Зв'язатися з автором

5 причин, чому треба займатися силовими тренуваннями для схуднення?


Якщо ви вирішили серйозно зайнятися своєю фігурою, то ви повинні знати о користі силових тренувань для схуднення . Отже, спробуємо простою і доступною мовою розповісти про усі переваги занять з гантелями і штангами.

силові тренування будинку для схуднення

Силові тренування для схуднення: основні переваги

1. Чим більше м’язів, тим краще ваш метаболізм

М’язова маса-це один з найважливіших чинників в роботі метаболізму. Чим більше у вас м’язів, тим краще ваш метаболізм , адже м’язові клітини споживають значно більше енергії, чим жирові. Приміром, 1 кілограм м’язової тканини щодня витрачає близько 15 калорій в день, а 1 кілограм жиру-тільки близько 5. Відчуваєте різницю?

Це означає, що людина з би о льшим відсотком м’язів в організм спалює більше калорій, незалежно від того, займається він в спортзалі або лежить на дивані. Тому головна користь силового тренування для схуднення-це поліпшення вашого метаболізму.

2. Якщо ви займаєтеся тільки аеробними тренуваннями, ви втрачаєте м’язи

Аеробні тренування-це важливий елемент в системі схуднення. Займаючись аеробними тренуваннями, ви спалюєте жир. Але в той же час спалюєте і м’язи . І без включення силових тренувань у свій фитнес-план ці м’язи не відновлюються. Грубо кажучи, ви худнете, втрачаєте вагу, але не лише за рахунок жирових клітин, але і за рахунок м’язових.

  Як швидко набрати вагу: приклади меню, продуктів і вправ


Саме тому, будьте обережні, вибираючи чисто аеробні програми (наприклад, Insanity). Якщо дивитися на перспективу, набагато прийнятніше будуть силові заняття. Приміром, програма з Тоні Хортоном-P90X. Також і у Джиллиан Майклс багато тренувань з гантелями для зміцнення м’язів.

3. Поліпшення якості тіла

Саме силові тренування покращують якість вашого тіла. Сидячи на дієтах і займаючись тільки по аеробних програмах, ви не позбавитеся від дряблого тіла. Красива фігура-це підтягнута фігура. Тому якщо ви хочете не просто візуальну “худорбу”, а пружне тіло, то обов’язково звернете увагу на тренування з гантелями і штангами.

Ваші результати повинні визначатися не цифрами на вагах, а співвідношенням жиру і м’язів у вашому тілі. Ви можете добре схуднути і без силових вправ, але чи зможете зменшити відсоток жиру у організмі? Маловірогідно.

чи

4. Спалювання калорій після тренування

Спалювання калорій впродовж 24 годин після занять-ця ще одна безперечна перевага силових тренувань для схуднення. Якщо під час аеробних програм ви спалюєте калорії тільки безпосередньо під час занять, то після силових вправ ваш організм буде витрачати енергію ще протягом доби . Це пов’язано з тим, що для побудови м’язів організму потрібні багато поживних речовин.

  Фізичні навантаження борятся з доменцией


Звичайно, це абсолютно не означає, що після силових навантажень можна їсти усе підряд. Пам’ятайте, що для схуднення ви повинні витрачати калорій більше, ніж споживати. Цей принцип- головна основа схуднення .

5. Після силових тренувань ви довше зможете зберегти результат

Повертаємося до першого пункту: м’язові клітини споживають би о льшее кількість енергії. Припустимо, ви вирішили зробити перерву у фитнесе або у вас доки немає можливості займатися. Ви не працювали над м’язовою масою, і вона відповідно зменшилася під впливом дієт і аеробних навантажень. Що у результаті? Ваш метаболізм буде дуже низький.

І тут два варіанти: або вам потрібно буде тримати себе на дуже строгому живленні. Або ви наберете вагу. Тому завжди пам’ятаєте, що силові тренування-це робота і на перспективу. Ви тренуєте своє тіло зараз, але результатом зможете насолоджуватися ще тривалий час.

Усі ці аргументи підтверджують значущість силових тренувань для схуднення. Якщо ви хочете створити підтягнуте, пружне і красиве тіло , те не бійтеся роботи з гантелями.

Ознайомтеся з силовими програмами Джиллиан Майклс, в яких використовуються невеликі ваги :

  • Джиллиан Майклс-Немає проблемним зонам
  • Джиллиан Майклс-Killer Body. Зміни своє тіло.
  • Джиллиан Майклс-Hard Body (Сильне тіло)


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ