Зв'язатися з автором

LEG DAY : Як кращі бодибилдеры світу тренують ноги


Ноги-найбільша м’язова група і головна гордість бодибилдера. На змаганнях судді окремо оцінюють верх і низ тіла, тобто по важливості ноги дорівнюють усім іншим частинам тіла разом узятим. Так що не пропускайте тренування ніг!

Але день ніг не лише найважливіший, але і найскладніший, адже енерговитрати при тренуванні ніг удвічі вищі, ніж в день прокачування спини або грудей. Для американців Leg day-цей вже крилатий вираз, що означає неймовірно важку роботу. Будь-який качок скаже вам: “You can’t spell LEGendary without LEG day”, тобто “ти не можеш зватися легендарним без дня ніг”.

Зарядитися потрібним настроєм на найважче тренування тижня допоможе мотивація з найсильнішими бодибилдерами світу-Джеем Катлером, Філом Хитом, Каем Гріном, які зустрілися в одному відео з легендарними атлетами недавнього минулого-Ронни Колеманом, Доріаном Ятсом і іншими.

[blockquote style=”1? author_link=”#” author_name=””]

Спортивне живлення для бодібілдінгу

Наслідуючи приклад кращих бодибилдеров планети, не забувайте про повноцінне відновлення після тренувань, без якого прогрес неможливий. Для забезпечення організму амінокислотами, необхідними для росту м’язів, приймайте перед тренуванням, в час і відразу після неї BCAA, а через півгодини після її закінчення випийте порцію сироваткового протеїну.

  Лікування холодом : чому вам потрібно почати загартовуватися і як це робити


[/blockquote]


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ