Зв'язатися з автором

Голлівудський тренер: Кикбоксинг з Джанет Дженкинс


Кикбоксинг став основний для багатьох фитнес-программ. Елементи з цього спортивного єдиноборства використовуються як в аеробних, так і в силових тренуваннях. Якщо ви хочете збалансовану програму для усього тіла , те спробуйте “Кикбоксинг” від Голлівудського тренера.

голлівудський тренер

Про програму “Голлівудський тренер-Кикбоксинг”

“Кикбоксинг” від Голлівудського тренера-це програма, призначена для схуднення і створення підтягнутої фігури. Заняття веде енергійний і завзятий тренер Джанет Дженкинс, яка обіцяє вам серйозне навантаження на м’язи усього тіла. Незважаючи на назву, тренування не можна назвати кикбоксингом в чистому його вигляді. Джанет використовує також багато статичних і силових вправ з гантелями.

У Джиллиан Майклс теж є програма “Кикбоксинг”, але це чисте кардио-тренировка. Джанет Дженкинс же пропонує комбіноване навантаження : аеробну і силову. Приготуйтеся спочатку виконувати вправи для зміцнення м’язів, а потім підвищувати пульс за допомогою вправ з кикбоксинга для ефективного жиросжигания. Упродовж усього тренування, ви змінюватимете один варіант активності на інший, тим самим примушуючи працювати усе ваше тіло.

Тренування триває 50 хвилин разом з розминкою і заминкою. Для занять вам знадобляться гантелі і гімнастичний килимок. Джанет Дженкинс стверджує, що програма підійде і для новачків, але все-таки витримати таку програму від початку і до кінця буде важкувато. Якщо ви тільки приступаєте до занять фитнесом, подивитеся на програми Джиллиан Майклс для початківців.

  "У старості обвисне"?: Як виглядають бодибилдеры на пенсії


кикбоксинг з джанет дженкинс

У програмі є присутніми вправи на руки, плечі, груди, прес, ноги і сідниці. Але якщо вам бракує навантаження на окрему проблемну зону, то додайте у свій фитнес-план інше тренування з Джанет Дженкинс “Ідеальний прес і корекція стегон і сідниць”. У комплексі з кикбоксингом вони дадуть фантастичний результат для вашого тіла.

Плюси і мінуси “Кикбоксинга” від Голлівудського тренера

Плюси:

1. Програма вдало комбінує аеробне і силове навантаження. Вправи з гантелями змінюються ритмічними рухами. Саме такий підхід дозволяє спалити максимум калорій за одне тренування.

2. Елементи з кикбоксинга не лише допоможуть зміцнити м’язи, але і поліпшать вашу гнучкість, координированность і спритність.

3. З “Кикбоксингом” від Голивудского тренера ви працюєте над усім тілом, тому вам не потрібно підбирати і комбінувати різні програми. У цьому занятті вже є усе необхідне для створення стрункої фігури.

4. Тренування проходить під енергійну музику, а Джанет Дженкинс радує своїм позитивним настроєм.

5. Програма перекладена російською мовою, тому усі коментарі тренера будуть вам зрозумілі на 100%.

  У гонитві за великими руками: п'ять кращих вправ на трицепс


Мінуси:

1. Хоч Джанет Дженкинс і завіряє, що тренування може виконувати і початківець, але все-таки для непідготовленої людини заняття може здатися складним.

2. У “Кикбоксинге” з Джанет Дженкинс не так багато часу приділено вправам на прес. Якщо ви хочете більше навантажень на черевні м’язи, то краще узяти додаткову програму для їх опрацювання.

3. Кикбоксинг-це завжди тренування на любителя . Не кожен любить специфічні вправи із спортивних єдиноборств.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ