прямо над мізинцем стопи, сідниці і м’язи задньої поверхні стегна створюють достатній момент, що крутить, і спіральне навантаження, завдяки чому практично повністю виключається небажане завалення колін всередину і вихід надколінка вперед.

2-Травми поперекового відділу хребта

травми поперекового відділу хребта

Попри те, що близько 80 % людей з року в рік так чи інакше страждають від проблем з попереком, більшість важкоатлетів просто не піддають себе ризику розвитку дисфункції поперекового відділу хребта.

У випадку з атлетами високого рівня, що дотримуються межі між оптимальною технікою і потенційною травмою, можна привести аргумент, що болі і ушкодження поперекового відділу переважають практично в усіх видах важкої атлетики. Але дослідження і тисячі живих прикладів не підтверджують статистику.

Де було більше людей, коли ви останній раз відвідували комерційний силовий зал: на тренажерах, силовій рамі або більшість брала вагу з підлоги?

Швидше за все, попит мали тренажери. Комерційні зали у кращому разі оснащені трьома-чотирма силовими рамами, а піднімати вагу з підлоги майже неможливо із-за спеціально придуманих восьмикутних пластинів, які поранять ваші гомілки швидше, ніж ви встигнете відірвати снаряд від підлоги.

Що стосується професійної атлетики, є декілька цікавих відкриттів відносно пауерліфтинга і кроссфита.

Більшість сучасних досліджень схиляються до того, що кроссфит досить безпечний для спини, за винятком вправ з елементами пауерліфтинга. У усіх інших напрямах кроссфита, таких як тренінг на витривалість або олімпійська важка атлетика, ризик отримання травми попереку прагне до нуля.

  Сирники на сніданок: три круті рецепти


Вартість лікування може сильно відрізнятися, наприклад, лікування сколіозу від $9.000 до $70.000. Хірургічне втручання для лікування міжхребетної грижі поперекового або іншого відділу хребта може коливатися від $18.000 до $50.000.

Як запобігти

Дотримуйтеся середнього положення хребта. Необхідно відчувати усі вигини спини для того, щоб мати можливість привести її в середню позицію при підйомі великих вагів, інтенсивному метаболічному тренінгу або просто для своєчасної реакції і корекції техніки.

Для важкої атлетики і силового тренінгу представляють інтерес три головні положення нижнього відділу хребта : зігнуте, розігнуте і середнє.

Згинання поперекового відділу хребта дуже травмоопасно, особливо якщо підключаються чинники на кшталт великих вагів, швидкості і роботи інших суглобів.

Більшість людей не розуміють, що перерозгинання попереку приносить не меншу шкоду.

Уникайте надмірного згинання або розгинання попереку при підйомі тяжкості. Використайте напівнейтральне положення хребта.

Середня позиція відрізняється від повного випрямлення хребта. Досягти її можна шляхом напруги м’язів-стабілізаторів попереку і тазу, а саме чотирьох шарів мускулатури пресу і інших навколишніх структур, при одночасному зближенні лобкової кістки і мечовидного відростка грудини.

Утримання такого положення гратиме ключову роль не лише в захисті спини, але і у виробленні правильної техніки підняття вагів.

1-Травми плеча

травми плеча

За останні 20 років тренінг у бодибилдерском стилі прокрався у важкоатлетичне співтовариство.

Багато тренажерів дійсно корисні. Але хронічна прихильність вправам, що не вимагають стабілізації плечового суглоба або його положення для виконання руху, може стати слизькою доріжкою для здоров’я суглоба і м’яких тканин.

Ще однією великою проблемою, пов’язаною з визначенням правильного початкового положення в (іноді навіть занадто мудрованому) тренажері, є створення силових площин, які посилали б основне навантаження на м’язи, а не нескорочувальні тканини (сухожилля, зв’язки і суглоби).

  Зниження потенції : причини і специфіка


Як щодо псевдоатлетичних хореографічних класів, що використовують штанги по 5 кг і гантелі по 2 кг? Подобається вам це або ні, але це теж вважається атлетикою. Саме так більшість людей уявляють собі фитнес.

Хочте упізнати вірний спосіб заробити хворе недієздатне плече, яке будило б вас серед ночі глибокими болями, з гарантією подорожі до рентгенолога?

Сходіть на заняття з пампигну, де 1000 підйомів гантелей на біцепс йдуть в тандемі з ще 2000 повторень армійського жиму без якої-небудь надії на правильну техніку або адекватне опрацювання м’язів.

На додаток можете ще постояти в планці з повністю розгорнутими всередину плечима, і усе-вашим плечовим суглобам вмить прийде кінець.

Процедура Вартість
Протезування плечового суглоба 25000$
Діагностична артроскопия від 2000$
Лікувальна артроскопия 5000$
Рентгенографія суглоба від 50$
Экспресс-чекап (обстеження загального стану) 1900$
Чекап для осіб старше 40 років 2250$
Лабораторне дослідження крові і сечі 150$

Як запобігти

Створіть спіральну напругу і обертальний момент.

Не розумієте, про що мова? У усіх вправах з тим, що обтяжило, будь то тренажери, вільні ваги, гантелі, гирі і інше, увага потрібна сосредотачивать не стільки на самому русі, скільки на оптимальній вихідній позиції суглоба для забезпечення його правильного положення і стабільності навіть до початку самого руху.

Верхні кінцівки-одна з найрухливіших частин тіла, що дозволяє легко створити функціональне спіральне навантаження і обертальний момент в суглобах і м’яких тканинах. Так ми отримуємо центроване положення плеча, що робить тренінг ефективним і безпечним.

Від жиму лежачи до жиму в тренажері, підтягувань і грібної тяги, подібний механізм спірального навантаження дозволяє виробити середнє положення плеча, що утворює ідеальну вихідну позицію для виконання вправи.

Передусім, треба знайти таке положення і відчути його. Далі, зберігаючи його під час виконання декількох підходів різних рухів в різних площинах, ви гарантовано не станете жертвою легко передвідворотних травм плеча впродовж вашої спортивної кар’єри.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ